Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL5] AK na KQTr5ss turn vs 2 plrs

• Phoenka
      Phoenka
      Bronz
      Registrace: 15.02.2012 Příspěvky: 424
      Tady na téhle handě mi jde asi o jediné - jak zahrát flop a turn. Nejsem si vůbec jistý svojí hrou, protože i když jsem měl TPTK, stojím proti 2 hráčům a oba docallovali squeeze...

PokerStars - $0.05 NL (6 max) - Holdem - 5 players
      Hand converted by PokerTracker 4

SB: 100.4 BB (VPIP: -, PFR: -, 3Bet Preflop: -, Hands: 1)
      Hero (BB): 105.2 BB
      UTG: 202.4 BB (VPIP: 21.69, PFR: 19.28, 3Bet Preflop: 28.57, Hands: 86)
      CO: 100 BB (VPIP: 27.41, PFR: 20.30, 3Bet Preflop: 10.77, Hands: 201)
      BTN: 100 BB (VPIP: 15.57, PFR: 13.11, 3Bet Preflop: 7.89, Hands: 125)

SB posts SB 0.4 BB, Hero posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.4 BB) Hero has K:club: A:heart:

fold, CO raises to 3 BB, BTN calls 3 BB, fold, Hero raises to 12 BB, CO calls 9 BB, BTN calls 9 BB

Tady je to správně pro value proti CO a BTN, ne? Jedině mě tak napadá jestli jsem tam neměl přihodit 1bb kvůli mé pozici, ale jinak by to měl být vždy raise, right?

Flop: (36.4 BB, 3 players) Q:heart: K:diamond: T:club:
      Hero checks, CO checks, BTN checks

První kámen úrazu. Sice jsem happy, že trefuju TPTK+GS a že je to rainbow, ale soupeři podle mě budou mít taky spoustu hitů a budou tu zejména broadways karty, takže v horším případě straight, v lepším set/2p, případně jen OESD. Mám v plánu hrát x/c proti CO bet, podle sizingu x/c i proti BTN (ale kdyby byl bet víc jak 1/2p, tak i proti BTN folduju, protože nemám v plánu zjistit, že CO za mnou taky vesele callne nebo ještě hůř bude mít v plánu x/r). Takže já check (je to OK?), žádný bet se nekoná, takže free karta pro všechny. Pro mě to imho není špatně, protože můžu být pořád ahead a mám tam ten GS na nuts.

Turn: (36.4 BB, 3 players) 5:diamond:
      Hero checks, CO checks, BTN bets 19 BB, Hero calls 19 BB, CO calls 19 BB

Blank karta na turnu až tolik nemění, max CO pokud měl v plánu x/r tak teď předvede nějakou akci (pokud už měl postupku třeba). Já opět check (je to OK?), CO taky (nedávám mu už postupku, protože tu by snad tady betoval) a BTN se to snaží urvat. Je to ale ten 1/2p, což vím, že v MW občas stačí na urvání a vzhledem k tomu, že betoval až teď IP a ne už na flopu, tak si myslím, že ho můžu callnout. Bohužel CO calluje taky, což není příjemný, ale dostávám poslední kartu (možnost pořád hitnout GS na nuts).

River: (93.4 BB, 3 players) 8:spade:
      Hero checks, CO checks, BTN bets 44.8 BB, fold, CO calls 44.8 BB

Osmička je další z mrtvých karet, osobně by se mi líbila třeba 5, která by mi hodila 2p s TK, ale mám v plánu x/f, max x/c pokud by CO betnul něco jako 1/4 a BTN foldoval. CO x-beh a BTN dává druhý barrel. Bohužel to je dost vysoký sizing, proto za mě instafold. To už je snad v pořádku.

Teď jde o to, měl jsem to na F/T betovat/raisovat/foldnout? Moc díky za názory.
  • 1 odpověď
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      preflop správny 3bet pre value. na flope by som sa snažil potkontrolovať, čo sa nám podarilo a potom by som si už išiel sám pre value na turne a riveri.
      as played is myslím, že 2P by hral BU rýchlo už na flope, tak by som calloval aj river