[NL10] AKo zly river na 3. barrel bluff ?

• Brejci
      Brejci
      Bronz
      Registrace: 04.08.2011 Příspěvky: 294
      Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 6 players

UTG: $16.77
      MP: $15.12
      CO: $10.77
      BTN: $10.00
      SB: $6.13
      Hero (BB): $45.42

BTN za 900 hands 26/19/8,3 . Villain tu ma PF cappnutu range a na tomto flope som si povedal, ze tu ist 2 bar bluff asi bude nezmysel, lebo je vela hands ktore ma dvakrat callnu ale na blankoch T, R foldnu na 3. barrel. Ked prisiel river J a super ma dvakrat callol bol som si dost isty ze nema straight...Akoze villain ma v range Jx handy, ale chcel som ho vyfoldovat z nejakych KQ, T9, TT a pod.

Ja viem, ze moja line nedava az tak super zmysel a ze takto nezahram asi nic okrem QQ a JJ for value ale tak NL10 zas nieje az taky vyspely limit :f_biggrin:
      Ak to bola teda velmi blbost, s akymi handami je tu dobry 3 bar bluff na tomto runoute ? Dik :f_thumbsup:

Pre Flop: ($0.15) Hero is BB with A :club: K :diamond:
      1 fold, MP raises to $0.30, 1 fold, BTN calls $0.30, 1 fold, Hero raises to $1.40, 1 fold, BTN calls $1.10

Flop: ($3.15) J :spade: Q :diamond: 9 :heart: (2 players)
      Hero bets $1.05, BTN calls $1.05

Turn: ($5.25) 2 :heart: (2 players)
      Hero bets $1.90, BTN calls $1.90

River: ($9.05) J :club: (2 players)
      Hero bets $6.34, BTN calls $5.65 all in
  • 4 odpovědí
    • killtillter
      killtillter
      Bronz
      Registrace: 26.05.2013 Příspěvky: 569
      Já ani nevím, jestli bych tu něco chtěl 3barell bluffovat. Napadlo mě nějaké TT, ale to asi vs mp ne3betíš. Tak nevím.
      Nejsem si jistý, jestli je dobré betit flop. Já bych tento flop teda checkoval. Tady to trefuje snad celou soupeřovu calling 3bet preflop range a myslím, že fe tu bude dost nízká.
    • Brejci
      Brejci
      Bronz
      Registrace: 04.08.2011 Příspěvky: 294
      jop, bude nizka FE, ved ako som pisal, ze dva barrel bluff by tu bola blbost, ale myslim, ze keby river prisla 4 napr. tak by mi to foldol villain...
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,441
      jestli tam chceš něco blafovat tak z pohledu Tvojí range to je asi nejlepší handa, pokud tam neco nechceme turnovat na bluf

zkusím postflop rozebrat lines postupně podle EV podle toho jak imo hráči reagují na ty bety a sizingy
      čistě flop cbet: je -EV imo stímto sizingem máš tak 0%feq.
      flop cbet+turn cbet: je imo taky -EV, malá feq.
      (čistě turn cbet: může být +ev vs tendle sizing nevím co udělá s unpaired GS)
      čistě river cbet: je +ev i kdyby na T zahodil všechny unpaired gutshoty
      flop cbet-turn cbet-river cbet tento RO: tady si nejsem tolik jistý jako v předešlých případech ale +EV to imo nebude
      flop cbet-turn cbet-river cbet blank: možná může být +EV/close (na R mi vyšla asi 68%feq)
      turn cbet+river cbet: je +EV

osobně bych ten flop asi vůbec neblafoval expo, když bych se chtěl balancovat tak asi může být. Problém ale je jestli třeba chceš na F betovat tímto sizingem i value handy etc..
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Brejci,

ono je těžké neoverbluffovat tento spot, protože pokud toto uděláš se všemi AK, tak případné bluffcatche od villaina budou strašně +ev, protože tu máš pro value asi tak 18c max., takže 3barrelovat jako bluff víc než polovinu AK prostě nemůžeš. Na tomto runnoutu se navíc redukuje množství Tvých vlauecomb.+ si nemyslím, že KK+ má nadále value, protože jeho AJs/KJs/TJs se vylepšily. By default bychom imo měli checknout tento R 100% času, protože je daleko lepší pro villaina. Kdyby přišel blank, tak s tím nemám problém, alespoň část AK bychom tak hrát měli.