[NL5] AA all in Turn vs fish

• Sembinator
      Sembinator
      Bronz
      Registrace: 30.11.2014 Příspěvky: 20
      Poker Stars $2.00 No Limit Hold'em - 4 players - View hand 2788081
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

Hero (BB): $3.20
      CO: $2.36 - VPIP: 53, PFR: 21, 3B: 0, AF: 2.3, Hands: 76
      BTN: $0.95 - VPIP: 28, PFR: 1, 3B: 0, AF: 2.1, Hands: 88
      SB: $1.77 - VPIP: 17, PFR: 10, 3B: 14, AF: 2.7, Hands: 72

Pre Flop: ($0.03) Hero is BB with A :heart: A :diamond:
      CO raises to $0.06, 2 folds, Hero raises to $0.18, CO calls $0.12
      -klasický 3 bet s AA preflop

Flop: ($0.37) 2 :club: T :spade: T :club: (2 players)
      Hero checks, CO checks
      - snažím se tu o nějaký slowplay a počítám s tím že vsadí a bude bluffovat, jde o poměrně agresivního hráče
      - tahle play na flopu je dost možná chyba nejsem si jist

Turn: ($0.37) K :diamond: (2 players)
      Hero bets $0.23, CO raises to $0.46, Hero raises to $0.84, CO raises to $1.22, Hero raises to $3.02, CO calls $0.96 all in

- Na turnu už vsázím pro value a dostávám menší re-raise, čekám zde Kx handy ale bohužel i nějaké Tx handy, každopádně proti regovi bych to tu asi vzdal ale tohohle hráče jsem před několika handami stacknul na dry boardu kde na riveru šel all-in bluff s absolutně netrefeným 85s, proto nemám v plánu esa položit a dál pokračuju v sázení (sizing mého dalšího raisu je velmi zvláštní..)

- Je pravda že když se podívám zpětně tak takhle nějak jsou na tomto limitu zahrávány monster handy
      - Nečekám zde KK protože ty by pravděpodobně re-raisoval na můj 3bet preflop a naopak 22 by nejspíš necalloval, ale samozřejmě hráče mám označeného jako fishku takže může zahrát jakkoliv.. jedinou hrozbou pro mě byly handy Tx

- měl jsem na jeho re-raise foldovat ? zahral by takhle jenom Tx ?

River: ($4.73) 9 :heart: (2 players - 1 is all in)
  • 3 odpovědí
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      ahoj
      tvoj plán na flope sa mi páči. tvoja línia ale stráca na turne zmysel

snažím se tu o nějaký slowplay a počítám s tím že vsadí a bude bluffovat, jde o poměrně agresivního hráče
      prečo v takom prípade raisujeme back a nenecháme súpera dokončiť bluff?. hral by som bet/call a nechal ho bluffovať aj river, kde by som ho calloval
    • Sembinator
      Sembinator
      Bronz
      Registrace: 30.11.2014 Příspěvky: 20
      Díky za vysvětlení no konrétně v téhle handě jsem chtěl aby převzal iniciativu a začal betovat a pravděpodobně bych re-raisoval už i na flopu kdyby vsadil a doufal bych, že bude bluffovat dalším re-raisem, ale chápu že to už nedává moc smysl protože další re-raisem bych zničil jeho bluff....
      Takže nejlépe bluffcatchovat až do riveru, díky moc nutí mě to přemýšlet :f_thumbsup:
    • Urgent88
      Urgent88
      Bronz
      Registrace: 05.09.2012 Příspěvky: 319
      Záhrál bych to úplně stejně jak píše Xpravda. :f_thumbsup: