[NL10] AQs vs masivní x/r na turnu

• Pyanda
      Pyanda
      Bronz
      Registrace: 15.04.2013 Příspěvky: 288
      Tahle handa mi pěkně vrtá hlavou a jsem dost zvědavý na váš názor. PF standard, F taky.
      Na T je villainova hra dost podivná, desítek má v rangi dost, nechápu však proč by dával tak brutální raise pro value, sizing je prostě moc velký a přijde mi to spíš jako pokus o vybluffování. Poráží mě 77, Tx a AK ale fold by mi přišel jako dost weak - proto calluji. Na R mě poráží jen Tx a když jsem calloval T, tak mi to přijde jako jasný call.

Foldovali byste někde a případně proč?

Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 6 players
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

Hero (BTN): $28.89 - VPIP: 24, PFR: 19, 3B: 4, AF: 3,1, Hands: 336242
      SB: $20.56 - VPIP: 7, PFR: 3, 3B: 0, AF: 3,0, Hands: 146
      BB: $16.55 - VPIP: 17, PFR: 8, 3B: 0, AF: 0,0, Hands: 12
      UTG: $16.62 - VPIP: 50, PFR: 50, 3B: 0, AF: 0,0, Hands: 2
      MP: $12.85 - VPIP: 21, PFR: 21, 3B: 13, AF: 0,6, Hands: 52
      CO: $9.85 - VPIP: 75, PFR: 25, 3B: 0, AF: 0,0, Hands: 4

Pre Flop: ($0.15) Hero is BTN with Q:club: A:club:
      UTG raises to $0.25, 2 folds, Hero calls $0.25, 2 folds

Flop: ($0.65) T:club: T:heart: A:diamond: (2 players)
      UTG bets $0.40, Hero calls $0.40

Turn: ($1.45) 7:spade: (2 players)
      UTG checks, Hero bets $0.80, UTG raises to $3.78, Hero calls $2.98

River: ($9.01) T:diamond: (2 players)
      UTG bets $12.19, Hero calls $12.19

Final Pot: $33.39
      Hero shows Q:club: A:club:
      UTG shows 5:spade: 6:spade:
      Hero wins $31.89
      (Rake: $1.50)
  • 6 odpovědí
    • killtillter
      killtillter
      Bronz
      Registrace: 26.05.2013 Příspěvky: 569
      Pokud bych někde foldoval, tak asi na turnu. Jako těžko říct, většinou po takto velkém c/r jde další barel, takže bychom se měli imo rozhodovat o tom jak to dohrajeme už na turnu (myslím tím to, že bychom neměli hrát call a uvidíme jestli betne znova). Jako na takto suchém boardu snad nemá co bluffovat a ještě by ten bluff nedával smysl, protože ty máš desítek v range víc. Za mě fold na turnu, ale možná jsem jen strašpytel :D
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      Registrace: 06.09.2013 Příspěvky: 716
      Jako když se zamyslíš nad jeho rangí, tak kdyby měl ATs, což by měl v tuhle chvíli nuts, rovněž kdyby měl AA, tak by to na F zahrál nejspíš checkem behind, greedy hráči určitě můžou i své nuts betovat už od F. Takže vlastně co tu betuje? Ty podstatnou část es blokuješ, ale není vyloučeno že nemá handu jako AK, AJ atp.. Můžou v ní být různé PP, nejspíš od 55-AA, pak různé SC. Tím jeho reraisem OTT vlastně prezentuje AA, nebo 77, eventuálně Tx handy jenomže kdyby měl 77 tak pochybuji, že by je betoval na takovém boardu, to je spíš na x/f. V podstatě jeho re-raisem můžeš vyloučit veškeré Ax handy, výjimkou jsou AA, protože proč by re-raisoval handu jako AK na takovém boardu? Může to samozřejmě udělat i s ATs, ATo. V podstatě v tuhle chvíli se můžeš obávat pouze hand AA nebo AT(všechno ostatní bych mu z range vyřadil), přičemž moc komb které tě poráží není, protože je z velké části blokuješ ty a zbytek už jsou samé bluffy. Já bych v tu chvíli asi zahodil, ale když nad tím přemýšlím, tak soupeř má v rangi víc bluffů než value hand, takže za mě call na T a call na R as well.
    • Guteres
      Guteres
      Bronz
      Registrace: 07.08.2010 Příspěvky: 1,044
      Já standardně hraji check na takovém boardu. Nechci dostal raise, bylo by to složité dorovnávání.
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Taky bych asi checknul turn. Když betnem pro value desítky a float s gutshotama tak to snad nějak vyjde že nemusíme betovat AQ.
    • nomorefish
      nomorefish
      Bronz
      Registrace: 19.06.2013 Příspěvky: 1,388
      sick hand...ja by som to snap foldol na ten turn raise
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Pyanda,

check beh T a call R nebo bet podle akce. Nejsem si jistý, jestli máme 2str value (hlavně ze všech ruk, ze kterých mít můžeme, může hrát c/c F v první řadě) a takto deep je možné, že někteří hráči budou trips+ hrát nějak c/r T, aby blow-upnuli pot co nejvíc a můžeme jim nechat v rangi bluffy, se kterými můžou jít stále b-x-b, takže celkvě xbeh T na mě působí jako nejlepší line. Protekce není vůbec důležitá taktéž.

Asp - já osobně bet/foldnu T vůči nestandardní linii od unknowna. Ad SD - asi štěstí na morona, většinou budeš už na T behind imo.