[NL10] bet bet fold s AA ?

• hya3na
      hya3na
      Bronz
      Registrace: 13.03.2015 Příspěvky: 306
      Ahoj, niesom si isty ci som zahral hand spravne. Dik za komenty
      oponent je 25/18/8 .
      Vyfiltroval som si ho a zistil som ze podobnu vec spravil voci mne uz 3krat call call a bet vs missed 3rd barrel ked bol IP.

Poker Stars, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $10 (100 bb)
      BB: $10 (100 bb)
      UTG: $26.43 (264.3 bb)
      Hero (MP): $21.13 (211.3 bb)
      CO: $37.29 (372.9 bb)
      BTN: $10.04 (100.4 bb)

Preflop: Hero is MP with A A
      UTG folds, Hero raises to $0.30, CO folds, BTN calls $0.30, 2 folds

Flop: ($0.75) 8 5 4 (2 players)
      Hero bets $0.54, BTN calls $0.54

Turn: ($1.83) 5 (2 players)
      Hero bets $1.75, BTN calls $1.75

River: ($5.33) 9 (2 players)
      Hero checks, BTN bets $3.80, Hero folds

Results:
      $5.33 pot ($0.24 rake)
      Final Board: 8 5 4 5 9
      Hero mucked A A and lost (-$2.59 net)
      BTN mucked and won $5.09 ($2.50 net)
  • 8 odpovědí
    • killtillter
      killtillter
      Bronz
      Registrace: 26.05.2013 Příspěvky: 569
      Udělal to proti tobě 3x z kolika případů? Tři ze tří nebo tři z tisíce?
      River hraju c/c. Devítka je blank. Postupek by tu moc mít neměl (myslím, že bude často 67 otevírat 3betem pokud už) a pětka zmenšuje počet setů + porážíš na riveru i 98. Za mě c/c river.
    • Phoenka
      Phoenka
      Bronz
      Registrace: 15.02.2012 Příspěvky: 424
      Asi taky x/c. 5x by v rangi mít snad neměl (max 55 1c), takže tam může mít tak set 88 (3c) nebo 44 (3c)? Nebo jak píše killtillter 76s (4c) - tipoval bych, že by ji měl spíš v calling range než 3bet bluff, ale asi to má prostě každý jinak... pak samozřejmě 99 (3c) si myslím, že by se dalo takhle zahrát, druhej nuts chytnutej na riveru. Dohromady tedy 13c, které Tě poráží a daly by se zahrát jeho linií. Co porážíš Ty a mohl by takto zahrát jsou JJ/TT/98s (15c)? Jestli by ale s tímhle betoval na riveru, to je druhá věc. Nějaký bluffy tam může taky hrát, ale asi to bude cca 50:50, proto call.

Nicméně tady tak úplně nejde o river jako spíš o turn. Jaký jsi měl plán, když jsi betoval téměř pot - na jeho raise bys zahodil, calloval, nebo shovnul? Páč river karta je úplnej blank, což by Ti nemělo Tvůj plán nijak změnit, ne? Takže jestli bys na jeho agresi do toho na turnu šel, tak bych hrál river x/c.
    • hya3na
      hya3na
      Bronz
      Registrace: 13.03.2015 Příspěvky: 306
      dik za komenty. Pohral som sa s EQlabom a zistil som ze som mal 3str value a ja blbec checknem river a dam moznost blufovat.
      anyway na river dosiel podla mojho nazoru s touto range : JJ-88,55-44,98s,87s,76s,65s ,jedine co by betovalo a porazam to je 87s kt by mohol intuitivne otocit na bluf po mojom checku, podla mna by tu nebetoval JJ ci TT

Phoenka ten druhy odstavec sa mi paci, pot bet turn bola blbost, moj sizing tell ked mam AA ale popracujem na tom aby som to nerobil :) . btw ten river som nejako misreadol a v rychlosti som si nespocital 2 a 2 dokopy.
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,438
      cs kde je problém, b-b-b for value z OP, má tam minimum mislých draw
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj hya3na,

pokud má loose CC na BTN, tak asi easy b-b-b. Proti tighter rangím (např. v pozicích MP vs CO) bych šel i 3x c/c raději. Může tu mít všechny sety a pokud nestationuje, neměli bychom mít 3str value.
    • Phoenka
      Phoenka
      Bronz
      Registrace: 15.02.2012 Příspěvky: 424
      hya3na původně napsal
      btw ten river som nejako misreadol a v rychlosti som si nespocital 2 a 2 dokopy.
      Jn, to chápu, upřímně jsem furt ryba, takže jsem si to nejdřív nějakou chvíli dával do kupy, pak jsem to spočítal a vyvodil závěry. Celkem by mě zajímalo, jak to vlastně ti profíci dělají, že mají tyhle počty už tak nadrbaný, že se dokážou v těch několika vteřinách +EV rozhodnout :f_eek:
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,438
      " Pýtaš sa jak že sú tak dobrí, more.. TRÉNING!" Separ
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      No ne vždy dokážou, ale dokáží to alespoň zpřesnit a minimalizovat množství těch -ev rozhodnutí. Příp.v momentě, kdy přestaneš dělat vysloveně -ev rozhodnutí, tak musíš začít řešit spoty, kde vyděláváš "jen 2,5bb" a můžeš 3bb. A to jak ty spoty odhadnout, vystihl HHHuBi citací ze Separova textu. Trénink ~každý den, ideálně 1h+ analýzy v combonatorech, příp.crev apod.programech.