[NL10] 76s b-ch-b blaf

• ideeesd
      ideeesd
      Stříbro
      Registrace: 26.02.2013 Příspěvky: 97
      Ahoj,

dává vám tahle hra smysl ?

Poker Stars, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (SB): $10.48 (104.8 bb)
      BB: $10.43 (104.3 bb)
      UTG: $10 (100 bb)
      MP: $5 (50 bb)
      CO: $19.92 (199.2 bb)
      BTN: $10.03 (100.3 bb) 18/15/5, wts 28

Preflop: Hero is SB with 7 6
      3 folds, BTN raises to $0.20, Hero raises to $0.70, BB folds, BTN calls $0.50

Flop: ($1.50) T 2 T (2 players)
      Hero bets $0.75, BTN calls $0.75
      OTF cbetuji, můžu občas dostat fold a mám v plánu barrelovat :club: turny

Turn: ($3) J (2 players)
      Hero checks, BTN checks
      Checkuji a give upuji, J je sice overkarta tj scary karta pro jeho PPs a floaty ale na druhou stranu bych J nevaluebetoval i kdybych ho hitnul

River: ($3) J (2 players)
      Hero bets $2.10, BTN calls $2.10
      OTR jsem situaci přehodnotil jako ideální na blaf protože:
      a) myslím si, že by většina villainů Tx stabovala na turnu
      b) villain by nemusel mít v rangi moc Jx (může mít všechny AJ, ale už ne všechny KJs, QJs, J9s ) na druhou stranu my ano - tedy chápu to správně, že my máme v rangi víc Jx než villain ?
      c) nemám SDv
      d) mám FE na PPs, Ax

Díky všem za všechny názory :)
  • 7 odpovědí
    • Brejci
      Brejci
      Bronz
      Registrace: 04.08.2011 Příspěvky: 294
      No pravdupovediac by som ta tu callol asi aj s K-high...ale ja som calling station :f_biggrin: :f_biggrin:
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Mám problém s b-c-b line a asi overfolduju river.
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      Já osobně bych ani tento board ncbetoval, nemyslím si, že tu dostaneš jednostreetove moc foldu a tento board je lepší podle mě pro villaina, který tam bude mít víc Tx ruk než ty. Záleží i na tvoji strategii PF.
    • nomorefish
      nomorefish
      Bronz
      Registrace: 19.06.2013 Příspěvky: 1,388
      šiel by som bet 2/5p + bet T silno na 8/9 OCs potencionálne podla timngu aj na viacerých kartách....(reason: s vela (všetkými mb) Ah pôjde villain call_fold vs silný turn)

touto line repuješ max nejaké low JXs (celkom narrow range imo) a po druhé ak sa snažíš targetovať PPs 99- tak stačí betnuť tak tretinu ale asi by som uplne giveupol pretože jeho range je dosť Ah heavy a to by som nefoldol asi nikdy proti takejto nezmyselnej line od rega
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj ideeesd,

můj standard je 1/3p cbet se skoro celou rangí (stačí se podívat, co na těchto boardu vůči tomuto sizingu musíme defendovat...), check T + bomb R. Úplně easy si toto balancuji Jx handami, příp.pár Tx proti float-happy aggro regům. Nemáme SDv, jsme na bottomu range. Tento runnout konkrétně je ofc dost specifický, protože může být trochu inelastičtější vůči sizingu (viz nomorefish), ale zase záleží, co je to za hráče, příp.jakou mám image.

Nějaký non-believer snapne Ahigh i vůči overbetu (potom je lepší spíš voli velmi nízký sizing a targetovat vysloveně 99-) a potom bude jiná skupina hráčů, kteří zase nechtějí overbety callovat ve všeobecnosti s ničím kromě close to nuts. Vzhledem k tomu, že většina hráčů tu bude dost capped, tak bych určitě bluffoval často a tedy i s dost vysokými sizingy.
    • nomorefish
      nomorefish
      Bronz
      Registrace: 19.06.2013 Příspěvky: 1,388
      hmm to je zaujímavá line...aká je za ňou logika? ide u tu práve o tento runout alebo všeobecne na paired boardoch? teda 1/3p_x_bomb (ak by bol river napr under karta T/overkarta Jčku tak by si tiež navrhoval betovať rvr?).........inak ja mám práve pocit (možno je to len selektívna pamať) že ludia to dosť stationuju vs bxb liniám aj ked sa nimi "nebluffuje" a to už nehovorím ani o fishiach ale možno len malý sample

inak s odstupom súhlasím že moja line bude velmi ťažko balancovaná neviem si predstaviť moc ruk čo budem hrať smallish+bomb to je fakt...
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      No hlavně jde o to, že tu máme už asi všichni linear range. SB vs BTN bude asi nejtypičtější spot. Kolik tu máme airu (myšleno nějakých low-EQ ruk, které typicky bluff 3betujeme) a kolik tu máme středně silných ruk? Airu zřejmě méně a středně silných ruk hodně. Toto je teda důvod č.1 - ve všeobecnosti F chceme betovat často a protektovat tyto ruky. Můžeme dostat thin value a protektovat se před volnými overkartami etc..Zároveň soupeř má na BTN nejširší calling range vs 3b a bude pro něj typicky těžké defendovat se vůči nižšímu cbetu. Proč častý check na T? Většinu středně silných ruk+nejslabšího airu (s nejnižší EQ/nejhoršími blockery) checkujeme a určitě je dobré občas checknout i nějakou silnější ruku pro balance. Soupeř většinou necheckuje beh silné handy a na některých boardech je dokonce už raisuje na F vůči malému sizingu -> proto je velmi logické bluffovat často R a používat velké sizingy, protože soupeř je více capped, než my.