BLOG : Aneb jak se šmejdíř pokeristou stal ( CG SH ZOOM NL5 - NL100 CHLLNG ) .

• nxonxo
      nxonxo
      Bronz
      Registrace: 16.12.2012 Příspěvky: 58
      :As: Takže já Vás opět zdravím :f_biggrin: , nějaký blog s jedním postem a pozdravením PS už tady mám cca 3 roky back a teď jedeme na ostro :f_drink: .

Hned v úvodu, leč né zrovna marketingově, bych chtěl zmínit, že doopravdy z hlouby duše nenávidím psané projevy :f_love: .

Jdeme tedy dále.

Jmenuji se Michal, pocházím z Moravskoslezského kraje, 25 let , studujíc práva v Brně a hrávajíc pokr cca 2-3 léta, živen podnikáním.

Mé dosavadní pokerové zkušenosti či příběh začíná tím, že mě k této hře přivedl kamarád, milosrdně mne registroval na všechny možné sajty a já začal hrát ( patří mu velký dík ). S kamarády jsme vytvořili zajímavou lokální komunitu a nakonec se poker naučila hrát půlka vesnice :f_thumbsup: .
      Seznámil jsem se jak s online grindem tak s hrou živou. Začal jsem klasiku na PS sng , došel na 3.5usd 6maxy a začal nenávidět coinflipy , variaci. Začal jsem tedy hrát CG, do toho nějaký lajf MTT v casinu, nějaký cashouty, no celkem sranda , ale pořád neřízená činnost.
      CG jsem hrával NL5, pak se přemístil na NL10 a začal shotovat NL25 - vše většinou ZOOM a vždy SH. Pole OK, vše Ok, jen přišel nějaký down, něco jsem cashoutnul a teď si říkám, že z tohoto koníčku chci udělat věc sofistikovanou:f_drink: .

:Ah: Takže mé plány

1) založit si BLOG a snažit se dělat cca tydenní resumé ( možna i častější )

2) dát týdně cca min. 10K hand a věnovat hraní min. 2-3hod. denně a k tomu 1-2 hodiny analýz, coachingů etc. !!!

3) dostat se pravidelným hraním na NL100 a udělat 20k - 30k profit / měsíc

4) zkoušet v místním casínu ( Kartáč ) více lajf CG shotů a doplňovat toto k onlinu

:Ad: Takže jdeme na to :f_love:

• 17 odpovědí
    • Chamurapi
      Chamurapi
      Bronz
      Registrace: 18.02.2011 Příspěvky: 19
      pekne nech sa dari, dalsi zoomak, budem sledovat :)
    • nxonxo
      nxonxo
      Bronz
      supr, diky moc :f_drink:
    • nxonxo
      nxonxo
      Bronz
      :Ad: REPORT DNE 1.

NL5 je doopravdy krása hrát, točí se to pěkně a pěkně točilo. Udělal jsem cca 10 BI což je povedený začátek a brzo přejdu opět na NL10.

PROFIT 51.93 USD + 2122 hand 48.94 BB/100

:Kd: Každopádně v dalším příspěvku dám nějaké handy :f_love: některé spoty byly zajímavé.
    • nxonxo
      nxonxo
      Bronz
      Nechám chvíli nějaké myšlenkové pochody a potom se rád vyjádřím:f_biggrin:

PokerStars - $0.05 NL FAST (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

BTN: 119.2 BB (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 1)
      Hero (SB): 104.8 BB
      BB: 107.8 BB (VPIP: 28.57, PFR: 25.00, 3Bet Preflop: 7.14, Hands: 28)
      UTG: 128 BB
      MP: 187.2 BB (VPIP: 37.50, PFR: 12.50, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 8)
      CO: 88 BB

Hero posts SB 0.4 BB, BB posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.4 BB) Hero has K:club: A:club:

fold, fold, CO raises to 3 BB, BTN calls 3 BB, Hero raises to 14 BB, fold, CO calls 11 BB, fold

Flop: (32 BB, 2 players) 5:diamond: 3:club: T:diamond:
      Hero bets 21.4 BB, CO raises to 74 BB and is all-in, Hero calls 52.6 BB

