Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

3bet vs donk na turne

• hya3na
      hya3na
      Bronz
      Registrace: 13.03.2015 Příspěvky: 306
      oponent je fish a ja som nevedel foldnut ten turn :f_mad:

ako by to hrali lepsi hraci plz ?:)
      ten sizing preflop by mohol byt vklude 10bb, vsakze

SB: $5.26 (131.5 bb)
      BB: $4.18 (104.5 bb)
      UTG: $4.08 (102 bb)
      MP: $4.69 (117.3 bb)
      CO: $3.88 (97 bb)
      Hero (BTN): $4.28 (107 bb)

Preflop: Hero is BTN with K A
      2 folds, CO raises to $0.12, Hero raises to $0.32, 2 folds, CO calls $0.20

Flop: ($0.70) J K 7 (2 players)
      CO checks, Hero bets $0.52, CO calls $0.52

Turn: ($1.74) T (2 players)
      CO bets $0.86, Hero calls $0.86

River: ($3.46) Q (2 players)
      CO bets $1.72, Hero raises to $2.58 and is all-in, CO calls $0.46 and is all-in

Results:
      $7.82 pot ($0.10 rake)
      Final Board: J K 7 T Q
      CO showed 8 6 and won $7.72 ($3.84 net)
      Hero showed K A and won $0.00 (-$3.88 net)
  • 5 odpovědí
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Máš draw na nuts, nemusíš foldovat turn.
      Nevim jestli bych nechecknul flop back, protože máme to spade A. Záleží kolik on je ochotnej zaplatit s KQ, proti station asi ten cbet.
    • Ditechnic
      Ditechnic
      Bronz
      Registrace: 06.08.2014 Příspěvky: 75
      Shamway99 původně napsal
      Nevim jestli bych nechecknul flop back, protože máme to spade A. Záleží kolik on je ochotnej zaplatit s KQ, proti station asi ten cbet.
      Z jakého důvodu bys checkoval flop back? Mohl bys tu myšlenku trošku rozvinout? Osobně bych to zahrál na F stejně jako hero. Máme TPTK na draw heavy boardu, takže pro mě jednoduchý C-bet na NL5.

Osobně dávám 3-bet na 8bb v takovém spotu. Turn pro mě také není fold. Můžeš si to zkusit hodit do Equilabu, ale myslím, že to vyjde.
      Ten river by byl pro mě oříšek. Kompletujeme straight, ale fish villian má typickou flush line. Navíc betem na riveru se villian jistě komituje, takže myslím, že skoro nikdy nic lepšího než splitu nedosáhneme.

PS. Jsem taky fish. :f_drink:
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Proč uvažuju o check flop.
      Mám handu s kterou nechci vyloženě dostat stacky na stůl. Nejlepší made handa co mi může zaplatit je KQ a nejsem si jistej že mi s tim opravdu zaplatí. Můžu zahrát větší bet flop a turn a checknout river, abych dostal co nejvíc value z draw. Jenže to eso je opravdu dost blokuje.
      Taky nejsem moc zvědavej na to dostat c/r flop a shove turn což se mi tu může lehko přihodit.
    • vinni48
      vinni48
      Bronz
      Registrace: 17.09.2012 Příspěvky: 4,727
      Nevím, jak by to zahráli lepší hráči....
      Dodržoval bych 3násobek preflop takže 0.36- ....10bb bych dal proti fiši, co bude hrát špatně po flopu.
      Určitě bych nedával kartu zdarma na flopu. Má i nějaké AJ, KQ.....:spade: bych mu moc nedával, když přihlédnu i k Turnu....
      podle spoileru je to na poznámku:f_drink:
    • refreshing14
      refreshing14
      Bronz
      Registrace: 09.11.2010 Příspěvky: 86
      zdar

ved v uvode pise ze je to fish takze preflop 3b aj na 10x easy

k shamwayovej poznamke preco nechces vylozit stacky na stol ? ved prave na tomto boarde by som sa chcel stacknut hned na Flope vs fish. ak sa na to pozries ty tam mas lepsie uz iba JJ/KK/AA(.
      pre mna je to easy spot vs fish na flope Cbet mozno az niekde k potu( ak by som dostal X/R nevidim problem v tom stacknut sa on tam ma vsetky OESD + FD a dalsie handy
      ((to ze blokujes As by si mohol brat do ivahy ak by to bol nejaky "normalny" hrac ) co sa v tomto pripade nedeje

co sa dalsej hry tyka ako to tu uz niekto napisal je to typicka fishy line kde hitnu flush a tak by som siel call turn a fold river aj ked s tazkym uplakanym srdcom