[NL10] weird line ?

• Brejci
      Brejci
      Bronz
      Registrace: 04.08.2011 Příspěvky: 294
      Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 6 players

UTG: $10.00
      MP: $8.19
      Hero (CO): $14.61
      BTN: $8.92
      SB: $5.80
      BB: $13.08

UTG - break even reg, 17k hands, 24/20/9,4 , UTG open 13

PF - Standart call; btn + blindy su fishe
      F - standart call
      T - turn x/f ma 62% , betujem for protection/thin value
      R - Donkbet som vazne necakal. Akoze na jednej strane sa asi snazi repovat QQ+ a ta T mne znizuje pocet Tx comb, ale preco by ma nenechal bluffnut neviem...Akoze tento run out asi nebude nejak vela bluffovany, ale tak no...Potom mi aj napadlo, ze ja svojim turn sizingom dost repujem protection bet ale skor mi to prislo, ze ma chce z tych hands vytlacit ako by chcel call a aj ten sizing je taky maly a nemyslim, ze by takto zahral 9x handu, ktorych mam viac v range ja...
      Nazory ? :f_drink:

Pre Flop: ($0.15) Hero is CO with 7 :club: 7 :diamond:
      UTG raises to $0.30, 1 fold, Hero calls $0.30, 3 folds

Flop: ($0.75) 5 :diamond: T :heart: T :club: (2 players)
      UTG bets $0.40, Hero calls $0.40

Turn: ($1.55) 9 :heart: (2 players)
      UTG checks, Hero bets $0.80, UTG calls $0.80

River: ($3.15) T :spade: (2 players)
      UTG bets $1.90, Hero calls $1.90
  • 2 odpovědí
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Brejci,

jj nemám problém se stabováním wider jak pro protekci tak i jako bluff vůči lidem s vyšším c/f. Na R - exploitativně bych se spíš řídil pravidlem "čím víc tricky, tím víc nutted" na těchto stakes a foldnul bych. Už čistě z důvodu, že v cb+c/c rangi čekám často SDv, co často nebude otáčet na bluff + nevím, jestli se Tě někdo s takovým Lídl-sizingem bude snažit vyfoldovat z FH, kterých máš kopu a zároveň ses nikde necapnul.

Rangově - mrkneme s čím jdeme takto na R a callneme top ~63% vůči tomuto sizingu. 77 vypadají jako borderline ruka pro mě, teda můžu si i z tohoto hlediska dovolit část foldnout. Můžeš si to stejné udělat pro svoji range.
    • Brejci
      Brejci
      Bronz
      Registrace: 04.08.2011 Příspěvky: 294
      Lidl sizing si zabiiil :f_drink:
      No mal AJo zrovna teraz...on podla mna az tak zlozito nerozmysla nad tou handou a myslim si, ze na turne bol v takom give up mode, checkol ale ja som betol malo, tak reku ze callne, mozem bluffovat, tak sa pozrie na river a tam zrazu tretia 10 tak ze to bluffne...