Turn: (180 BB, 2 players) A:spade:

River: (180 BB, 2 players) 7:heart:

Hero shows K:club: A:club: (One Pair, Aces)
      (Pre 46%, Flop 29%, Turn 95%)
      CO shows J:diamond: J:spade: (One Pair, Jacks)
      (Pre 54%, Flop 71%, Turn 5%)
      Hero wins 172.6 BB
    • nxonxo
      nxonxo
      Bronz
      MP regular, CO villain, ty TT asi takhle do villaina fold co? Uz ten MP open rega bude celkem tight, ma staty cca 12/12 :f_thumbsup:

BTN: 251.2 BB (VPIP: 16.67, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 6)
      SB: 136.6 BB (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 1)
      Hero (BB): 100 BB
      UTG: 50 BB (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 2)
      MP: 100 BB (VPIP: 11.54, PFR: 11.54, 3Bet Preflop: 9.09, Hands: 28)
      CO: 127.4 BB (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 2)

SB posts SB 0.4 BB, Hero posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.4 BB) Hero has T:heart: T:spade:

fold, MP raises to 3 BB, CO raises to 10 BB, fold, fold, fold, fold

CO wins 7.4 BB
    • nxonxo
      nxonxo
      Bronz
      Taky dám chvilinku prostoru :f_drink:

BTN: 98.6 BB (VPIP: 22.73, PFR: 18.18, 3Bet Preflop: 14.29, Hands: 44)
      SB: 107 BB (VPIP: 8.33, PFR: 8.33, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 12)
      Hero (BB): 124 BB
      UTG: 100.4 BB (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 5)
      MP: 128.8 BB (VPIP: 10.64, PFR: 5.53, 3Bet Preflop: 8.24, Hands: 242)
      CO: 315.6 BB (VPIP: 13.33, PFR: 6.67, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 15)

SB posts SB 0.4 BB, Hero posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.4 BB) Hero has A:heart: A:club:

UTG raises to 3 BB, MP calls 3 BB, fold, fold, SB raises to 13 BB, Hero calls 12 BB, UTG calls 10 BB, fold

Flop: (42 BB, 3 players) 6:club: K:diamond: 3:club:
      SB checks, Hero checks, UTG checks

Turn: (42 BB, 3 players) K:heart:
      SB bets 23 BB, Hero calls 23 BB, fold

River: (88 BB, 2 players) T:club:
      SB bets 27 BB, Hero calls 27 BB

SB shows Q:spade: Q:diamond: (Two Pair, Kings and Queens)
      (Pre 19%, Flop 8%, Turn 5%)
      Hero shows A:heart: A:club: (Two Pair, Aces and Kings)
      (Pre 81%, Flop 92%, Turn 95%)
      Hero wins 136.2 BB
    • nxonxo
      nxonxo
      Bronz
      SHOVE IS OP

:Ah: handa dne :Ah:

• nxonxo
      nxonxo
      Bronz
      :As: Takže nějaké to resumé po 1. - 3. dni a další udělám týdenní, tedy 7.

Začal jsem po úspěšné NL5 opět shotovat NL10 a očividně už tam zůstanu a snad už jen výš a výš :f_love:

Přikládám graf dnešní shotovačky.
      Bylo už cca 20usd profit, pak obrovský špatný call za 15usd a fu :f_ugly: nějak jsem se neudržel s KK na low scary boardu a odcalloval se do setu, handu přiložím, každopádně volume jsem udělal a nakonec +12 usd profit . Přikládám tedy také resumé 1. až 3. .

