[NL25] 88 float 3bet pot

• Marffi97
      Marffi97
      Bronz
      Registrace: 15.04.2015 Příspěvky: 676
      Party, $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $31.67 (126.7 bb)
      BB: $29.30 (117.2 bb)
      UTG: $65.18 (260.7 bb)
      MP: $42.59 (170.4 bb)
      Hero (CO): $41.39 (165.6 bb)
      BTN: $25 (100 bb)

Preflop: Hero is CO with 8 8
      2 folds, Hero raises to $0.75, 2 folds, BB raises to $2.50, Hero calls $1.75

Flop: ($5.10) T 6 3 (2 players)
      BB bets $2.75, Hero calls $2.75

Turn: ($10.60) J (2 players)
      BB checks, Hero bets $5.50, BB raises to $24.05 and is all-in, Hero folds

Results:
      $21.60 pot ($1.08 rake)
      Final Board: T 6 3 J
      BB mucked and won $20.52 ($9.77 net)
      Hero mucked 8 8 and lost (-$10.75 net)

Ahoj, pf a f std
      T - jsem si rikal, ze dost casto bude mit AK ktere giveupne a pujde tedy x/f, takze jsem betoval kvuli protekci pred overs. x/shove jsem opravdu necekal...
      Co si myslis o souperovo hre? Me se to hrozne libi, protoze ja pro value budu betovat JJ/TT/66/JTs a KdQd. Do toho mam spoustu flush draw, gut shoty, missnute BDFD s overkartami apod. Hodne velkou cast bych foldoval, takze takhle ze me dostanej jednak jednu streetu navic a druhak me nenecha realizovat EQ s FD OTR. A pokud tedy vyse uvedene kombinace opravdu floatuji, tak jsem tady hrozne exploitable, protoze on potrebuje 60% FEq s ATC a ja tu mam 12 comb value a cca 50-60 bluff (odhad) Navíc když bych floatoval s PP (jak v příkladu), AJs, 8Ts/ 9Ts/ TJs / ATs apod tak by to bylo navíc 40 comb, které vs shove folduji!!! Tato linie se mi hodně líbí, tak jen čekám na schválení od tebe, abych mohl používat v 3bet spotech x/shove OTT na wet boardu, když uznáš, že je to dobré :f_biggrin:
      No a když se teda vrátíme k herovi, jak by jsi tu hrál teda FD? checkback nebo nějaký OB aby jsme se comitnuli vs shove? a ty handy typu PP, AJs, 8Ts,... jsou tady asi checkback že?
  • 2 odpovědí
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      Ahoj, já tuto linii taky používám občas s OP, kde získáš z jeho draws nějaké extra money a zároveň na něj vyvineš dost velký tlak. Jinak v tvojí pozici to hrávám tak, že na T vs check dávám malý sizing 1/3p s tím, že na R checkuji back, někdy můžeš jít i níž. Důvody proč tak hraju jsou: Protektuješ si handu proti overkartám, které se rozhodl už nebarellovat a zároveň pokud shovene (což se tady stalo), tak si ušetřil peníze. Mám to osobně vyzkoušené a funguje mi to.
      Balancuju to tím, že tak stabuju na T i nutted ruky, které ofc na R betuju potom znovu :) .
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Marffi97,

xbeh T za Tebe. Pokud chceš betovat čistě for protection (např.vůči někomu, kdo má nízký c/r jako PFA a velmi vysoké foldy when check), tak můžeš betnout 1/5p, ale toto se mi zdá jako dost zbytečné. Jinak ano, na místě soupeře takto občas hrávám, např.combodraws + část 2p+. Určitě ale není dobré to nadužívat, protože jednak se Ti může potom stávat, že hráči budou vůči Tobě raději checkovat beh (ztrácíš value s made hands) a betovat jen handy, které nechtějí zahodit vs c/shove (špatné pro Tvoje semibluffy).