[NL5] TT na low flopu (3bet PF)

• Phoenka
      Phoenka
      Bronz
      Registrace: 15.02.2012 Příspěvky: 424
      Desítky podruhé:

PokerStars - $0.05 NL (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

BB: 204 BB (VPIP: 25.78, PFR: 21.53, 3Bet Preflop: 6.02, Hands: 369)
      UTG: 38.4 BB (VPIP: 50.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 18)
      MP: 102 BB (VPIP: 17.65, PFR: 11.76, 3Bet Preflop: 16.67, Hands: 18)
      CO: 230.2 BB (VPIP: 27.36, PFR: 20.95, 3Bet Preflop: 3.13, Hands: 109)
      Hero (BTN): 100 BB
      SB: 76.8 BB (VPIP: 30.00, PFR: 10.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 21)

SB posts SB 0.4 BB, BB posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.4 BB) Hero has T:diamond: T:heart:

fold, fold, fold, Hero raises to 3 BB, fold, BB raises to 9.4 BB, Hero calls 6.4 BB

Flop: (19.2 BB, 2 players) 6:spade: 8:diamond: 2:heart:
      BB bets 13 BB

BB vypadá celkem na TAGa, proto mu dávám do vínku jak AK-AT, pak PP a nějaký bluffy. Calluju protože jsem IP, ale hlavně fold mi přijde too weak a 4bet/fold do Ax se mi nechce hrát. Na flopu je to total blank, on celkem předvídatelně cbetuje, co mám dělat damnit?
  • 7 odpovědí
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Prostě callni. Proti range co mu dáváš jsi dokonce ahead.
    • Phoenka
      Phoenka
      Bronz
      A na turnu pokud nepřijde T? Jak zahrát další low kartu na jeho bet a jak zahrát J+ kartu na jeho bet?
    • vinni48
      vinni48
      Bronz
      Registrace: 17.09.2012 Příspěvky: 4,727
      Ahoj
      jde asi o rega, takže je to call???
      co takový hráč cbetne na takovém bordu?
      Za mě call flop
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Phoenka původně napsal
      A na turnu pokud nepřijde T? Jak zahrát další low kartu na jeho bet a jak zahrát J+ kartu na jeho bet?
      Nemusí nutně betovat turn. Bluff flop a give up turn je docela často vidět v 3bet hře, zvlášť v late pozici.

Když na flopu foldneš TT tak folduješ docela dost. Máš tam možná 6setů, snad pár draw nebo 2p. Zbytek range má eso high, nějakej backdoor a horší. Tipuju že když si to hodíš do labu tak asi vyjde že bys měl hrát i A8/6 a dobrý esa s backdoor a pp.
    • Phoenka
      Phoenka
      Bronz
      Shamway99 původně napsal
      Phoenka původně napsal
      Nemusí nutně betovat turn. Bluff flop a give up turn je docela často vidět v 3bet hře, zvlášť v late pozici.

Když na flopu foldneš TT tak folduješ docela dost. Máš tam možná 6setů, snad pár draw nebo 2p. Zbytek range má eso high, nějakej backdoor a horší. Tipuju že když si to hodíš do labu tak asi vyjde že bys měl hrát i A8/6 a dobrý esa s backdoor a pp.
      How about tady zahrát raise? Pokud jsme way behind a on má monstera, pak docalluje/reraisne a my můžeme s klidem zahodit. Kdyby měl JJ/QQ, tak ho můžeme dokonce donutit foldnout a jestli jsme ahead, ale on má 2 OC, pak ho taky donutíme foldnout. Mně přijde, že hrát call flop call turn je strašně nákladný a je tam vysoká šance, že přijde OC a i když ne, tak může mít vyšší PP a já se nechci vycallovat do SD, kde mi bude zbývat ani ne 2/5p behind. Proč je špatně vyřešit to raisem?
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Neraisoval bych flop s desítkama. Hádám že ani třeba sety moc neraisuješ tak proč udělat bluff zrovna z týhle handy. Dyť úplně stačí callnout ten flop a znovu si rozmyslet turn, nemusíme být v takovym stresu z toho.
      Přinejhoršim mu zaplatíme nějakej cbet do jeho většího páru, no a co :)
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      mikrolimity nie sú tak agro, aby sa oplatilo stackoffovať 4bet/callom TT alebo AQ, takže uprednostňujem call
      float flopu a turnu s TT je absolútny štandard. často to vychádza aj na call riveru