Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL10] 99 PF spot

• Brejci
      Brejci
      Bronz
      Registrace: 04.08.2011 Příspěvky: 294
      Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 6 players

BTN: $10.00
      SB: $10.00
      BB: $11.19
      UTG: $18.67
      Hero (MP): $11.48
      CO: $27.96

BB je fish, ktora chodila all in kazdu handu. S akou range je dobry call so 100 bb stackom ?

Pre Flop: ($0.15) Hero is MP with 9 :spade: 9 :club:
      1 fold, Hero raises to $0.30, CO calls $0.30, 2 folds, BB raises to $11.19 all in, Hero raises to $11.48 all in, 1 fold

Flop: ($22.73) K :heart: 8 :diamond: 4 :heart: (2 players - 2 are all in)

Turn: ($22.73) 6 :heart: (2 players - 2 are all in)

River: ($22.73) J :diamond: (2 players - 2 are all in)
  • 6 odpovědí
    • killtillter
      killtillter
      Bronz
      Registrace: 26.05.2013 Příspěvky: 569
      Devítky jsou určitě na call proti maniakovi co jde all in každou handu.
      Hoď si 100 range do equilabu a proti ní range, která jí poráží. Můžeš být trochu víc tight, protože se tyhle situace nestávají tak často a tak nevadí, když ztratíš trochu value výměnou za méně nafouknutou varianci.
    • killtillter
      killtillter
      Bronz
      Registrace: 26.05.2013 Příspěvky: 569
      Já osobně asi jakékoli Ax a páry od 55 výš bych hrál a třeba KQ.
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,470
      calluju s takouvou range která má odds na call proti jeho range, což je teoreticky 100% podle toho co píšeš, prakticky bych mu to nedal. Tady je důležitý do toho zohlednit i rake. (prosím pokud možno budu rád za vzorecek, i kdyz bych si ho asi dokázal najít)

99 jsou určitě call
    • Brejci
      Brejci
      Bronz
      Registrace: 04.08.2011 Příspěvky: 294
      Akoze s 99 som ani sekundu nerozmyslal ze by som to foldol...Ale zaujima ma s akou range je ten call +EV..
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,470
      no tak jednoduše spočítaš odds, hodíš mu wide range a podle toho si to zjistíš ne? :)
    • Katrisone
      Katrisone
      Bronz
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ähoj Brejci,

velmi těžké říct přesnou range, protože je tam stále uncapped CO. Kdyby někoho zajímalo, proč uncapped, tak tady by to mělo být celkem jasné - pokud není zrovna nový u stolu, tak by měl vědět stejně jako my, že fish chodí vždy AI a slowplayovat premiums. Proto bych určitě nehrál ruky, které mají EQ vs jeho range, ale dal si trochu rezervu. Kdybych uzavíral akci, tak je to jiná. Něco jako 99/AQs+/AKo.

Kdybych uzavíral akci, tak ano - callujeme všechno, co má dostatečné odds, ale opět si musíme dát rezervu skrz rake, který na micros je poměrně velký. Teda např. v momentě, kdy mám např. 48% odds, určitě nebudu callovat všechno, co má 48%+ eq, ale aspoň 50%.

Rád bych to nějak celé zkonstruoval v CREVu, ale mám zkušenost, že zvládá jen HU. Vždy když jsem se snažil zkonstruovat nějakou podobnou 3w situaci PF, tak mi to ukazovalo blbosti. Možná mám něco špatně nastaveného, takže kdyby někdo věděl, jak na to, budu rád a klidně se pokusím dobrat k nějaké konkrétní rangi v tomto spotu.