[NL25] A4s bluff shove with TP

• Marffi97
      Marffi97
      Bronz
      Registrace: 15.04.2015 Příspěvky: 676
      Party, $0.25/$0.50 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $49.50 (99 bb)
      BB: $97.50 (195 bb)
      UTG: $31.78 (63.6 bb)
      Hero (MP): $56.31 (112.6 bb)
      CO: $50 (100 bb)
      BTN: $50.33 (100.7 bb)

Preflop: Hero is MP with A 4
      CO posts BB OOP, UTG raises to $2, Hero calls $2, CO calls $1.50, 3 folds

Flop: ($6.75) 2 A 8 (3 players)
      UTG bets $5, Hero calls $5, CO folds

Turn: ($16.75) 8 (2 players)
      UTG bets $10, Hero raises to $49.31 and is all-in, UTG calls $14.78 and is all-in

River: ($66.31) T (2 players, 2 are all-in)

Results:
      $66.31 pot ($3 rake)
      Final Board: 2 A 8 8 T
      UTG showed Q A and won $63.31 ($31.53 net)
      Hero showed A 4 and lost (-$31.78 net)

UTG je reg short. Už s ním mám odehráno pák tisíc ruk.
      Open v těchto pozicích má 15%, ale jelikož fish na CO postla BB, tak jeho range může být cca 18-20%
      F - zajímavé je, že cbet v mw spotech má 70%, takže jeho range s Ax porážím
      T- jeho barrel staty se snižují a i mw spotech má cbet OTT už je 42% (12 hand) určitě vyfolduji nějaké FD a možná JJ-KK který je tady možná schopný barrelovat.
      Co si o tom myslíš? Byl to spew? Naštvalo mě, že on by měl OTT často checkovat, což on dělat určitě nebude, tak jsem ho chtěl nějak exploitovat, ale nevím, jestli tímhle směrem vede +EV exploit :f_biggrin:
      Btw. soupeř tankoval do poslední vteřiny, takže možná nižší Ax bych vyfoldoval, ale to jsem asi pak zvolil špatnou hand selekci ne?
  • 3 odpovědí
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      Ahoj, PF tuto handu 3betuji nebo folduji. Call se mi nelíbí z toho důvodu, že nesmíš zapomínat na hráče za sebou, kteří můžou squeezovat a budeš zbytečně dotovat dead money. Jinak co se týče té linie, tak shove na T je podle mě spew. Říkal si, že ho vyfolduješ z jeho flush draws - proč ale? Ty porážíš a shovem se jenom izoluješ. Ty si vlastně napsal, že chceš vyfoldovat to, co porážíš a nad tím, co poráží tebe si moc nepřemýšlel. A za druhé, nemyslím si, že do tebe bude nějak extra často na T bluffovat, když ví, že PF bys měl mít relativně silnou range, která se ještě dost posílila tvým callem na F v mw. Za mě call T a přehodnotit R.
      Každopádně bych ale PF 3betoval, protože jeho range bude širší vzhledem k té rybě na CO.

E: ten T bych foldoval, board se spároval a ty vlastně teď máš jen eso se 4high, takže podle mě můžeš v poho foldovat. Dělal sem si to podle mojí range (do které jsem teda zahrnul i handy, které bych 3betoval, protože hraji s velmi úzkým CC MP vs UTG) a vyšlo mi, že A4 už je T jasný fold a nebudu overfoldovat.
    • Marffi97
      Marffi97
      Bronz
      Registrace: 15.04.2015 Příspěvky: 676
      Dík za názor. PF určitě call za mnou je fish, která už completnula, takže hry se bude účastnit třeba v 90-95%.
      e.: s tou FD máš pravdu omg. To co bylo ode mě za argument.. :D
      a ještě k tomu Turnu.. nad callem jsem asi ani nepřemýšlel.
      A ten raise tady nedává smysl ani rangově, protože 8x calluji a fullhouse slowplayuji. Hrozná handa z mé strany :f_cry:

e2.: btw. nejde ta handa nějak smazat? :f_biggrin:
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Marffi97,

určitě necalluji na této pozici, za tu cenu a ještě k tomu vůči menšímu stacku. 3b or fold souhlasím. Postflop fold rly fast, nejspíš přímo na F. Máme za sebou hráče, můžeme si v mw potu dovolit defendovat dost tight a ještě k tomu zvolil takto vysoký sizing, co opět nám dovoluje defendovat tighter a může být často i tell imo.

T mi přijde nelogický, FH tu neshovneš a 8x folduješ OTF (měl bys).