pokerstars na ubuntu

• jezekazajic
      jezekazajic
      Bronz
      Registrace: 16.08.2011 Příspěvky: 75
      zdravím,
      mám problém s instalací pokerstars na ubuntu.
      Stáhl jsem si wine. Na stránkách pokerstárs jsem si stáhl pokerstarsinstalleu.exe. Ve složce stažené soubory jsem klikl pravím tláčítkem na soubor a nechal otevřít přes wine. Otevřela se stránka s instalaci. Spustil jsem instalaci ale skončilo to když to chtělo instalovat update. tam to nic nenačetlo a skončilo to. Když to chci spustit přes ikonu na ploše, na launcheru se objeví ikona wine a ikona pokerstárs na ploše začne nějak pracovat ale nic se neděje.
      Koukal jsem různě po internetu jak to nainstalovat. Všude píšou jak je to jednoduché ale mě to prostě nejde. Kde dělám chybu?

ještě bych měl doplnit, že ubunt jsem instaloval cca Před 14 dny a ještě se s nim spíše seznamuji.
  • 7 odpovědí
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Registrace: 25.09.2011 Příspěvky: 2,620
      Ahoj, před časem jsem taky bojoval s ubuntu a taky jsem s tím měl problém, ale už Ti nepovím jak jsem to vyřešil, bylo to na základě pokusů, ale jen bych chtěl podotknout, že HM2 a PT4 na ubuntu nefungují, takže jsem nakonec vše vyřešil tak, že jsem rozdělil disk, na poker+soft. jsem měl win a na zbytek linux.
    • Petja1982
      Petja1982
      Bronz
      Registrace: 01.11.2010 Příspěvky: 142
      Ahoj, na Youtube je k tomu plno videí, zkus tam mrknout.
      Např. tohle:
      https://www.youtube.com/watch?v=BIim_nILWk8
    • jezekazajic
      jezekazajic
      Bronz
      HM a PT nepoužívám. Nějak mě to pro hraní překáží.
      Děkuji a ten link na YouTube. Nenapadlo mě to tam hledat a to tam hledám podobné věci.
    • jezekazajic
      jezekazajic
      Bronz
      Tak jsem Koukl na několik videí, prostudoval několik článků, návodů, hledal rady na fórech, a pořad jsem to nerozbehal. Asi budu nucený si nakonec rozdělit disk a nainstalovat win. Ty mi šly bohužel pomalu.
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Registrace: 25.09.2011 Příspěvky: 2,620
      S tím rozdělením a instal. linuxu jsem taky celkem bojoval, ale podle youtube jsem to nakonec dal, tak :gl:
    • Sanny123
      Sanny123
      Bronz
      Registrace: 23.02.2012 Příspěvky: 513
      Vyuzijem tvoje vlákno, mám podobný problém na OSX, pred mesiacom mi lobby aj hra na PS išla bez problémov.... Potom prišiel nejaké update a už akokeby sa mi to nechce spojit s internetom (cez kabel) skončí to v tejto fazy ako prikladám v spoilery, neskor to hodí chybu "Update failed to connect ..." akokeby nemal internet... teraz vlastne jak PS tak FTP nejdu! Ked zapnem maca na wifi tak lobby naskočí a ide všetko v poriadku... skusal som zmazat instalacku PS a znova nainstalovat ale nič... má niekto podobný problém ?? Som taký mac laik, takže skusam... treba v aplikácii povolit moznost pouzívania internetu, alebo ako? Prečo to išlo mesiac s5 vpoho a teraz to hapruje?

• jezekazajic
      jezekazajic
      Bronz
      nevím kde je problém, ale stáhl jsem si na ubuntu Pokerstars přes PlayOnLinux. Přes Wine mi to nejde.Konečně mi to začalo šlapat bez problémů, ale nějak se nemohu dostat na hraní za peníze. Je to nastavené na hrací peníze. Má to tak být, nebo se to dá nějak nastavit?

Dlouho jsem na stárech nehrál, tak jestli se něco nezměnilo.