NL2 SH SET hra na Riveru

• vinni48
      vinni48
      Bronz
      Registrace: 17.09.2012 Příspěvky: 4,699
      Poker Stars, $0.01/$0.02 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $3.14 (157 bb)
      Hero (BB): $2 (100 bb)
      UTG: $1.46 (73 bb)
      MP: $7.41 (370.5 bb)
      CO: $3.93 (196.5 bb)30hand
      BTN: $2.22 (111 bb)

Preflop: Hero is BB with 3 3
      2 folds, CO raises to $0.06, BTN calls $0.06, SB folds, Hero calls $0.04

čistě na setmine

Flop: ($0.19) Q 3 5 (3 players)
      Hero checks, CO bets $0.12, BTN folds, Hero calls $0.12

nemám důvod donkovat? nějak počítám s x/callem. není důvod ani k x/R,myslím.

Turn: ($0.43) 8 (2 players)
      Hero checks, CO checks

tady chci jít už x/R, no bohužel.....

River: ($0.43) 5 (2 players)
      Hero bets $0.12, CO raises to $0.24, Hero raises to $0.72, CO calls $0.48

chci,aby mě reraisnul s flaší (nebo s tripsem pětek.)????
      chci tu jít potbetem pro value????
      chci jen čeknout a přijít o value z OP nebo nějaké slowplaye?????
      chci to na jeho raise poslat do Allinu????
      Není to moc silný tah????
      Je on ochoten callovat ALLIN na spárovaném bordu s FD????
      Je ochoten callovat trips na FD bordu?????
      Tak jsem to neposlal.....
      Results:
      $1.87 pot ($0.07 rake)
      Final Board: Q 3 5 8 5
      Hero showed 3 3 and won $1.80 ($0.90 net)
      CO mucked 5 4 and lost (-$0.90 net)
  • 4 odpovědí
    • Guteres
      Guteres
      Bronz
      Registrace: 07.08.2010 Příspěvky: 1,044
      Když se zamyslíš nad tou jeho line, tak to jsou na riveru jedině 5x ruky a nebo flush a nebo bluff občas :) . Já osobně bych šel pro value a betoval bych někde k půl potu. Po raisu bych to tam ppořádně raisnul. Pokud bude mít vyšší full, tak bohužel, ale nemyslím si, že by tak hráč zahrál sety....
    • Nikii88
      Nikii88
      Bronz
      Registrace: 22.10.2012 Příspěvky: 90
      PF - OK
      OTF : volím x/r .. chceme ihned tahat value, naco chces cakat až sa mu to dotočí?
      OTT: pokracujem v agresii 1/2 potu pri blank karte ... pri nebezpečnejsej karte ... zvysim sizing 80% potu zase na value
      OTR: zase bet for valueeeee ... pri riverovej spade, ktorá mi neskompletuje na FH ... volím x/c ..do pol potu
    • refreshing14
      refreshing14
      Bronz
      Registrace: 09.11.2010 Příspěvky: 86
      zdar

mne sa tvoja line paci az do R-- tam by som siel niekde k pot betu aby mi neusla value z flushi//ak ma trips a rozhodne sa raisovat moj bet tak je asi jedno ci je to 0,12 alebo 0,4
      na jeho raise by som mu to pekne poslal nech si to vyzerie ci uz s trips/flush alebo bluff(to foldne tak ci tak )

to Nikii88: neviem ci je este viac dry flop ako Q53r, a asi by si tam nikdy nemal mat X/R range( mozno vs nejaky grac o ktorom mas read ze tam nikdy nefoldne inak stale by si mal ist X/call

skus sa zamysliet ake bluffy by si nasiel na tomto flope k tvojim value handam ????
    • vinni48
      vinni48
      Bronz
      Registrace: 17.09.2012 Příspěvky: 4,699
      @Guteres@refreshing-já právě nevím, jestli je lepší dat potbet a dostat od fleše call, protože je spárovaný bord nebo je lepší jít takto málo a počkat si na jeho RR s fleší a ještě navýšit i proti tripsu. tak jsem dostal větší value, ale zpětně po line gaybet-RR-jsem měl jít asi All-in. Málo hand, deep stack-měl jsem jít o všechno.
      @Nikii88 jestli na tomto dry bordu x/r set, tak mě tu v další hře každý umlátí, když X/callnu, protože bude jasné, že ho nemám.