[NL25] KK-UTG vs CO sqz

• MMarekM8
      MMarekM8
      Bronz
      Registrace: 25.01.2013 Příspěvky: 286
      Poker Stars $25.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2790378
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

BB: $25.00 - VPIP: 20, PFR: 16, 3B: 0, AF: 0,0, Hands: 25
      Hero (UTG): $25.00 - VPIP: 21, PFR: 16, 3B: 5, AF: 2,0, Hands: 25402
      MP: $25.00 - VPIP: 23, PFR: 20, 3B: 3, AF: 0,0, Hands: 90
      CO: $25.25 - VPIP: 24, PFR: 18, 3B: 3, AF: 2,7, Hands: 1834
      BTN: $18.76 - VPIP: 50, PFR: 40, 3B: 0, AF: 4,0, Hands: 10
      SB: $25.00 - VPIP: 19, PFR: 16, 3B: 11, AF: 3,5, Hands: 117

Pre Flop: ($0.35) Hero is UTG with K :spade: K :diamond:
      Hero raises to $0.87, MP calls $0.87, CO raises to $3.50, 3 folds, Hero calls $2.63, 1 fold

Súper ma velmi nízky 3bet v týchto pozíciách možno ešte nižší.. jeho range tipujem na KK+, AK .. ja by som ešte AQ asi sqzoval ako bluff ... All-in by bol asi -EV .. takže call voči tomuto hráčovi

Flop: ($8.22) 5 :diamond: T :diamond: Q :heart: (2 players)
      Hero checks, CO checks

Myslím si že na F v pohode môže checkovať 100% range, pretože mám v range sety TT,QQ

Turn: ($8.22) Q :spade: (2 players)
      Hero checks, CO bets $4.50, Hero calls $4.50
      Rozmýšlal som nad foldom už tu, pretože, si fakt neviem predstaviť čo horšie takto môže zahrať, potom ma však napadlo, že stále má AK, ktoré môže raz stabnúť, aj keď neviem prečo by to robil, lepšie nevyfolduje asi nič (JJ,KK stále callujem)

River: ($17.22) 8 :heart: (2 players)
      Hero checks, CO bets $17.25, Hero folds
      dosť rýchlo poslal AI a opýtal sa ma v chate či mám KK :f_biggrin: ... išiel som do foldu s tým, že mám tu jedno kombo QQ a TT nacall ... ale tankoval som veľmi dlho lebo sa mi nechcelo veriť, že by to tam takto rýchlo poslal s esami a ako hovorím AQ neviem či má vôbec v range Ďakujem pekne za zhodnotenie !
  • 4 odpovědí
    • killtillter
      killtillter
      Bronz
      Registrace: 26.05.2013 Příspěvky: 569
      Hraju 4bet preflop. Nesouhlasím že by byl all in -ev s KK. Ani nemáš pořádnou vzorku na řešení 3betu podle pozic. Myslím si dokonce že proti takto utkání 3betu 4betovat chceš, protože se proti jeho rangi kde jsou jen value stacknout chceš. Plus nedostaneš se do situaci kdy ti callne i MP a budes sedět v sandwitchi.
      Dal si protiřečíš, říkáš že má pf v 3betu jen KK plus s AK a pak mu na flopu dáš do range QQ a TT.
      Jinak betoval bych flop. Flop jasně sedí naší rangi lépe, můžeme taky lépe kontrolovat situaci kdyz máme iniciativu a jeste získáme víc Infa než checkem.
      Ale jak říkám, dal bych klidně i clickback pf pro izolaci. Hrát sandwitch prostě nechci.
    • MMarekM8
      MMarekM8
      Bronz
      Registrace: 25.01.2013 Příspěvky: 286
      Myslím si že na F v pohode môže checkovať 100% range, pretože mám v range sety TT,QQ

toto čo som napísal som asi zle napísal, pretože som tím myslel, že ten board je pre mňa lepší lebo mám QQ,TT nie že on to má v range
    • killtillter
      killtillter
      Bronz
      Registrace: 26.05.2013 Příspěvky: 569
      jo táák sorry, nějak mě asi zmátla ta slovenštína :D už to chápu
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj MMarekM8,

4betuji PF taky, v tomto spotu calluji jedině za předpokladu, že 3.hráč je fish. Regovi nechci dávat dobrou cenu na call a hrát postflop OOP vůči dvěma bez iniciativy. Sice ryba může mít stejné odds, ale bude dělat daleko větší spews a overplayovat marginální handy, takže proto to rozlišuji a to je myslím si dost důležité.

Asp postflop zajímavé - pokud shovoval s tím, že tuší, že máš KK, tak buď je to nějaký velmistr přes psychologii, nebo logicky snad nemohl mít bluff. Imo by tu bluffoval tehdy, pokud by Tě putnul na něco typu JJ/AK mby, toto je velmi divné. Trashtalk v chatu moc neovládám a tbh s ním neumím moc manipupovat, ale tady by bylo fakt sick napsat, že máš KK a bluffnout, vím, že v jednom videu to dělal Negreanu, tak třeba to od něj odkoukal:f_biggrin: Jinak on může klidně mít AQ/KQ úplně v pohodě. Sqzuje na blockery a postflop potcontrolluje vs tight range.