Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL25] AA oop

• killtillter
      killtillter
      Bronz
      Registrace: 26.05.2013 Příspěvky: 569
      1) je flop zahrán ok, nebo to mám oop 3betnout?
      2) Je ode mě chyba zahrát c/r turn? Měl jsem raději hrát c/c?
      3) Pokud bych měl hrát c/c tak jak hrát river?
      4) Včera jsi na coachingu říkal něco o soutěži o leakfinder, pokud se nepletu. Musím napostovat tento měsíc 20 hand a pak se mám někam zapsat. Kam? :)

IPoker, $0.10/$0.20 No Limit Hold'em Cash, 4 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (SB): $21.61 (108.1 bb)
      BB: $20 (100 bb)
      CO: $20.37 (101.9 bb)
      BTN: $31.74 (158.7 bb)

Preflop: Hero is SB with A A
      CO folds, BTN raises to $0.60, Hero raises to $1.80, BB folds, BTN calls $1.20

Flop: ($3.80) J 6 5 (2 players)
      Hero bets $1.40, BTN raises to $2.80, Hero calls $1.40

Turn: ($9.40) K (2 players)
      Hero checks, BTN bets $5, Hero raises to $16.80, BTN folds

Results: $19.40 pot ($0.97 rake)
      Final Board: J 6 5 K
      Hero mucked A A and won $18.43 ($8.83 net)
      BTN mucked and lost (-$9.60 net)
  • 1 odpověď
    • Katrisone
      Katrisone
      Bronz
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj killtillter,

ad 1) jediný problém je, že vídávám strašně často, že po minRaisu soupeři často checkují beh T, nebo se snaží nějak levně dostat na SD. Jinými slovy ten minR vůči malému sizingu je často nějaký merged s handou typu 77, takže 3bet F mi nepřijde jako špatný nápad.

ad 2) Asp je shove imo chyba, má v podstatě 3 typy hand - i) lepší made handy, ii) bluff, iii) možná občas stále nějakou AJ ruku, co se stále snaží levně dostat na SD a protektovat se před handami, co mají 1 heart. Shovem vyfolduješ celkem zaručeně bluffy a středně silné ruky a jdeš do lepšího. Ještě k tomu máš heart a protekce není moc důležitá. Takže byť shove bude zřejmě +ev skrz nějakou FEq a eq vůči lepším, ale c/c bude podle mě stále ziskovější.

ad 3) C/c většinu riverů, máme blocker na flush a může bluffovat nějaké busted SD. měli bychom si dát asi pozor hlavně na nějaké runnouty typu 7/8/9, které buď přímo kompletují SD, nebo dávají soupeři nějakou SDv, co bude většina hráčů checkovat beh.

ad 4) HJ soutěž o free leakfinder vol.2 (září)