[NL25] AKo spew

• hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      Ahoj,

soupeř 31/17/6 po 43h. PF easy 3bet, za mnou seděla ryba a nechtěl jsem jí umožnit se připojit a sdílet EQ. Po 43h je prakticky unknown, takže očekávám, že jeho calling range je 77 - JJ, ATs+,KJs+QJs,JTs,T9s,98s a možná AKo? Na F dávám standardní cbet, turn po jeho callu jeho range odhaduju prakticky podobně co sem psal s tím, že suited handy bude callovat v clubech a diamondech. Turn přichází poměrně nepříjemný, protože je to hodně draw heavy. Tady moc nevím, jak defaultně hrát a jestli je dobré betnou jako jsem udělal nebo x/beh. Po jeho shovu je jeho range podle mě set 77, asi TT,JJ? 88 a 99 nevím, jestli by takto shovoval a zbytek budou podle mě tvořit hodně drawy handy v clubech a diamondech. Takže proti této rangi je 20c draws a 16c set 77 a 12c JJ,TT, takže už musím call?

IPoker, $0.10/$0.20 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $20 (100 bb)
      BB: $4.20 (21 bb)
      UTG: $21.16 (105.8 bb)
      MP: $38.24 (191.2 bb)
      Hero (CO): $20 (100 bb)
      BTN: $10.02 (50.1 bb)

Preflop: Hero is CO with K A
      UTG folds, MP raises to $0.60, Hero raises to $1.80, 3 folds, MP calls $1.20

Flop: ($3.90) 3 7 2 (2 players)
      MP checks, Hero bets $2.20, MP calls $2.20

Turn: ($8.30) 5 (2 players)
      MP checks, Hero bets $5, MP raises to $17.40, Hero calls $11 and is all-in

River: ($40.30) A (2 players, 1 is all-in)

Results:
      $40.30 pot ($2.01 rake)
      Final Board: 3 7 2 5 A
      MP showed 5 5 and won $38.29 ($18.29 net)
      Hero mucked K A and lost (-$20 net)
  • 6 odpovědí
    • killtillter
      killtillter
      Bronz
      Registrace: 26.05.2013 Příspěvky: 569
      Já jdu turn c-behind. Z lepšího ho nevyfolduju a myslím si, že tu budu dostávat extrémně často c/r.
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      A když river missnou obě draws a on betne 2/3?
    • killtillter
      killtillter
      Bronz
      Registrace: 26.05.2013 Příspěvky: 569
      Dobrá otázka. Asi bych šel fold, ale nemám v tom úplně jasno teď.
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,438
      cau
      pf asi menší sizing kdyz chceš odmítnout EQs a raisovat teda lineárnějc ale nevim presne co vsechno tam chces dát.
      postflop je asi good si udělat analyzu z čeho máme 3streety a podle toho se rozhodnout co chci delat s AK. (nejdřív si ale ujasnit range PF, sizing, a sizings postflop((Tvoje sizings postflop asi nejsou uplně good pri lineárnější range na tomtoB nevim, blbý je že Ty si mu tu range PF nerozšířil takze nevim)
      nevím jak na nl20 ale níž jsem si analyzoval že tagové furt celkem overfoldují (takže tam třeba nečekám ty BDFD handy..)
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      No ten 3bet je zároveň i pro value, menší sizing nevím teda. Budu tady raisovat všechny silné PP a z těch chci dostat value a mít 2 sizingy na 3bet mi nepřijde zrovna to pravé. Jinak s tím sizingem souhlasím. Teď jsem si uvědomil, že jsem dával exploitativně vyšší na vyfoldování overkaret na F, ale tím pádem jsem měl jít turn už x/beh a river bluffcatchovat.
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj hedisaces,

hrávám xbeh na F, alespoň nějak mixed s AK, nechci všechny betovat (teda betuji hlavně FD/BDFDs, příp.naopak nějaké kombo, které neblokuje vůbec žádné soupeřovy draws..např.AKcx nemá ani draw samo o sobě a naopak pár floatů blokuje, takže na nějaký multiplestreet barrel se mi to taky nelíbí a bylo by to zrovna komb., které bych checkoval beh). Chci hitovat K/A runnouty v obou případech + stále máme SDv. Není špatné pustit soupeře na T se všemi Ax/Kx, které má v rangi, protože ho potom můžeme dominovat, když hitneme společný out.

Na T je to opět v pohodě xbeh, nějaké z AK, které betuji na F, chci give-upovat + je to pravděpodobně fish, takže si myslím, že je trochu nereálné, že zrovna na této kartě bude foldovat něco z toho, co callnul na F a raději bych overbarreloval scarekarty. Proti c/shovu - mehh, nemáme info, ale může tak hrát draws, takže asi crying call, ale celkově bych se do toho nedostal. Jinak xbeh a bluffcach blank R je úplně v pohodě, pokud teda nedá nějaké ready jako např.silný sizing + rychlý timing.