• nxonxo
      nxonxo
      Bronz
      PokerStars - $0.10 NL FAST (6 max) - Holdem - 6 players

BTN: 100 BB (VPIP: 16.42, PFR: 11.94, 3Bet Preflop: 3.13, Hands: 69)
      Hero (SB): 178.8 BB
      BB: 97 BB (VPIP: 100.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: -, Hands: 3)
      UTG: 198.2 BB (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 25)
      MP: 128.9 BB (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: -, Hands: 1)
      CO: 125.6 BB (VPIP: 28.57, PFR: 28.57, 3Bet Preflop: 28.57, Hands: 21)

Hero posts SB 0.5 BB, BB posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has K:diamond: K:heart:

fold, fold, CO raises to 3 BB, fold, Hero raises to 9 BB, fold, CO calls 6 BB

CO celkem vilain,staty 29/29 po 21handach, cbet flop 75 - prisel mi ze v pohode, bez zadne nouty

jelikoz BB pro me je uplny unknown tak jsem zadnou coldcall akci s 3betem BB radsi nepocital a dal jsem klasicky 3bet 9x

Flop: (19 BB, 2 players) 5:club: 4:diamond: 2:diamond:
      Hero bets 13 BB, CO raises to 116.6 BB and is all-in, Hero calls 103.6 BB

flop celkem scary, takze jsem radsi vsadil, jelikoz call od paru ( po 3bet callu ) jako jsou 88-JJ dostanu tak ci tak a kdyz checknu tak tyhle pary mi na protect betnou taky, takze vsazim abych nedal free out na nejaky suited konektory z CO + eso, takze ATs, AJs, popr. nejaky AKo, T9s, TJs atd atd. tehle veci by tam mohl mit dost a ten call a limit NL10 by tomu odpovidal, takze bet si myslim ze jasny.

Po mem betu samozrejme monster shove, kde jsem nejak 55 a 44 vypustil ptz mi nedavalo smysl, ze je bude mit v 3bet call rangi, kdyz na setmine je to dosti drahe a navic casto z onoho SB budu mit range light 3betovaci a stejne se s nim nestacknu, tak si rikam ze spise ma ono AKs, AQs. AJs ATs , mozna nejaky combo dro jako A5 s v diamondech, mozna si mysli ze bareluju AK ( budu mit casteji nez monster ) a pushuje me s TT,99,88, no zkratka jsem to odpalil :-d, ted vim ze bez readu tohle je asi vzdy set a proste to tam odcallovat, u lepsiho LAGa by dost mozna byl call spravny, co na to rikate? )

Turn: (252.2 BB, 2 players) J:diamond:

River: (252.2 BB, 2 players) T:heart:

Hero shows K:diamond: K:heart: (One Pair, Kings)
      (Pre 81%, Flop 14%, Turn 23%)
      CO shows 4:spade: 4:heart: (Three of a Kind, Fours)
      (Pre 19%, Flop 86%, Turn 77%)
      CO wins 240.9 BB
    • nxonxo
      nxonxo
      Bronz
      :f_cool: tady handa spise na otazku sizinhu na thin value nebo klidne nejaky overbet ci potbet do vilaina? :f_ugly:

PokerStars - $0.10 NL FAST (6 max) - Holdem - 6 players

Hero (BTN): 135.5 BB
      SB: 147.9 BB (VPIP: 15.79, PFR: 13.16, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 76)
      BB: 103.5 BB (VPIP: 22.50, PFR: 20.00, 3Bet Preflop: 15.38, Hands: 40)
      UTG: 142.8 BB (VPIP: 75.00, PFR: 25.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 4)
      MP: 199.1 BB (VPIP: 28.57, PFR: 21.43, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 15)
      CO: 118.7 BB (VPIP: 17.11, PFR: 10.53, 3Bet Preflop: 6.06, Hands: 77)

SB posts SB 0.5 BB, BB posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has K:club: K:spade:

UTG raises to 2 BB, fold, CO calls 2 BB, Hero raises to 9 BB, fold, fold, UTG calls 7 BB, CO calls 7 BB

zase na soupere nemam vubec zadny vzorek - klasicky 3bet,callovat to nechci, tech 2x open je vetsinou naznak slabeho hrace, nizkych paru, suited veci,

Flop: (28.5 BB, 3 players) 7:spade: J:heart: J:diamond:
      UTG checks, CO checks, Hero checks

flop checkuju jelikoz tady asi 3 streety value nemam, board dry, nechci celit nejakym raisum na flopu s handama Jx coz by CO v rangi mohl dost casto mit, urcite vice nez ja

