[NL25] QQ oop vs fish

• hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      Ahoj,

soupeř ryba. Na tom T jsem chtěl svojí handu zaprotektovat + získat value z nějakých random draws co callne. Na R jsem nechtěl dávat check, kdyby ryba betnula moc, tak bych byl v těžkém spotu a tak jsem dal malý bet, kterým bych teoreticky mohl dostat value ještě z nějakých Jx hand.

IPoker, $0.10/$0.20 No Limit Hold'em Cash, 4 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $24.92 (124.6 bb)
      Hero (BB): $21.60 (108 bb)
      CO: $17.38 (86.9 bb)
      BTN: $3.15 (15.8 bb)

Preflop: Hero is BB with Q Q
      CO raises to $0.40, 2 folds, Hero raises to $1.60, CO calls $1.20

Flop: ($3.30) 8 A J (2 players)
      Hero checks, CO checks

Turn: ($3.30) 6 (2 players)
      Hero bets $2, CO calls $2

River: ($7.30) 2 (2 players)
      Hero bets $3.20, CO calls $3.20

Results:
      $13.70 pot ($0.68 rake)
      Final Board: 8 A J 6 2
      Hero mucked Q Q and lost (-$6.80 net)
      CO showed 7 A and won $13.02 ($6.22 net)
  • 5 odpovědí
    • nomorefish
      nomorefish
      Bronz
      Registrace: 19.06.2013 Příspěvky: 1,388
      Imo bet viac turn utčite niečo ako 2.6-7 a river sa dá isť tiež okolo pol potu
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,438
      myslim ze ok, sizing jdu tak 2/3p T, R něco málo pod půl potu
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj hedisaces,

podle mě teda vyšší sizingy budou určitě valueown, jeho range může mít kopu Ax hand a klidně nějaké slabší může checknout beh na F, vůbec bych nějak nepřemýšlel o tom, že nemá Ax, protože checknul, nebo něco podobného. Naopak můžou být rekreační hráči, co prostě vždy checknou když hitnou "aby nás náhodou nevyfoldovali". Příp.dokonce přemýšlení ryby může být něco jako "Hm hm, beztak má AK když reraisoval PF...checknul Ahigh board, to se mi nezdá, beztak chystá past s AK, raději checknu".

Takže za mě teda rozhodně buď check znovu, nebo bet pro protekci před heartem a malinký bet R (možná i méně než zvolil hero, čistě aby udělal nějaký zvědavý call s 33hx etc..).
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      A pokud bych se rozhodl checkovat znovu turn, což bych vůči regovi normálně dělal, tak R pokud nedojde heart a x/calluju T, tak x/c i R? Nebo se rozhoduješ podle sizingu a timingu? Tzn. pokud betne rychle a poměrně hodně fold a pokud by betnul méně a pomalu, tak call?
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Jj c/c T + c/přehodnotit podle runoutu, sizigu/timingu. Teda ano, při nějakém navýšením sizingu/rychlém timingu jsem spíš za fold.