[NL25] TT SBvsBB

• LooooN
      LooooN
      Bronz
      Registrace: 06.09.2013 Příspěvky: 716
      Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 2790281
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

Hero (SB): $27.74
      BB: $26.91
      UTG: $25.00
      CO: $10.00
      BTN: $26.14

Pre Flop: ($0.35) Hero is SB with T :club: T :spade:
      2 folds, BTN raises to $0.62, Hero calls $0.52, BB raises to $2.70, 1 fold, Hero calls $2.08
      Zajímalo by mě, jak hrát spoty na SB vs BB v případě, že čelíme 3betu. Bude TT profitabilí při 4bet - shove?

Flop: ($6.02) 2 :club: 3 :heart: 4 :heart: (2 players)
      Hero checks, BB bets $3.45, Hero raises to $8, BB calls $4.55
      Můj x back mi přijde oka, ale na jeho raise jsem buď to měl zahodit nebo jít shove, nějaké jiné návrhy?

Turn: ($22.02) K :club: (2 players)
      Hero checks, BB bets $7, Hero calls $7

River: ($36.02) 7 :heart: (2 players)
      Hero checks, BB bets $9.21 all in, Hero calls $9.21

Final Pot: $54.44
      Hero shows T :club: T :spade: (a pair of Tens)
      BB shows J :heart: K :heart: (a flush, King high)
      BB wins $52.44
      (Rake: $2.00)
  • 3 odpovědí
    • killtillter
      killtillter
      Bronz
      Registrace: 26.05.2013 Příspěvky: 569
      Ja TT na sb vs btn 3betuju preflop.
      Ten 4bet shove asi nejde takhle říct, to by byl ten poker moc jednoduchý :D
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      Registrace: 06.09.2013 Příspěvky: 716
      Ja jsem si prave upravil range ze SB a experimentuji s tim, ze takrka nemam calling range vuci CO a BTN, bud folduji a nebo 3betuji PF, eventualne v pripade monster handy a vhodneho soupere u ktereho vim, ze bude barrelovat nebo me na BB squeezne, muzu cc.
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj LooooN,

3b PF, moc bych si nezahrával s těmito cally skrz to, že dává hráči na BB moc dobré odds na call a často budeme hrát mw bez iniciativy/pozice (tady na SB nemáme ani absolutní a ani relativní vůči agresorovi, co je vždy nejhorší). Pokud má úplně out of line squeeze, tak ok. Znal jsem rega, který měl v těchto pozicích na velkém samplu 67% sqz...naprosto srsly...(asi nějaký oblíbený move) takže vůči takovým trap all day long, ale jinak ne.

Asp - sám jsi psal, že teď už máš v podstatě vždy jen 3b s touto rukou, takže už je trochu bezpředmětné to řešit, ale já bych asi přímo shipnul PF. Vypadá to nejvíc jako lowPP a můžeme občas dostat nějaký light call. Asp postflop je calldown určitě špatný, ale spíš jde o to, kde zahodit, Můj standard by byl asi spíš c/c-c/c-c/f.