Turn: (28.5 BB, 3 players) 6:club:
      UTG checks, CO bets 17 BB, Hero calls 17 BB, UTG calls 17 BB

opet celkem save karta a rozhodl jsem se opet zahrat pasivne na call a prehodnotit river

River: (79.5 BB, 3 players) 4:diamond:
      UTG checks, CO checks, Hero bets 19 BB, UTG calls 19 BB, fold

tady po procheckovanem riveru si jdu pro thin value, ten jack tam vetsinou uz nebude a muzu dostat value z CO z nejakych strednich paru, ktere betovali turn na protekci, nevim co ten sizing, pokud si jdu pro value ze strednich paru tak asi 1/2pot pokud to smeruju na CO, puvodni opener tam bude mit moc nesmyslu, na nej sizing necilim spise po jeho preflop raisu nejaky thin/protekcni bet a na push fold? checknout jsem nechtel kdyby CO back ci onen opener chytil set a ja celil velkemu betu na fold?

Hero shows K:club: K:spade: (Two Pair, Kings and Jacks)
      (Pre 81%, Flop 90%, Turn 95%)
      UTG mucks 9:club: 9:spade: (Two Pair, Jacks and Nines)
      (Pre 19%, Flop 10%, Turn 5%)
      Hero wins 112.2 BB
    • godlike3
      godlike3
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 234
      Čau, gl, ať se daří :f_drink: btw odkud jsi přesně z MS kraje? Já jsem z F-M a stejně jako ty jsem utekl za školou do Brna, hh
    • voki8
      voki8
      Bronz
      Registrace: 16.03.2012 Příspěvky: 5
      1) AKs

Pre flop OK,cbet s running listama je dobrý semibluff
      Na reraise je asi jasné,že má nějaký pocket pár,,ale už jsi v handě commited vzhledem k tomu,že doplácíš něco přes 50 do potu 180 a občas ti tam nacpe FD,už to s odřenýma ušima nějak vyjde.
      Možná na zamyšlení,jestli nedat na flopu menší cbet,třeba 15,4 nebo tak něco,sizingově to pak na turnu na double barel all in vyjde o něco hůře,protože bys pak musel betnout skoro pot bet.
      Ale bude hodně turnových karet bude pro tebe bez pomoci,takže ten second barell nebudeš pak dávat až tak často a proto nechat si prostor jestě zahrát na flopu bet/fold bude mít větší význam,než připravovat si sizing na shove na turnu.

2)TT

Taky bych foldoval.Dá se uvažovat o cold callu,ale to bych nedělal,protože občas to přetočí ještě MP a občas to budeme hrát 3way a nemyslím,že s TT budeme extra ziskoví oop.Set mining taky nic moc a range proti které stojíme bude dost tight,takže jsem taky pro fold.

3)AA

Ta jejich akce vypadá silně,takže když to ještě cold 4betneš,bude jasné,že máš range fakt QQ+,AK jestli vůbec a když se nad tím soupeř zamyslí,tak je jasné,že se ti nestackne skoro z ničím pokud nad tím uvažuje.
      Teď otázka jestli se hráči na low stakes budou schopni pustit své handy.Mám lehké podezření,že když SB bude mít JJ,QQ,AK stackoffne to i tak,ale to nemůžu vědět jistě.
      Výhoda callu je,že se do hry často zapojí i jeden z hráčů na early pozici,který se na flopu může vysypat a když budeš mít na flopu 2 poty behind,tak tě asi nemusí tolik trápit 3way,nebo 4way pot.
      Na flopu check ok(SB nemá skoro nikdy handu,jediné co dává smysl je set kingů),ale jen díky tomu,že máš Ac.
      Ne tolik kvůli toho,že by running flush byla nějaká super equity,ale kvůli card removalu,protože jim blokuješ nuts FD,a jediné co ti vadí je něco jako KcQc,KcJc(ale proti těmto handám je jedno co uděláš)
      A protože jsi vlastně už od začátku skryl sílu své handy,tak checkem získáš value navíc třeba z 88-JJ,nebo random blufu,které snad může mít UTG.
      Na turnu už je to easy hra,SB často bude thin value betovat QQ,JJ a snažit se dostat value z TT-99,takže přetáčet to je hloupost na turnu i riveru(kdyby náhodou měl divně zahraného kinga a ostatní ti foldne).A jedno kombo quads už přežiju.
    • voki8
      voki8
      Bronz
      Registrace: 16.03.2012 Příspěvky: 5
      99 - pozor na to,je to 175BB - víš že zdaleka nemusíš mít na riveru nejlepší handu.A když má KJo,stejně tak může mít KTo,KQ,KTs.Stejně tak SB může mít QQ.
      V podstatě spoléháš na to,že oni budou paka,které se nepustí trips/postupky.Proti lepším regům se ti může stávat to,že skoro nenajdeš zákazníka s horší handou,ale přes ryby to tak asi jde udělat :D

