[NL25] A3s 4bet spot

• Marffi97
      Marffi97
      Bronz
      Registrace: 15.04.2015 Příspěvky: 676
      Party, $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $31.86 (127.4 bb)
      BB: $25.52 (102.1 bb)
      UTG: $11.51 (46 bb)
      MP: $34.77 (139.1 bb)
      Hero (CO): $25 (100 bb)
      BTN: $9.89 (39.6 bb)

Preflop: Hero is CO with A 3
      2 folds, Hero raises to $0.75, BTN folds, SB raises to $2.25, BB folds, Hero raises to $5, SB raises to $8.50, Hero calls $3.50

Flop: ($17.25) 2 7 8 (2 players)
      SB checks, Hero checks

Turn: ($17.25) 7 (2 players)
      SB checks, Hero checks

River: ($17.25) K (2 players)
      SB checks, Hero checks

Results:
      $17.25 pot ($0.86 rake)
      Final Board: 2 7 8 7 K
      SB showed K J and won $16.39 ($7.89 net)
      Hero mucked A 3 and lost (-$8.50 net)

Pf - si myslím že std.
      F - jdu checkback. Často tady (na nízkých flopech) vídám x/r
      T - už teda většinou soupeři betují, ale pořád mám teoreticky nějakou SD value a nechtělo se mi to bluffovat. Navíc v potu je víc, než je můj stack, takže třeba villian slowplayuje a mám v plánu kdyžtak betnout close to pot OTR
      R - jsem přemýšlel o bluffu nejvíc. Už jsem měl na posuvníku nastavený allin, ale nakonec checkuji back. Asi věřím v SD value a hlavně nemůžu udělat jakoby chybu. Preflop jsem calloval, abych trefil Twopairs + a ne abych ho přehrál (neboli nepotřebuji ho přehrát bez handy, aby call PF byl ziskový). Takže myslíš, že zahrané v pohodě nebo se dá někde bluffovat? Moc nedokážu určit jeho range, protože v 3bet spotech soupeři na mých stakes betují skoro všechny bluffy a value. Checkují pak jen se středními handami, které nemají 3str value jenže na tomhle boardu mi nic nedává smysl

btw. začínám si připadat trochu divně když posledních 15 hand jsem postnul já. Neděje se něco? :f_biggrin:
      Já jen že si tvé práce fakt vážím, ale zas bych tě tím nechtěl nějak otravovat furt, i když na coachingách říkáš, že jsi za postování hand rád, tak se ještě raději ptám tady :)
  • 1 odpověď
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Marffi97,

u mě standard call PF vs 3b. Pokud bych měl tighter open a 4bet range, tak bych pravděpdoobně hrál stejně, ale s wider rangí imo standard call ať už máš 4b range či ne (pod wide openem bych rozuměl něčemu jako 27%+). Vůči 5betu - nevím moc, co je to za hráče, ale defaultně nepředpokládám, že hráči riskují 5bet bluffem víc než 1/3 stacku a už vůbec ne oop. A teda vůči nějaký premium-heavy rangi máme ~26% ( po odečtení EQ realizace podle power equilabu ~21%) a odds ~21%. Teda ten call je velmi těsný a dost bude záležet, jak je hráč aggro postflop. Asi to bude okish, ale call vs 3b je stále top.

Postflop bych hrál asi stejně, dovolil nám realizovat EQ handy na všech streets, co je kinda úspěch a to dělá call PF ziskovějším. Bluffovat nikde by se mi moc nechtělo, nikde nemáme moc EQ a nonAI 5betu bych celkově dával kredit, teda má pro mě větší value dojít si pro note a příště jí využít, než začít nějak bláznit.

btw. začínám si připadat trochu divně když posledních 15 hand jsem postnul já. Neděje se něco? :f_biggrin:
      Já jen že si tvé práce fakt vážím, ale zas bych tě tím nechtěl nějak otravovat furt, i když na coachingách říkáš, že jsi za postování hand rád, tak se ještě raději ptám tady :)
      Taky si všímám, že ostatní momentálně nejsou tolik aktivní, ale já určitě rád jsem, takže klidně postuj :) .