Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL10] AK squeeze a dohrávka 1v1 vůči rybě

• Zeldyman
      Zeldyman
      Stříbro
      Registrace: 11.01.2010 Příspěvky: 1,018
      Poker Stars, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 6 Players

SB: $15.33 (153.3 bb)
      Hero (BB): $10.21 (102.1 bb)
      UTG: $10.51 (105.1 bb)
      MP: $11.82 (118.2 bb)
      CO: $10 (100 bb) 15/9 (103)
      BTN: $12.64 (126.4 bb) fish 49/21 (74), af 3.1, 3b 3.8, cbet 67, ftcbet 50

Preflop: Hero is BB with K A
      2 folds, CO raises to $0.30, BTN calls $0.30, SB folds, Hero raises to $1, CO folds, BTN calls $0.70
      Squeeze a jen ryba callnula, což je super.

Flop: ($2.35) 2 5 K (2 players)
      Hero bets $1.49, BTN raises to $2.98, Hero calls $1.49
      Na cbet přichází min-raise. Jelikož se jedná o rybu, tak neváhám a call.

Turn: ($8.31) 7 (2 players)
      Hero checks, BTN checks

River: ($8.31) 5 (2 players)
      Hero bets $2.30, BTN calls $2.30
      Po procheckovaném turnu jsem vsadil jen málo, aby to dorovnal. Je to ok nebo co byste zahráli jinak?

Results:
      Postnu po vyhodnocení.
  • 2 odpovědí
    • Katrisone
      Katrisone
      Bronz
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Zeldyman,

postflop máme strašně moc možností, jak to vůči rybě sehrát. Pokud hodně stabuje, můžeme na takto dry boardu klidně hrát i c/c a nechat ho stabovat/barrelovat air. Pokud Je passive, tak easy b-b-b by default. Pokud hodně raisuje, tak můžeme cbetnout s nějakým inducing sizingem. Po raisu opět - s nějakou note, že je spewy, můžeme kidně i clicknout back a snažit se ho vylevelovat k další spew. Pokud nemáme info, tak je call standard, nemusíme se vůbec protektovat a přece jen je dost velká šance, že jeho raise je na takto dry boardu dost airy, takže "let him spew".

Ad R - tak v první řadě zkusím jenom nastínit, jak perceivuju jeho range - minR na F je imo cokoliv od airu až po nuts, často i kopa středně silných ruk, které raisuje v podstatě "for info". MinR + xbeh T - často něco trefeného na T nebo stále nějaká středně silná ruka jako TT/weak TP. Betuje sám s takovou rangí? Imo ne. Calluje obrovský sizing? Asi taky ne. Proto se mi bet v kombinaci s nějakým nižším sizingem líbí. Pokud by náhodou měl ještě nějaký give-upnutý air, možná ho to dokonce občas inducne k další spew. Takže určitě se mi to líbí. Možná že by šlo dát o trochu víc, ale z variant check, shove, bet small se mi to líbí určitě nejvíc.
    • Zeldyman
      Zeldyman
      Stříbro
      Registrace: 11.01.2010 Příspěvky: 1,018
      Results:
      $12.91 pot ($0.58 rake)
      Final Board: 2 5 K 7 5
      Hero showed K A and won $12.33 ($6.05 net)
      BTN mucked K 8 and lost (-$6.28 net)

Tak to nevím, co se stalo, že jsem ten river zahrál dobře, asi nějaká lucky haluz nebo se pomalu zlepšuju. Díky za vyhodnocení.