Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[SH - NL2] Příležitost pro pouhý check?

• Ditechnic
      Ditechnic
      Bronz
      Registrace: 06.08.2014 Příspěvky: 75
      iPoker - €0.02 NL (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

SB: 133 BB (VPIP: 5.26, PFR: 5.26, 3Bet Preflop: 14.29, Hands: 19)
      BB: 103.5 BB (VPIP: 21.05, PFR: 15.79, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 19)
      UTG: 102 BB (VPIP: 20.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 17)
      MP: 106.5 BB (VPIP: 25.00, PFR: 17.31, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 53)
      Hero (CO): 130.5 BB
      BTN: 95 BB (VPIP: 22.22, PFR: 16.67, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 19)

Nestačilo na tomto typu boardu pouze checknout a čekat na agresi?

SB posts SB 0.5 BB, BB posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has Q:heart: J:spade:

fold, fold, Hero raises to 3 BB, BTN calls 3 BB, fold, fold

Flop: (7.5 BB, 2 players) 6:spade: 6:club: Q:diamond:
      Hero bets 5 BB, fold

Hero mucks Q:heart: J:spade: (Two Pair, Queens and Sixes)

Hero wins 12 BB
  • 5 odpovědí
    • vinni48
      vinni48
      Bronz
      Registrace: 17.09.2012 Příspěvky: 4,728
      tady taky tápu. mám cbetovat s TPGK? co na RR???
      CO vs BTN calling range tam má AQ,KQ ale taky QT,Q9
      3street value určitě nemáme a volil bych x/c, ale jestli je to správně.....
    • Pajod
      Pajod
      Bronz
      Registrace: 05.08.2008 Příspěvky: 326
      vinni48 původně napsal
      tady taky tápu. mám cbetovat s TPGK? co na RR???
      CO vs BTN calling range tam má AQ,KQ ale taky QT,Q9
      3street value určitě nemáme a volil bych x/c, ale jestli je to správně.....
      1) podívej se jak tvoje range hituje ten board a jak nějaká rndom BTNvsCO range hituje ten board
      2) zkus se podívat, co cb udělá se soupeřovou range
      3) jestli chceš mít checking range, tak bys tam měl mít nějaký handy, který nemaj problém calldawnout.
      4) dobrý je si vyfiltrovat určitý pozice v HEMu a určitý board textury vs regové, př BTN-BB Q-low-low rainbow etc. Někdy člověk přijde na to že má na určitých texturách wwsf 80% :D
      5) jestli chceš jít explo cb close to 100% F, měl bys tomu přizpůsobit strategii na pozdějších streets viz 4) mám autoprofit na F, ale na T jdu do silné range

e: mít decentní checking range není na škodu, pač hodně borců betujou jak opice vs MCB a ty právě s handama jako nějakej slabší TP tím, že checkneš, tak nezužuješ soupeřovu range a deš do jeho 100% PF calling range. e2) jo a neměl bys být zesranej calldownovat, ale v tom ti pomůže si pohrát ve flopzille, equillabu, crev nebo podobných programech.
    • Lahmen
      Lahmen
      Bronz
      Registrace: 16.07.2013 Příspěvky: 63
      Já osobně bych hrál asi Ch/c. Cbetem bys zbytečně vyfoldoval slabší Qx který by tam teoreticky mohl mít a nižší pocketpary. Takhle udržuješ hráči co nejširší range a mohl by tam zacit i vymýšlet nějaký blbosti. Teoreticky by nás po cbetu mohl re raisovat což by OOP nebylo zrovna ideální. Ale jsem jen začátečník, takže můj názor neber zas tak moc v potaz :D
    • Guteres
      Guteres
      Stříbro
      Registrace: 07.08.2010 Příspěvky: 1,051
      já osobně hraju cbet flop a X/c turn oop, záleží od hráče. Stále tam může callovat páry i 6x ruky. Zrovna tohle je spot, kde zase tolik prachů nikdy nevyhrajeme. Takže pot kontroll určitě je fine. Také může floatovat s Ax rukama, takže na turnu mu dávám možnost na bluff :)
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Imo buď cbet malej sizing nebo x/call. Opravdu nevim co je lepší. Z jedný strany ta handa skoro nepotřebuje protection takže check neni problém. Na druhej straně betuju minimálně všechny BDFD tady tak docela dost solidních hand taky potřebuju na cbet.
      Myslim že check i bet je možnej, hlavně nebetovat vysoko nic a nebát se raisu-ten chodí jen od ryb a většinou je to nějakej nesmysl.