[NL10] 55 str8 vs 3bar

• HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,438
      Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 6 players
      MP: $14.55 - VPIP: 27, PFR: 18, 3B: 6, AF: 2.9, Hands: 12878
      CO: $10.42 - VPIP: 12, PFR: 4, 3B: 0, AF: 0.0, Hands: 26
      BTN: $4.40 - VPIP: 17, PFR: 11, 3B: 3, AF: 9.0, Hands: 72
      SB: $10.00 - VPIP: 23, PFR: 16, 3B: 3, AF: 1.8, Hands: 157
      Hero (BB): $10.31 -
      UTG: $10.83 - VPIP: 21, PFR: 16, 3B: 5, AF: 1.8, Hands: 404

Pre Flop: ($0.15) Hero is BB with 5 :club: 5 :heart:
      1 fold, MP raises to $0.30, 3 folds, Hero calls $0.20

Flop: ($0.65) 4 :diamond: 7 :heart: 8 :spade: (2 players)
      Hero checks, MP bets $0.40, Hero calls $0.40

Turn: ($1.45) 6 :diamond: (2 players)
      Hero checks, MP bets $1.00, Hero calls $1

River: ($3.45) 6 :heart: (2 players)
      Hero checks, MP bets $2.63, Hero calls $2.63

nevim nevim nevim, reálně asi #4c V ne? fffffffffffffffffffffffff
  • 9 odpovědí
    • Phoenka
      Phoenka
      Bronz
      Registrace: 15.02.2012 Příspěvky: 424
      Um... když už ten turn checkuješ, tak s plánem na raise, proč call? Jinak river call, může tam mít milion OP.
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Dost pochybuju ze si bude betovat OP na R, spíš čekám že bude celkem potcontrolovat turn a proto do tý range nechci raisovat. Vyfolduju spíš blufy
    • nomorefish
      nomorefish
      Bronz
      Registrace: 19.06.2013 Příspěvky: 1,388
      mňa by zaujímalo aký je tvoj myšlienkový pochod pri calle na turne? myslíš že villain dostatočne barelluje rvr? ak toto raisneš bude ťa pootm za to vytrestávať?nemáš value?
    • Phoenka
      Phoenka
      Bronz
      HHHuBi původně napsal
      Dost pochybuju ze si bude betovat OP na R, spíš čekám že bude celkem potcontrolovat turn a proto do tý range nechci raisovat. Vyfolduju spíš blufy
      Pořád nechápu ten call a ne raise na turnu...
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      nevím jak Vy, já turn předpokládám že je spíšpolarizovanej mezi nuts a blufy (2p+ tam moc nečekám) tak mi to spíš přišlo jako WAWB situce/nebo moc thinvbet, na druhou stranu jsem si neuvědomil že tam může mít i 9x handy, akorát teda si netroufnu říct jestli by je callnul vs raise. Když bych je nepočítal vůbec a dal mu třeba aspon polovinu setů, tak nemám Vbet.
      další argumenty pro call by mohli být:
      -můžu dostat 2streety od něho s blufů
      (-na 3bet bych musel zahodit)
      Zpětně ale teda nevim jak to chci hrát od turnu ani z jednoho pohledu
    • Pyanda
      Pyanda
      Bronz
      Registrace: 15.04.2013 Příspěvky: 288
      Na turnu máš druhý nuts ty takže bych určitě check raisoval. Pochybuji že ti zahodí OP natož set a z bluffů asi stejně nic nedostaneš na riveru.
    • nomorefish
      nomorefish
      Bronz
      Registrace: 19.06.2013 Příspěvky: 1,388
      nemyslim že by si musel na 3bet zahodiť :) a nemyslim že dostaneš dostatečnou value z jeho bluffu na N10 :D a last but not least maš nanho 12k hand takže by mohlo byť good mať viac readov/statov ako len VPIP/PFR/3b a uplne zbytočný AF imo
    • Phoenka
      Phoenka
      Bronz
      HHHuBi původně napsal
      nevím jak Vy, já turn předpokládám že je spíšpolarizovanej mezi nuts a blufy (2p+ tam moc nečekám) tak mi to spíš přišlo jako WAWB situce/nebo moc thinvbet, na druhou stranu jsem si neuvědomil že tam může mít i 9x handy, akorát teda si netroufnu říct jestli by je callnul vs raise. Když bych je nepočítal vůbec a dal mu třeba aspon polovinu setů, tak nemám Vbet.
      další argumenty pro call by mohli být:
      -můžu dostat 2streety od něho s blufů
      (-na 3bet bych musel zahodit)
      Zpětně ale teda nevim jak to chci hrát od turnu ani z jednoho pohledu
      Na jeho 3bet bych upřímně shovnul. Může tam mít T9 of course, ale to je vše, co Tě poráží (neberu v úvahu 95, které by neměl mít v range). Na druhou stranu může mít i spoustu setů, OESD, FD, FD+GS, FD+OESD, prostě spousty a spousty komb, kterým se vyplatí Tě pořád dorovnat. Hlavní je imho spíš ta protekce, protože Tě ohrožuje jakákoliv :4x: , :5x: , :6x: , :7x: , :8x: , :9x: , :Tx: , :diamond: což je dohromady nějakých... 26 outů.
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj HHHuBi,

teoreticky můžeme mít už nějakou c/r range na F a podle mě můžeme i klidně nějaké handy tohoto typu mít v c/r. To jestli budeme hrát one and done nebo barrel-off záleží i od toho, jestli tam máme ruky jako 45s etc., příp.jestli si myslíme, že na MP defaultně hráči na nl10 otevírají 65s. Jestli ano, tak máme velmi solidní blocker na nějaké c/r + barrel-off spoty pro balance setů, které takto budeme hrát.

C/c je taky option s tím, že na T bych i zvažoval donkbet, imo bude na této kartě dost potcontrollovat, co obzvlášť kdyby měl set bude celkem nepříjemné kvůli realizaci EQ. Můžeme tak sami začít otáčet nějaké handy jako A4s na bluff. Straights bychom měli mít snad v rangi víc než on, takže mi to dává smysl.

Jinak zbytkem bych už se řídil tím, co tu psali ostatní. Dává smysl, co píšeš, ale hádám že na nl10 budou lidi stále dost overplayovat ruky a nebudou schopni rozloučit se se setem a tak bych hrál normálně c/r pro value/protekci.