Ahoj,

nikdy jsem zadny blog nepsal a ani nepocitoval potrebu se jako grafoman vypisovat ze svych pocitu ci zazitku, tedy az do te doby, nez jsem narazil na tuhle stranku :) Ze pry to pomaha se hrou a progresem. Dlouho jsem koukal na telo tehle prvni zpravy a rikal si jak zacit, jak tenhle radoby denik postupu limity odpalit :) Nic jsem nevymyslel do ted.

K pokeru jsem se dostal pred nekolika lety na koleji, s bandou podobne postizenych kamaradu. Od te doby jsem vyzkousel nekolik heren, bustnul par BR a stridave od pokeru odchazel a zase se k nemu vracel.

Posledni navrat se konal pred par tydny, kdy jsem diky PSG obdrzel par euro startovaciho kapitalu na WH. Kdyz se mi poradilo uspesne vyrakovat i druhou cast bonusu, aniz bych predcasne bustnul, rekl jsem si, proc to nezkusit posunout nekam dal a po vzoru davne Cornie challenge (jop, neco jsem tu uz nacetl) hitnout pomyslnou metu 10k. Po mensi revizi cilu (davam si radeji mensi sousta) jsem se rozhodl dat si zatim dilci cil a to 1k €.

Pravdepodobne se zapojim do bank roll challenge, chci tomu dat ale jeste par k hands, abych videl jestli to ma nejaky smysl.. :)

V tuhle chvili si pinkam NL2 SH, ctu prislusne clanky a hledam dalsi info, ktere by mi pomohlo se nekam herne posunout.

Mel bych dotazu k siti iPoker, konkretne k WH:

Jak se da trackovat cash game progres? Zkousel jsem PT4, ten mi nejak nefunguje a treba na PTR me to vubec nenachazi. Nevite nekdo o necem? :) Diky.