[NL10] AQo MP CD 3bar 3Bp

• HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,438
      Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 5 players

SB: $12.13 - VPIP: 24, PFR: 19, 3B: 13, AF: 0.0, Hands: 21
      BB: $25.00 - VPIP: 9, PFR: 9, 3B: 33, AF: 1.0, Hands: 11
      UTG: $30.23 - VPIP: 43, PFR: 31, 3B: 7, AF: 4.5, Hands: 111
      CO: $28.53 - VPIP: 20, PFR: 13, 3B: 14, AF: 2.0, Hands: 15
      Hero (BTN): $10.00

Pre Flop: ($0.15) Hero is BTN with Q :club: A :heart:
      2 folds, Hero raises to $0.22, SB raises to $0.90, 1 fold, Hero calls $0.68

Flop: ($1.90) K :heart: 9 :diamond: Q :heart: (2 players)
      SB bets $1.00, Hero calls $1

Turn: ($3.90) 2 :club: (2 players)
      SB bets $2.00, Hero calls $2

River: ($7.90) 5 :diamond: (2 players)
      SB bets $3.50, Hero calls $3.50

dělal jsem si analýzu frekvencí 3barů v 3bp
      (Celkově 33 spotů
      23spotů TP+
      10spotů blufy (z toho 2x turnutý něco na bluf)
      z toho 7 spotů to udělali tagové, unknowé, nebo lagové)
      Chci se zeptat jestli se dá teoreticky podle toho říct že zhruba ve 20-30% tam můžu čekat bluf obecně(jasně že třeba na AxxB to bude něco jinýho), nebo je to chybně interpretováno? A jestli chci podle toho začít neoverfoldovat na 3bar? Akorát je problém že tam bylo hodně hand i z nl25ky, takze to bude reálně jeste menší to číslo, a teda vubec nevim jak to mám hrát.
      Jinak imo AQ bych měl defendovat jeste. A zrovna na tomtoB dává imo smysl to 3barovat.
  • 5 odpovědí
    • nomorefish
      nomorefish
      Bronz
      Registrace: 19.06.2013 Příspěvky: 1,388
      myslim že proti river betu 3.50 do 7.90 nechceš začať neoverfoldovať :D
    • Pyanda
      Pyanda
      Bronz
      Registrace: 15.04.2013 Příspěvky: 288
      Za mě na riveru bez readu fold
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj HHHuBi,

nevím teda co je to za Alias, ale zdá se mi to jako nějaká haluz, že z 33 spotů byl air tak často. Nezapomněl jsi zaškrknout, aby Ti to ukazovalo jen handy s resultem? Snad se neurazíš, ale mně se toto přesně toto stalo, když jsem začal pracovat s Aliasy, tak proto se ptám raději :f_biggrin: Asi bych raději ještě nějaké průměrné hráče do toho Aliasu hodil a zkusil se dopracovat k analýze, která bude mít minimálně 100h. Např. já mám jeden huge alias na nl200 a vyšlo mi, že po linii 3b PF, b-b-b postflop mají air v 16% času + 7% času turnutý pár na bluff, takže ani tu spíš čekám underbluff v praxi.

K handě - blokuješ nějaké možné bluffy a z hlediska range nemusíš callovat + ten sizing na mě působí, že spíš call chce dostat, ale tak můžu se mýlit. Foldoval bych bez většího infa, že to je maniak. Asi vůči tomu sizingu nějaké Qx budeme muset callnout, ale imo nějaké QJ/QT w/o heart jsou tu lepší na blockery s tím, že neblokujeme heart a blokujeme JTs. Alespoň to je můj názor, v praxi bych spíš overfoldoval.
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,438
      čau v pohodě,

no já jsem ty handy všechny projížděl v replayjeri po jednom (Docela doporučuju, nebo aspon pár hand projet jestli ten filtr zahrnuje +- všechno aspon, často jsem tak našel nějaký unikátní spoty který ten filtr zahrnoval taky/hráče který jsem do toho počítal nechtěl)
      +protože to ukázávoní jen hand s resultem je v tom hemu nějaký divný, třeba v tom hem okně se mi ukazovalo že nebyl viděn SD/holecards na SD, ale přitom kdyz jsem si to přehrál ručně tak normálně se oba villianové dostali do SD.

Handy by měli být hlavně z nl25ky a 10ky a nepočítal jsem do toho ryby.
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ať je to jak chce, tak by to chtělo trochu větší sample.