BLOG: symat100 Do tretice to vyjde na zoome !!!

• symat100
      symat100
      Bronz
      Registrace: 31.03.2013 Příspěvky: 270
      Tak ahojte priatelia .

Na začiatok by som sa trošku predstavil . Volám sa Tibor , som z Košíc a mám 39 rokov .
      Na PSGY som registrovaný od Marca 2013 . Asi odvtedy trvá aj moja online pokrová kariéra :) . Takže tu nie som úplne nový .
      Mal som tu už blog aj na cash aj na SnG , čiže toto bude tretí blog preto aj ten názov .
      V cash games som sa dostal najďalej na nl16 ,ale nedostatočným štúdiom som nemal výsledky podla predstav tak som prešiel na sng kde som hral
      tento rok od Januára do konca Marca kedy som prestal hrať úplne kvôli vyťaženosti v práci . Koncom Júna som dal výpoveď v práci a od Júla som sa do toho znova oprel .Aj Júl aj August boli u mňa asi najpoctivejšie mesiace nakoľko som v oboch mesiacoch venoval pokru cez 100 hodín .
      Po Auguste som som sa nakoniec rozhodol vrátit sa na cash games a September som odohral na nl5 zoome na Pokerstars .
      Odohral som asi 50 000 hands z winrate nejakých 3bb/100 . Z bankrolom som bol na nejakých 300 dollároch a mal som v bonusoch ešte nejakých 50 dolárov.
      Plán bol taký , že od Októbra hrajem na nl10 ,lenže som potreboval peniaze na jeden kurz takže nakoľko som nemal žiadny príjem tak som aj keď z nevôľou
      vybral bankroll a nechal som si na herni 55 dolárov s tým že musím začať zase od nl2 .
      Takže plán na Október je odohrať 100 000 hands na nl2 a minimálne spraviť bankroll na nl5 čiže 125 dolarov.
      Mám ešte aj jeden iný džob teraz čiže ak by sa podarilo tak by som po Oktobri vrátil do bankrollu tie peniaze ktoré som vybral a od Novembra by som mohol hrať predsa už tu nl10.
      Tak toľko by snáď aj stačilo a budem veľmi rád za hocijaký príspevok na mojom blogu . Majte sa všetci a gl pri stoloch .
  • 7 odpovědí
    • wlada25
      wlada25
      Bronz
      Registrace: 23.02.2012 Příspěvky: 36
      Zdravim symat100,

sledoval jsem tvoje předchozí blogy a i videa na youtube...díky za super rady.. Můžu se zeptat, v čem je hlavní rozdíl mezi SnG a cash games...v čem ti přijdou cashky lepší? A můžu se zeptat, kolik lidí v SnG 6 lidí berou peníze...pouze první a druhý hráč ne? Díky za info, teprve začínám s online pokerem, tak právě přemýšlím, kterému formátu se věnovat.. Gl a ať ti to gridní, budu se těšit na další reporty 8-)
    • Medik25RNMD
      Medik25RNMD
      Bronz
      Registrace: 02.11.2010 Příspěvky: 738
      Cau symat. Vitaj s5 na cashke. Budem sledovat.
      Ako sa ti darilo na SNG a co ta viedlo vratit sa s5 na cash stoly.

Inak davas si strasne velku volume. Ja som sa zameral na kvalitu a je to lepsie aspon pre mna a som aj menej unaveny, frustrovany z variancie

Tak gl. A.vidime.sa :-)
    • yzmael
      yzmael
      Bronz
      Registrace: 08.07.2010 Příspěvky: 279
      tesim sa na novy blog, urcite budem sledovat...mimochodom aj ja som na 50 percent z kosic, kedze pendlujem medzi nim a kechnecom a mimochodom aj ja sa volam tibor...
      takze gl pri stoloch :f_drink:
    • symat100
      symat100
      Bronz
      Registrace: 31.03.2013 Příspěvky: 270
      Ahojte priatelia.

Tak ako pozerám tak posledný príspevok som tu dal pred pol rokom. No mal som veľmi náročné obdobie kedy som nemal žiadny príjem a musel som vybrať celý bankroll, potom som robil kurz na kuchára a dva mesiace som praxoval 12 hodín denne a nakoniec prišlo to najsmutnejšie na koniec roka a to úmrtie v rodine .
      Až do Marca som nemal vôbec chuť hrať ani nič riešiť okolo pokru . Ale nakoľko som sa trochu spamätal z toho chujového roku 2015 tak mi aj začal poker chýbať.
      Tak nakoľko mam veľmi dobru novu prácu od začiatku tohto roka tak som si povedal že to nezabalím a začnem pekne krásne od nl2 a depozitol som na stáry 50 dollárov . Nl2 som začal hrať od 19.03.2016 a trvalo mi do 13.04.2016 kým som ju porazil a nadobudol som roll 125 aby som mohol hrať nl5 . Takže momentálne hrajem nl5 full ring aj 6 max ,viem že sa nemá miešať formát ale predsa už mam niečo odohráte aj na nl 10 cize v tom nevidím problém.
      Tak nechcem nič urýchlovat ,ale do konca Maja chcem poraziť nl5 a presunut sa z rollom 300 na nl10.
      Na záver pridam svoj graf z nl2 a budem rad za každú odozvu a veľmi rad sa aj spojím z nejakými hráčmi z nl2,5 a môžme si navzájom pomôcť .Tak sa majte všetci fajn a gl pri stoloch .

Tak môj grahf z nl2

• vinni48
      vinni48
      Bronz
      Registrace: 17.09.2012 Příspěvky: 4,682
      Vitaj nazpět.
    • yzmael
      yzmael
      Bronz
      Registrace: 08.07.2010 Příspěvky: 279
      vitaj opat, aku pracu sa ti podarilo zohnat? a si este v kosiciach vlastne ?
    • Medik25RNMD
      Medik25RNMD
      Bronz
      Registrace: 02.11.2010 Příspěvky: 738
      Go go never give up !