[NL10] AJ IP multi vs blind hráči, 3x diamant na flopu

• Zeldyman
      Zeldyman
      Stříbro
      Registrace: 11.01.2010 Příspěvky: 1,018
      Poker Stars, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 6 Players

SB: $8.95 (89.5 bb) fish 68/17 (84)
      BB: $10 (100 bb) 36/26 (76)
      UTG: $10 (100 bb)
      Hero (MP): $10 (100 bb)
      CO: $12.23 (122.3 bb)
      BTN: $9.31 (93.1 bb)

Preflop: Hero is MP with A J
      UTG folds, Hero raises to $0.30, 2 folds, SB calls $0.25, BB calls $0.20
      Standard.

Flop: ($0.90) A 5 T (3 players)
      SB bets $0.30, BB calls $0.30, Hero calls $0.30
      Fish donkuje, další call, mám hit, myslím si, že mají max draw a drží si vzájemně outy, raisovat je ale nechci, takže jen call.

Turn: ($1.80) 8 (3 players)
      SB checks, BB bets $1.13, Hero calls $1.13, SB folds
      "Donkař" tentokrát nevsadil asi nic nemá, ale zato vsadil ten další. Popravdě nevím co teď. Třeba ten původní "donkař" tam má flush od začátku, hraje to tricky a když to callnu, tak nás raisne. Nakonec jsem se rozhodl call a uvítal jsem ten fold hráče ze sb, ale vůbec nevím, jak to v tomto spotu hrát (i flop i turn).

River: ($4.06) 4 (2 players)
      BB checks, Hero bets $2.70, BB calls $2.70
      Tady si říkám, že tu flush asi nemá, když jen checknul, tak dám valuebet. Zpětně se mi to ale nelíbí, kdyby mě raisnul, tak bych si tím dost komplikoval život a proč? Na NL10 se dají vydělat nějaké $$ v lepších spotech, než v tomto...

Results:
      postnu po vyhodnocení
  • 2 odpovědí
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Zeldyman,

zajímavý reasoning ohledně F, nicméně já bych raisnul. Fish může často donkovat jakýkoukoliv made hand/draw a reg by imo lepší handu raisnul. Teda pro protekci/value se mi celkem líbí raisovat. Na T se stejným důvodem určitě nezahazuji a callnul bych vůči tomuto sizingu taky, reg může klidně protektovat horší Ax, možná i semibluffnout občas.

Na R - mně přijde, že ten reg nikdy nemá AQ+ (sqzuje to PF) a ani 2P+, protože by to hrál prostě jinak. Pokud teda nemá nějak náhodně hitnuté/potcontrollnuté A8/A4, tak bys mohl mít best hand docela často. Otázka je, jestli bude horší Ax callovat, to že je v rangi má, nám obv nestačí. Po mw akci bez readů, že je stationish, bych spíš preferoval ten check beh, obávám se, že tu sice moc lepších nemá, ale zároveň ani moc horších, které callnou stab.
    • Zeldyman
      Zeldyman
      Stříbro
      Registrace: 11.01.2010 Příspěvky: 1,018
      Děkuju za vyhodnocení.
      Results:
      $9.46 pot ($0.43 rake)
      Final Board: A 5 T 8 4
      BB showed A 8 and won $9.03 ($4.60 net)
      Hero showed A J and lost (-$4.43 net)