[NL25] T8s oop

• killtillter
      killtillter
      Bronz
      Registrace: 26.05.2013 Příspěvky: 569
      1) Je flop, turn ok?
      2) Je river c/f?
      3) Jak hrát river kdyby přišel blank (třeba 2)?
      IPoker, $0.10/$0.20, $0.04 ante No Limit Hold'em Cash, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (SB): $19.26 (96.3 bb)
      BB: $14.39 (72 bb)
      MP: $37.31 (186.6 bb)
      CO: $43.67 (218.4 bb)
      BTN: $19.33 (96.7 bb)

Preflop: Hero is SB with T 8
      3 folds, Hero raises to $0.60, BB calls $0.40

Flop: ($1.40) 2 8 4 (2 players)
      Hero bets $1, BB calls $1

Turn: ($3.40) 3 (2 players)
      Hero bets $2.20, BB calls $2.20

River: ($7.80) A (2 players)
      Hero checks, BB bets $4.20, Hero folds
  • 2 odpovědí
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,441
      98 betuju, T+8 checkuju (nemáš 3 streetyV, o něco menší potřeba protekce, ale nemám to nějak zanalyzované že prostě přesně tímdle pravidlem si třeba ochráním x range), když už bych to betnul tak bych potcontrolnul T
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj killtillter,

ad 1) Souhlasím s HHHuBim, že 3str zřejmě nedostaneme, takže se rozhoduji podle tendencí villaina, jestli půjde c/c-c/c-c/c, nebo b+c/c+c/c, nebo b+b+c/c R. Pokud nemáme info, jsem spíš za druhou možnost, protože už sám o sobě F bude lepší pro nás a měli bychom ho hrát agresivně a splitovat range až na T. Teda bF + c/c T a let him bluff w floats se mi zdá stnd. Pokud ten člověk hodně raisuje flopy, tak c/c F může být.

ad 2) R - zkoušel jsem to analyzovat pro nějakou průměrnou BvB range s tím, že jsem mu pro zjednodušení situace nedával raising range na F/T, teda má tam na jednu stranu všechny sety, ale i všechny missed draws zároveň. Do betting range jsem mu dal Ax+ a do betting všechny draws bez SDv, teda očekávám, že občas uvidíme xbeh od hand typu KQdd. Ve valuerangi má 59c, teda potřebujeme, aby s tímto sizingem měl 20+ comb. bluffů. A to má imo jedině tehdy, pokud nejen že bluffuje vždy i s Khigh, ale musel by i ještě tak 2c otočit na bluff. Eso prostě není dobrý runnout a myslím si, že ten c/f je stnd-ish.

ad 3) Na blanku - v případě, že bych betoval T, tak jedině proto, že si myslím, že soupeř nehraje aggro, příp jje ideálně float-happy na F i T, potom se mi líbí hrát c/c, protože může betovat všechny busted draws, které hraje pasivně.