[NL10] 3bet spot OOP vs river shove

• Brejci
      Brejci
      Bronz
      Registrace: 04.08.2011 Příspěvky: 294
      Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 5 players

SB: $4.75
      BB: $11.39
      UTG: $6.99
      Hero (CO): $15.07
      BTN: $32.56

BTN - unknown za 300 hands 20/16/9 (3bet vs hero 17) ; hral celkom tricky

Pre Flop: ($0.15) Hero is CO with 7 :heart: 7 :spade:
      1 fold, Hero raises to $0.30, BTN raises to $0.80, 2 folds, Hero calls $0.50

Flop: ($1.75) 9 :spade: K :heart: 7 :diamond: (2 players)
      Hero checks, BTN checks

Turn: ($1.75) T :club: (2 players)
      Hero bets $1.15, BTN calls $1.15

River: ($4.05) 6 :heart: (2 players)
      Hero bets $2.75, BTN raises to $30.61 all in, Hero folds

Prestal som robit take "zvedave" cally a celkom mi to setri peniaze...Za neho by mi mozno davalo zmysel tocit QQ, JJ na bluff s tym ze blokuju nuts, ale to je asi tiez dost pritiahnute za usi :f_biggrin: . Mozno niekedy takto divne slowplayne KK ... ?
      Akoze foldol som to asi s tym, ze proste neviem co ma ale na NL10 overbet river ako bluff je asi v 2% pripadov overbet shove...

Nazory ? Dik ! :f_drink:
  • 3 odpovědí
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,438
      názory:
      asp mi to příde ok, čekám underblufing=nemáme odds. Zkusel jsem mu poctivě hodit range a na R mi vyšlo že při betu máme asi 47%EQ(neznamená že to je -ev, bude to imo víc ev než x). Takže i o tom celkem svědčí že při raisu nejsme zrovna ahead. Dal bych spíš nižší sizing ad je o trochu vyšší šance že si callne i JJ třeba.

o jaký jiný line přemýšlím:
      :diamond: xr turn? - Mohl by b/něco s tímto imo: KK, AQs, A8s, AQo, K8s, KTo, Q9s-Q8s, J7s, 86s+, 76s (AQ ale tolik nečekám 3b PF)
      hl.výhody:
      -extra value z draws
      -extra value z posib.blufů co by jinak foldoval na bet
      -dostání 2p do AI (při b-b pokud neraisuje všechny 2p na turnu nedostaneme SO)
      -protekce double xecku
      nevýhody:
      -nechám na Vás :D
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Brejci,

podle mě bude velmi častá linie hráče na T xbeh, protože tam má kopu SDv jako JJ-QQ a Khigh board většinou bude s buffy cbetovat na F, takže osobně se určitě přikláním ke stabu a R b/f s nějakým nižším sizingem jako 1/3p. My v rangi nemáme skoro žádné bluffy na tomto boardu a chceme přimět hráče, aby callnul s handou jako QQ. Proti shovu takto deep supereasy fold, může mít klidně ruku jako 98s dost často.
    • Brejci
      Brejci
      Bronz
      Registrace: 04.08.2011 Příspěvky: 294
      Nj, ja tu fakt nemam asi skoro ziadne bluffy :f_ugly: