POKER NA MOBILE- názory

• kabelkyzpapiera
      kabelkyzpapiera
      Bronz
      Registrace: 01.07.2015 Příspěvky: 3
      Ahojte chcem sa opytat na vas nazor, ze preco multitabling podporuje iba PS ? Ako v dnesnej dobe kazdy ma smartphone a na ostatnych herniach zaspali dobu?
      Alebo vedenia tejto stranky by im nemohlo dohovoriť ze by to bolo urcite lepsie pre biznis. :D
      Hlavne Partyp. a 888p. a budem im vďačná.
  • 5 odpovědí
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Platina
      Registrace: 04.01.2011 Příspěvky: 5,161
      Fishe väčšinou nemultitablujú a regovia imo nemajú dôvod hrať na smartphónoch.
    • HAAANZ
      HAAANZ
      Bronz
      Registrace: 11.10.2012 Příspěvky: 166
      Nevím, proč nepodporují, ale já pustím Zoom, Speed, Snap etc. a multitabling nepotřebuješ. S jedním stolem se vyblbneš dostatek (ofc při rozumném trafficu).
    • KldROCK
      KldROCK
      Bronz
      Registrace: 17.06.2012 Příspěvky: 894
      to by si do nich chcela vela, tieto herne nie sú schopné za tolké roky spraviť rozumný soft ani na PC
    • kabelkyzpapiera
      kabelkyzpapiera
      Bronz
      Registrace: 01.07.2015 Příspěvky: 3
      Je mi uplne jasne, ze pokial na android nepribudne appka ,,registrovat ku stolom kde su 5 ryby (6-max) atd,, tak regovia nebudu mat zaujem.
      Ale som presvedcena, ze multitablingom by prilakali vela hracov takej strednej kategorie by som nazvala :f_biggrin: Ryba vie jeden stol LEN TAK TAK, regulari ty potrebuju od 45 vyssie. Takze ostavuju taky co maju celkovo prehlad o hre ale nevenuju sa tomu PROFI. Sme niekde na ceste alebo casto neni pristup k PC, pride potreba doplnit hladinu pokru 4 - 5 stolov parada a este je aj clovek mobilny. Poznam to lebo manzel pravidelne v aute grindi :) Sledovanim manzela som pochytila nejake zakladne postupy a 3 stoly si idem LEN TAK :D 2 kolegine ak je cas uz pushuju so mnou a manzelova cela zmena grindi stoly.
      Nas nazor prichadzaju o tazky biznis hlavne pre mna je PS narocna. Verim, ze moje slova niekto zachyti a zacnu pracovat na poriadnych APPkach. Sak to uz r.2015 a tu je PS, ostatne herne su niekde pri narodi Jezisa Krista. :f_cool:
    • MdiCz
      MdiCz
      Bronz
      Registrace: 15.02.2010 Příspěvky: 2
      ahoj, jestli se nepletu, tak multitabling na mobilu krom PS má ještě Winamax, aspoň před půl rokem tam byl, tuším 4 stoly.