Hot run nebo crush nl4 ?

• Urgent88
      Urgent88
      Bronz
      Registrace: 05.09.2012 Příspěvky: 319
      Ahoj mám takovej blbej dotaz poslední dobou jsem se v tom pokeru nějak plácal, ale teď za poslední měsíc se ve mě jako by něco zlomilo (nevím jak to popsat) a prostě se mi daří, myslíte si, že je to jen Hot run nebo prostě crush NL4???
      Nerad bych to nějak přeceňoval.:f_confused: Proto by mě zajímal váš názor. Děkuji;)

Vzorka 13832 hand, BB/100: 26,75 All-In Adj BB/100: 23,00
  • 9 odpovědí
    • irik83
      irik83
      Bronz
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,231
      takhle se to asi bude spatne posuzovat jen podle grafu. Dulezity jaky mas pocit ze hry ty sam, jestli to opravdu nebyla jen pozitivni variance a jestli jsi nedelal zasadni chyby. Pokud jsi opravdu maknul na hre a hral optimalni hru, tak preju, aby to vydrželo. sam uvidíš na vetsim vzorku jak se to vyvine :gl:
    • Silkwhi
      Silkwhi
      Bronz
      Registrace: 03.04.2011 Příspěvky: 129
      Určitě je potřeba větší vzorek, zvlášť pokud se jedná o 6max. Osobně si myslím, že takový run není dlouhodobě udržitelný, na druhou stranu to potěší a určitě teď máš lepší pocit pevné země pod nohama, který může tvojí hře pomoci. Je určitě důležité věřit ve své schopnosti, ale i při takovémto dobrém runu se divat na to, co by šlo zahrát lépe. Zajímavé jsou tvé non-showdown winnings...při svém grafu je až skoro závidím...:f_drink: Hodně štěstí! :)
    • refreshing14
      refreshing14
      Bronz
      Registrace: 09.11.2010 Příspěvky: 86
      zdar
      nice graf :D urcite si to mohol pohodlne crushnut, cize by som z toho nemal obavy a urcite isie vyssie :D

stale ma zaraz ako sa ludia cuduju tymto red line krivkam :D a pri tom je to uplne easy ako ju dosiahnut, kludne si to skuste a trik je v tom, ze netreba robit ziadne bluffy, co by na nl4 nemal byt vobec problem

GL vyssie
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Stříbro
      Registrace: 04.01.2011 Příspěvky: 5,176
      ,,a pri tom je to uplne easy ako ju dosiahnut, kludne si to skuste a trik je v tom, ze netreba robit ziadne bluffy, co by na nl4 nemal byt vobec problem ''
      To je asi ako nasýtiť sa nejedením; bez bluffovania nonshowdown nevyhráš, a teda tá krivka nemôže vyzerať solid.
    • refreshing14
      refreshing14
      Bronz
      Registrace: 09.11.2010 Příspěvky: 86
      asi to skusim rozspisat

kedze hraci na nl4 su vacsinou fishe, tak si nevedia vyberat spoty na bluff + ak by to aj vedeli a vybrali by si vhodne handy na bluff(vacsina hracov na micro su tiez fishe, to znamena ze budu stationy a budu nas light callovat alebo ako je to u nich zvykom snazia sa trapovat ich monstre a to tiez nasej redline nepomaha.

nevravim ze to ma praktikovat aj dalej v svojej hre, ale na micro je to asi najlepsi recept ako to porazat.

ak by sa chcelo panovi Urgentovi88 pozriet na tych 14k hand a vyfiltrovat tie najvacsie nonshowdown vyhry a potom tu nieco napisat/postnut
    • Guteres
      Guteres
      Bronz
      Registrace: 07.08.2010 Příspěvky: 1,044
      pokud budeš mít 100 k hand, tak se z toho nějaký výsledek dá usuzovat. Pokud můžeš jít o limit výš, tak jdi!
    • marrius1979
      marrius1979
      Bronz
      Registrace: 13.01.2012 Příspěvky: 747
      Vyčleň si na vyšší limit napr. 10BI a skús to :f_thumbsup:
    • Urgent88
      Urgent88
      Bronz
      Registrace: 05.09.2012 Příspěvky: 319
      ak by sa chcelo panovi Urgentovi88 pozriet na tych 14k hand a vyfiltrovat tie najvacsie nonshowdown vyhry a potom tu nieco napisat/postnut
      Tak jsem si projel tu databázi nonshowdown a co je to vesměs tak 95% hand for value a 5% tak bluff u těch větších spotů.
    • hya3na
      hya3na
      Bronz
      Registrace: 13.03.2015 Příspěvky: 306
      neni to moj vyrok, ale urcite sa to sem hodi.
      The moment you stop with measuring the length of your e-
      cock
      on the poker table or in forums will be the moment when you start measuring the money
      that you have made there.

Mohlo ta trosku potriafat ale pokial budes hrat jednoduchu ABC game, udrzis na nl5 vklude podobne vysledky. na nl10 s dobrou table selekciou