soplak: The NeverFolding story from NL100 to NL1K (FR,SH,ZOOM)

• soplak
      soplak
      Bronz
      Registrace: 22.10.2008 Příspěvky: 173
      Čauky, mňauky, hauky... :f_biggrin:

Zdravím komunitu po dlhšej dobe :)
      Po úpenlivom uvažovaní o znovuobnovení blogu som dospel k záveru, že po pár zmenách, ktoré sa stali v mojom živote a hre, som sa rozhodol založiť rovno nový blog... (čas ešte ukáže, či to bola správna voľba :f_p: )

Pre tých, ktorí ma nepoznajú, nájdu viac info o mne v mojom starom blogu...:s_biggrin:

Od od obdobia poslednej aktualizácie sa stalo toho na moje pomery celkom dosť. Zmenila sa priateľka, zmenil sa štýl a formát mojej hry,ale hlavne sa zmenil môj postoj k pokru po nájdení stratenej motivácie... (môj dlhodobý cieľ bol sa dostať na NL100, a keď sa to podarilo, tak nejak ma prešla chuť sa zlepšovať)
      Momentálne ma najčastejšie môžete stretnúť na SH a FR stoloch NL100 s občasným hraním ZOOMu (keď nieje čas)
      Pred pár dňami som obhájil SN a do konca roka by som ju ešte raz rád zopakoval.
      Teraz je mojim dlhodobým cieľom dostať sa na NL1k.

Hlavným dôvodom vrátenia sa k vedeniu blogu bolo zopár faktorov...
      :Ad: spoznal som tu pár ľudí, s ktorými bolo príjemné sa niekde stretnúť, pokecať, príp. čo to vypiť...:s_drink:
      :2d: keď sa mi nedarilo, zvykol som si pozrieť svoj blog a vidieť ako moja hra časom napredovala, ako som sa zlepšoval a aké boli výsledky
      :3d: a jeden z neposledných dôvodov bolo zverejňovanie výsledkov, tým pádom som sa viac snažil, aby som si nespravil ostudu...

Výsledky budem postovať vždy na konci mesiaca, keďže v poslednej dobe sa nechávam prekvapiť...

Tak dúfam, že si sem nájde cestu pár čitateľov...:)

GL to all :gl:

PS: mrzí ma, že taktiež mnoho ľudí, ktorých som sledoval sa vzdali svojich blogov... :f_cry:
  • 1 odpověď
    • soplak
      soplak
      Bronz
      Registrace: 22.10.2008 Příspěvky: 173
      Update za október

Tento mesiac bol pre mňa celkom výnimočný, nakolko som so 6maxom nemal predtým moc skúseností, tak dúfam, že mi tá zmena prospela.
      Výsledky som nesledoval celý mesiac. Zo začiatku som bol popravde z toho trošku zmätený, hlavne, keď som mixoval FR stoly so SH stolmi.
      Na konci mesiaca som bol celkom prekvapený z konečného výsledku. Trošku škoda poslednej session v mesiaci.

odohral som 140 hodín 68 692 hands s wr 6,12 bb/100 :profit:

zažil som svoj best day ever :f_drink:

Posledné dva dni v mesiaci som neodohral, lebo som mal odpojený internet, preinstalovaval som HEM a PS na druhy disk, čo mi zabralo kopec času.
      A v neposlednom rade som si upgradeoval workstation... :milord:

GL v nasledujúcom mesiaci... :gl: