[NL25] ATo valuebet OTR?

• Marffi97
      Marffi97
      Bronz
      Registrace: 15.04.2015 Příspěvky: 676
      Party, $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $22.31 (89.2 bb)
      BB: $10.95 (43.8 bb)
      UTG: $10.72 (42.9 bb)
      MP: $9.45 (37.8 bb)
      Hero (CO): $41.25 (165 bb)
      BTN: $43.24 (173 bb)

Preflop: Hero is CO with T A
      2 folds, Hero raises to $0.75, BTN folds, SB calls $0.65, BB folds

Flop: ($1.75) 7 3 2 (2 players)
      SB checks, Hero bets $1, SB calls $1

Turn: ($3.75) A (2 players)
      SB checks, Hero bets $2.48, SB calls $2.48

River: ($8.71) 6 (2 players)
      SB checks, Hero checks

Results:
      $8.71 pot ($0.43 rake)
      Final Board: 7 3 2 A 6
      SB showed Q A and won $8.28 ($4.05 net)
      Hero mucked T A and lost (-$4.23 net)

soupeř je trochu fishy. Za 800h 25/10 3bet 1,5% WWSF 42
      F - by měl být asi checkback že? Mám furt tendence overcbetovat a myslím, že mi to prochází, ale tato handa je asi fakt zbytečná a v klidu jsem mohl checkovat do SD
      T -std
      R - nevím, jestli se dá ještě value betovat... Hodně se mi osvědčilo proti (spíš pasivnější) fish s marginálními handy thin value betovat nízkými sizingy. Klidně i 1/6 apod s např. druhým párem jenže v této handě má soupeř hrozně moc silnějších comb. Targetuji vlastně 7x a PP + nějaký Ax teda, což je sice majorita jeho range, ale většinou má lepší kicker a nebo spoustu two páru...
  • 4 odpovědí
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      Ahoj, pokud se zamyslíme nad jeho calling range ze SB, tak bude složená z PP, broadway karet nejčastěji. Pokud má pocket pár, tak ti stejně 3 streety nezaplatí, pokud měl float nějaké KQ,KJ atd. případně flush draw, tak ti na R taky stejně už nic nezaplatí a pokud má Ahigh, tak bude vždycky lepší než AT, pokud to není nějaká fish, takže value bet už na R nemáš.
    • Marffi97
      Marffi97
      Bronz
      Registrace: 15.04.2015 Příspěvky: 676
      Tak vs reg je to jasný, ale psal jsem, že je trochu fishy. Myslím, že bude callovat většinu Ax hand PF. Akorát teda vs reg bych šel check flop - bet - bet
      e.: ted koukám, že postflop není tak moc loose, takže A6/A8/A9 asi foldne OTF, což hraje ještě víc pro checkback OTR
    • killtillter
      killtillter
      Bronz
      Registrace: 26.05.2013 Příspěvky: 569
      Flopu za mě taky check back.
      Jinak river se mi valuebet líbí 1/6 potu si myslím že tu hráči budou platit s lecčím.
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Marffi97,

xbeh i bet je ok. Dělal jsem si různé analýzy v CREV a fakt tady strašně záleží, jak širokou má PF range, jak často folduje vs cbet a jestli jde častěji c/c nebo c/r. Pokud má třeba 50% fold vs cbet a 2% c/r, tak může být klidně cbet lepší, jinak xbeh bude můj standard. U balancovaných/aggro hráčů je jasně lepší xbeh, u nějakých průměrných statů může být ev checku a betu dost podobná.

Asp na R můžeme zkusit inducenout nějakým malým betem, myslím si, že nejlepší ruku máme velmi často.