[NL10] Dobry spot na river bluff ?

• Brejci
      Brejci
      Bronz
      Registrace: 04.08.2011 Příspěvky: 294
      Ahojte,
      mam tuto handu poznacenu, ci by to bol dobry spot na river bet s tym, ze vyfoldujem asi dost casty split. Co si myslite ?

Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 6 players

MP: $9.77
      CO: $13.57
      Hero (BTN): $12.40
      SB: $12.57
      BB: $13.81
      UTG: $12.33

SB - za 500 hands 26/21/11 , trosku agresivnejsi post flop ale na malej vzorke

Pre Flop: ($0.15) Hero is BTN with A :diamond: J :club:
      3 folds, Hero raises to $0.25, SB raises to $0.90, 1 fold, Hero calls $0.65

Standart call pre mna...

Flop: ($1.90) K :spade: Q :diamond: Q :heart: (2 players)
      SB checks, Hero checks

Checkol som back, mam gutshot a niekedy aj A, J bude dobre...

Turn: ($1.90) K :diamond: (2 players)
      SB bets $1.33, Hero calls $1.33

Nepamatam si uz presne, ale viem ze pri checku na flope a bete na tomto turne pouzil nejaky divny timing a celkovo mi to prislo slabe. Betne tu vsetky Kx a Qx ale asi aj vsetky PP ktore teraz porazam.

River: ($4.56) 5 :spade: (2 players)
      SB checks, Hero checks

Neviem, ci tu bude x/r Kx nemam na neho historiu zatial. No ked checkol, skor som mu daval SD value a to su asi iba Ax handy, alebo proste niekedy give upne nejake handy a teda sa pytam, ci je toto dobry spot na bet kvoli vyfoldovaniu splitu, ak hej s akym sizingom by to bolo najlepsie ?

Dik & GL ! :f_drink:
  • 4 odpovědí
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Brejci,

já bych to hrál asi stejně celé, i když ten bet na R se celkem nabízí. myslím si, že obzvlášť na těchto stakes si hráči až tak neprotektují checking range a že tu v drtivé většině případů budou mít max. Ahigh. Proto se mi to zdá asi tak, že defaultně xbeh bude lepší, ale exploitativně shove je určitě logická option. Jiný sizing se mi nelíbí, protože ani to Ahigh nemusí občas vyfoldovat (soupeř čeká, že budeme otáčet nějaké PPs na bluff a vůči 1/2-3/4p imo Ahigh nevyhodí). Je potřeba v tomto trochu experimentovat, případně si udělat obrovský Alias a zkusit najít pár těchto spotů a zjistit, jestli vůbec někdy mají FH.
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,438
      čau proč myslíš že by betoval PPs na turnu? foldoval bych turn čekám underblufing a silnou range
    • Brejci
      Brejci
      Bronz
      Registrace: 04.08.2011 Příspěvky: 294
      Pozri sa na SB vs BTN 3bet range a pozri sa na board. Neviem preco cakas underbluffing :f_eek:
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,438
      nevšimnul jsem si statů na toho villiana, takže jsem předpokládal polar range PF, a proto by tam měl cca jen JJ, TT se kterýma má i SDv... proti tomuto ok