KK na 542 - dal bych to taky,je tam asi dost hand,které jsou jen semibluff,nebo je dokonce porážíš.
      KK na JJxxx - Super zahráno.Možná ti ještě pár BB uteklo,sázku 30-33BB by beztak ještě snesli :)
    • nxonxo
      nxonxo
      Bronz
      jsem presneji ze Studenky, kousicek ostravy ( cca 25km ) takze pohodicka, co studujes v Brne a kde bydlis? )) pristi tyden mam v planu jit do casina Vegas i s kamaradem tak kdybys tady byl ,,,,, :f_thumbsup:
    • godlike3
      godlike3
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 234
      Studénka vím kde je, několikrát jsem tam projížděl vlakem :) Jinak studuji Pef Mendelu a momentálně bydlím v Líšni. Hele není Vegas náhodou zavřený? Minimálně na stránkách mají tohle info :f_biggrin: Mám takový dojem, že v Brně jede z poker roomů už akorát bingo ve Vinohradech, tam se určitě někdy chystám na nějaký levnější turnájek, až nebudu vědět, co s načatým večerem.
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,153
      Do Vegasu se leda tak vloupat :f_biggrin: Jak píše godlike, tak zahrát si už jedině do Binga v Brně. Nebo pak for fun do hospy...zrovna v sobotu se jedna cashka u pivka rýsuje. :f_drink:
    • nxonxo
      nxonxo
      Bronz
      :Ah: Tak po delsi pauzicce dam zase nejaky report a pokecame si ne? :-D

Takze hlavne tady chci privitat hrace a coache na sng z konkurencniho webu voki8, s kterym v podstate vse zaclo, takze Voki zdravim Te a doufam, ze brzo tracking pres PSY :-D

Co se tyce toho Vegas, mate pravdu a je to pro me obrovskym zklamanim, delala tam prijemna znama z gymnasia a v Bingu jsem byl a celkove KAJOT nemam rad:-D , ani ty struktury turbo, cashka mrtva - co ty hospodske CG Karisku? jsem v Brne cca po,ut do vecera takze se nebranim nicemu :-)

Jinak volume vubec nestiham, cca 8K hand, golda na PS tento mesic asi taky neurvu :-D a presun na NL25 s BR taky nedam - skola me ted dosti zatezuje, budu muset regulerne vazne hrat na seminarich nebo ja nevim :-D

Muj plan byl vazne dat tech 10k hand tydne, tydne cca 100usd profit a po mesici ( rijen ) jit shotovat NL25 no, takze bud musim chytit sileny dvoutydenni hotrun a dodelat 200 usd anebo to tam proste depozitnu :-D , na NL10 mam celkem velky vzorek z minulosti a mam za to, ze tenhle limit obehravam regulerne

Kazdopadne neco jsem tam odehral, 2x jsem hral pokr i lajf - hrajeme takovou vesnickou ligu, no aspon sranda, ALE ! dnes se chystame s partou opet po dlouhe dobe do mistniho casina Kartac a dnes tento turnajek

Link Text...

50K GTD 300 + fee rebuy - no neni to krasa? a po vypadnuti plan jasny, sednout mezi polaky, pobudy a ozralce na CG 10/20 a udelat nejaky ten profit tzv. triple a sit out :-D tak snad - jinak to bude drahy vecer :f_love:

na zaver nejaka funny fotka se stackem a coverem z nasi pralesni ligy - hawk :f_thumbsup: