[NL5] Two pairs vs 3 barrels boardsss

• Sojap
      Sojap
      Bronz
      Registrace: 19.01.2015 Příspěvky: 82
      Pacific, $0.02/$0.04 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Ahoj,rád bych slyšel vaše názory na tuto handu,jestli to takto lze zahrát a jestli mé uvažování o ní je spravné =)
      SB: $4.09 (102.3 bb)
      BB: $4.02 (100.5 bb)
      MP: $2 (50 bb)
      CO: $3.77 (94.3 bb)
      Hero (BTN): $4.19 (104.8 bb)

Preflop: Hero is BTN with 8 A
      MP posts BB OOP, MP checks, CO calls $0.04, Hero calls $0.04, SB folds, BB raises to $0.22, MP calls $0.18, CO folds, Hero calls $0.18

Calluju bet hráče z BB,hráč na MP staty fishky a mám pozici,hráči na BB dávám range TT+,AQ+.

Flop: ($0.72) 5 8 A (3 players)
      BB bets $0.54, MP folds, Hero calls $0.54

FLop mě celkem trefuje,s moji odhadovanou rangí hráče z BB nemůže mít flush,možná AK s kingem v clubech,plánuju call Cbet,s tím že pokud přijde na Turn karta v clubech tak fold.

Turn: ($1.80) 2 (2 players)
      BB bets $1.23, Hero calls $1.23

Přišla karta která toho moc neřeší,pořád si myslím,že bych měl být Ahead,jediné co mě tady poráží je soupeřovo AA ?(

River: ($4.26) T (2 players)
      BB bets $2.03 and is all-in, Hero calls $2.03

A tady nevím,je call overplay? myslím že tady porážím velkou část jeho range,nebo se pletu? ?(

Results:
      $8.32 pot ($0.48 rake)
      Final Board: 5 8 A 2 T
      BB showed A A and won $7.84 ($3.82 net)
      Hero showed 8 A and lost (-$4.02 net)
  • 3 odpovědí
    • Horrigan1
      Horrigan1
      Bronz
      Registrace: 14.06.2014 Příspěvky: 349
      Čau,
      jak jsi sám říkal, range pro BB TT+, AQ+, imho na těhle mikrech bude trochu širší (unknown, stack klasický, hlavně útok na fishy post BB OOP), takže bych mu tam hodil i nějaké SC, dle vývoje logicky v clubech, řekněme 76s+, zkusil bych si to asi i s 56o+, A5+, na techto limitech jsou tací, a pak uvažuj:
      Má SC v clubech, default od té 76+, tedy OESFD, kterou ti neshodí asi nikdy.
      T blank, 2/3 Potu, klasická (spíš to má na rychlé volbě) value/protekce, může tam mít pořád vysoký páry, dva páry mimo clubs (nechce se mi to počítat, ale může tam mít toho hromadu, je to unknown hráč na úplným micru, který vůbec nepřemýšlí jako Ty)
      R: opět, on je commitnutej, nemá moc prostoru pro manévry, Ts by taky neměla nic řešit as played, takže jasný call.
      Before SD: putoval bych ho na tu flush a K, Q, protože jede 2/3 potu, a tedy nestojí úplně moc o protekci s overpárem/setem/2p, a nebo (spíš) má naučený,že neco má, flop je vlhkej, tak musí trochu přidat), tak tam bude barreloval 2p s esem za 2/3 potu, ale zase je hodně commit, má půlku potu za čarou, takže to musí poslat, může tam mít hromadu clubu co nedošlo, Ax.....
      zajímavý spot i pro mně
    • Sojap
      Sojap
      Bronz
      Registrace: 19.01.2015 Příspěvky: 82
      Jo tu KQs jsem mu taky tipoval...no dva páry tam moc nemůže mít dle té jeho range ne?
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      preflop by som hral vysoký izoraise. A8s je príliš silné.

postflop v zásade súhlasím s Horrigan1. len ja by som hral viac agro
      ja by som na flope bol ochotný dokonca aj raisovať - ak na flope hraje valuebet any Ax, tak nech si to s AK, AQ užije. na turne už sme imo commitnutí do hry a pushol by som - pre odstránenie jeho flashí nám hraje :Ac: