[NL25] AQo sqz spot

• Marffi97
      Marffi97
      Bronz
      Registrace: 15.04.2015 Příspěvky: 676
      Party, $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $20.24 (81 bb)
      Hero (BB): $26.36 (105.4 bb)
      UTG: $10.68 (42.7 bb)
      MP: $25 (100 bb)
      CO: $26.60 (106.4 bb)
      BTN: $23.74 (95 bb)

Preflop: Hero is BB with A Q
      UTG folds, MP raises to $0.75, CO calls $0.75, 2 folds, Hero raises to $3, MP folds, CO calls $2.25

Flop: ($6.85) Q 5 6 (2 players)
      Hero bets $3.25, CO calls $3.25

Turn: ($13.35) J (2 players)
      Hero checks, CO bets $9, Hero raises to $20.11 and is all-in, CO calls $11.11

River: ($53.57) 9 (2 players, 1 is all-in)

Results:
      $53.57 pot ($2.67 rake)
      Final Board: Q 5 6 J 9
      Hero mucked A Q and lost (-$26.36 net)
      CO showed A A and won $50.90 ($24.54 net)

villian 25/19 za 180hand

PF - std
      F - myslím, že sizing jsem zvolil dobrý. Jsme trochu deep, tak nevolím klasicky 1/3, ale spíš k polovině potu a mělo by to vyjít na bet-bet-shove v pohodě..
      T - no co k tomu dodat. Zase jsem chytit nějaký random nápad. Věčinou mi to zkritizuješ, tak jsme zvědavý jak teď :f_biggrin:
      Část jeho range bude FD, které na 99% stabne a na shove mu to těsně call nevychází (z rakem trochu víc ještě), pak by mohl mít v rangi KQ, které nevím, jestli callne bet-bet-bet a tohle by teoreticky mohl být způsob, jak z něj dostat celý stack. Poslední část range (kterou porážím) by mohli být nějaké random floaty s BDFD apod... které mi taky dají o jednu streetu navíc. No a z ostatními (JJ/QQ(?)/JQs) handami se asi stejně stacknu, když půjdu bet-bet-bet. Otázka teda je, jestli mám 3str value v této handě s TPTK?
      Vím, že to rangově moc (nebo spíš vůbec) nedává smysl, ale myslím, že tyhle hráči si nedokáži napsat poznámku, že x/r TPTK ve sqz spotu a pak mě budou např. callovat light vs 3barrel. Co jsi o tom myslíš?
  • 3 odpovědí
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,438
      ccccccc
      KQo nečekám b-b
      u draws taky ne, navíc ty jsi na turnu asi caped hlavně (asi to slovo nepoužívám ve "správným" smyslu) na Qx, Jx. (takže i kdyby byli tendence obecně opačný tak tady bych to asi zas tak nečekal)
      jdu b-b-b,
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Marffi97,

můj standard je 1/3p cbet, na těchto vyšších boardech s BW není zas tak důležitá protekce a chceme jít určitě pro 3str lvrg. Těch 6bb nad klasický 100bb spot imo nebude dělat tak velký rozdíl. Kdybyste byli tak 125bb+ deep, tak je to ofc jiná. Další streets jsou poměrně tough, protože on nemá moc ruk na call vs 3barrel, kromě KQs. Takže za mě c/c T + c/něco R podle tendencí soupeře/runnoutu/timing tells,...většinou calldown na blanku by default.
    • Marffi97
      Marffi97
      Bronz
      Registrace: 15.04.2015 Příspěvky: 676
      haha ono to je jen 106bb deep :D Nějak jsem to teda asi špatně spočítal in game a při betu 1/3 na flopu mi to nevycházelo...
      Dík za analýzu. Já jsem si pak říkal, když jsem tu handu postoval, jestli vůbec mám 3str value. Ale ten x/c je o dost OTT lepší, než x/r protože se neizoluju jen do lepších hand (možná občas do toho KQ teda). OTR si myslím, že horší nebetne a ani nebude moc bluffovat, takže jsem spíš za fold i na blankách, ale ofc záleží na soupeři