[NL5] QQ - bluf play

• Impersonal23
      Impersonal23
      Bronz
      Registrace: 05.04.2014 Příspěvky: 121
      Poker Stars $0.01/$0.02 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2786478
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

CO: $2.10
      BTN: $2.04
      Hero (SB): $4.19
      BB: $3.48
      UTG: $4.23
      MP: $2.48

Pre Flop: ($0.03) Hero is SB with Q :heart: Q :diamond:
      3 folds, BTN raises to $0.05, Hero raises to $0.16, BB calls $0.14, BTN calls $0.11

Klasika preflop :)

Flop: ($0.48) 3 :club: A :heart: 5 :diamond: (3 players)
      Hero bets $0.30, BB calls $0.30, BTN calls $0.30

Zde přichází moje chyba, že jsem si neuvědomil, že jsme 3, ale stejně bych i normálně asi uvažoval o tomhle postupu - mám možnost prezentovat to Ace za AK. Pomůžete mi s range, jakou mohou mít?

Turn: ($1.38) 4 :spade: (3 players)
      Hero bets $1.33

No tak tady jsem se rozhodl skoro pro pot bet, resp. pro reprezentaci toho silného esa a věřím, že na NL2 napadne ty lidi, že můžu mít i tu straight.

BB folds, BTN folds

Osobně bych řekl, že to byl špatný run. Díky za judge :)
  • 10 odpovědí
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Stříbro
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 5,449
      Čau. S takovým reasoningem pak můžeš vždy cbetovat 100% a říct, že reprezentuješ AK. Nicméně 3way s QQ to máš jasnej check flop, protože soupeři mají v rangi těch Ax hand asi milion. A většinou půjdu rovnou check-fold.

Na NL2 tiskneš peníze solid hrou, kde si jdeš pro value když handu máš a folduješ, když ji nemáš. Nemyslím si, že je potřeba dělat takový šílenosti se showdown value. :f_thumbsup:

Obecná rada - nikdy se nesnaž vyfoldovat soupeře na A-high boardu z jeho horšího esa. Zaprvé to není potřeba k porážení limitu. A zadruhé to jde docela těžko :f_biggrin:
    • Tightfold
      Tightfold
      Diamant
      Registrace: 16.08.2014 Příspěvky: 485
      No tak tady jsem se rozhodl skoro pro pot bet, resp. pro reprezentaci toho silného esa a věřím, že na NL2 napadne ty lidi, že můžu mít i tu straight.
      V tohle nedoufej ani na NL100 :f_biggrin:
    • Medik25RNMD
      Medik25RNMD
      Bronz
      Registrace: 02.11.2010 Příspěvky: 738
      Ahoj. Sustred sa na value, nie na vyblufovanie supera. Na micros je blufovanie skor na skodu.
    • Impersonal23
      Impersonal23
      Bronz
      Registrace: 05.04.2014 Příspěvky: 121
      Jasan - got it :)
      Jo myslel jsem si, že to není šťastně zahraný :f_mad:
      Končím s blufy prozatím :)
      Děkuji vám :)
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      Čau. S takovým reasoningem pak můžeš vždy cbetovat 100% a říct, že reprezentuješ AK. Nicméně 3way s QQ to máš jasnej check flop, protože soupeři mají v rangi těch Ax hand asi milion. A většinou půjdu rovnou check-fold.
      súhlasím. calloval by som len nižší sizing 1x
    • Phoenka
      Phoenka
      Bronz
      Registrace: 15.02.2012 Příspěvky: 424
      Je to NL2, ale i tak si řekni (resp. mrkni na preflop ranges) kdo coldcallne 3bet? TT+/AJs+ když bych byl trošku looser? Pak na vybluffování PP potřebuješ alespoň 2 barrely a na vybluffování Ax 2-3 barrely. Ten BTN může být více loose, toho bych se úplně nebál, ale BB bude tady zkrátka našlapanej. A sázkou na takovýmhle flopu vlastně jako by ses jich zeptal: "Máte někdo eso nebo vysokej pár na ruce, příp. hotovou postupku A2s?" Odpovědí Ti je "Ano" "Já taky". A znovu ten BB tu bude megastrong, protože Ti to calluje nehledě na BTN, kterej hraje za ním.
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Zábavný je že je zřejmě vyblufoval, aspoň jeden má lepší skoro stopro :)
    • Phoenka
      Phoenka
      Bronz
      Shamway99 původně napsal
      Tipoval bych to na nějaký AJ/A4/A2 co mohl vybluffovat. Přecejen... AJ už je slabší kicker a GS se do toho taky nemuselo chtít. Of course to někdy vyjde :)
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Stříbro
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 5,449
      Phoenka původně napsal
      Shamway99 původně napsal
      Tipoval bych to na nějaký AJ/A4/A2 co mohl vybluffovat. Přecejen... AJ už je slabší kicker a GS se do toho taky nemuselo chtít. Of course to někdy vyjde :)

Wat? A4 má 2pair a A2 má straight ...
    • Phoenka
      Phoenka
      Bronz
      Pinny1990 původně napsal
      Phoenka původně napsal
      Shamway99 původně napsal

Wat? A4 má 2pair a A2 má straight ...
      Ježiš já se díval na flop, nebrat mě vážně, sorry :f_drink: Aspoň důkaz, že dáváš pozor, to byl účel tohoto testu :f_thumbsup: