[NL25] 54s 3bet spot

• hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      Ahoj,

soupeř na CO reg a BB unknown. Ten call mého 3betu odhaduju na vyšší pocket páry a nějaké lepší broadways AQs+. Na F dávám protection bet (asi by se dal dát menší). Otázkou zůstává, co na tom T. Otevřela se mi openka, kterou bych mohl betovat, ale zároveň mě od bluffů odrazuje velikost stacku soupeře a vědomí toho, že unknown hráč, by tam mohl floatovat s AQs+. Zpětně by se mi asi nejvíc líbilo na F betnout cca 2 dolary, na T by bylo v potu 10 a soupeř měl 15 za čarou, tak dát 4,2 a R shove?

IPoker, $0.10/$0.20 No Limit Hold'em Cash, 4 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (SB): $20 (100 bb)
      BB: $19 (95 bb)
      CO: $33.45 (167.3 bb)
      BTN: $32.95 (164.8 bb)

Preflop: Hero is SB with 5 4
      CO raises to $0.60, BTN folds, Hero raises to $2, BB calls $1.80, CO calls $1.40

Flop: ($6) 8 8 5 (3 players)
      Hero bets $3, BB calls $3, CO folds

Turn: ($12) A (2 players)
      Hero checks, BB checks

River: ($12) 3 (2 players)
      Hero checks, BB checks

Results:
      $12 pot ($0.60 rake)
      Final Board: 8 8 5 A 3
      Hero mucked 5 4 and lost (-$5 net)
      BB showed J J and won $11.40 ($6.40 net)
  • 1 odpověď
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj hedisaces,

popravdě readless vůči coldcallerům necbetuji vůbec, měli by mít i několikrát užší range, než by 3betujeme. Nicméně vzhledem k tomu, že nemá fullstack a může to být fish, tak bych hrál b-b-x s menšími sizingy. Proč bet T? Předpokládal bych, že range potenciálně slabšího hráče může být širší -> mám FEq, zároveň dost eq vůči handám, které nefolduje + buduji pot pro případ, že hitnu. Další možnost je bet F s větším sizingem a shove T, čímž děláme max. tlak na slabší PPs, myslím si, že i to s tou eq v potu bude jasně +ev. Jakékoliv jiné sizingy se mi nelíbí, např. ten 1/2p je dost špatný, na co jsi sám přišel už na T.