[NL10] QQ vs. unknown, river ?

• msnek
      msnek
      Bronz
      Registrace: 01.10.2008 Příspěvky: 972
      Poker Stars, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $25.88 (258.8 bb)
      BB: $16.74 (167.4 bb)
      UTG: $17.77 (177.7 bb)
      Hero (MP): $14.16 (141.6 bb)
      CO: $12.94 (129.4 bb)
      BTN: $9.36 (93.6 bb)

Preflop: Hero is MP with Q Q
      UTG folds, Hero raises to $0.27, 2 folds, SB calls $0.22, BB folds

Flop: ($0.64) J A 3 (2 players)
      SB checks, Hero checks

Turn: ($0.64) 2 (2 players)
      SB bets $0.18, Hero calls $0.18

River: ($1) 3 (2 players)
      SB bets $0.72, Hero ???

Betujete někdo na flopu ?
      Raisujete někdo na turnu ?
      Foldujete někdo na riveru ?
  • 6 odpovědí
    • Brejci
      Brejci
      Bronz
      Registrace: 04.08.2011 Příspěvky: 294
      Bet na flope a ani raise na turne nedavaju zmysel imo, ale ten jeho turn sizing mi pride dost weak, ale moze to byt mozno pokus o induce...Vs unknown by som asi foldol river, ale bol by som dost zvedavy co znamena ten jeho turn sizing a mozno by som urobil taky zvedavy call :f_biggrin:
    • Pyanda
      Pyanda
      Bronz
      Registrace: 15.04.2013 Příspěvky: 288
      flop i turn ok, river bych asi taky foldnul. Souhlasím, že turn bet může být pokus o induce a villain sází 3/4 R, fold
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj msnek,

xbeh F je standard, nemáme 3str value a nemáme vůbec důvod protektovat handu, jsme vůči většině handám WAWB. Raise T je nemyslitelný, Ax nevyfoldujeme a z horších většinou nedostaneme value. R se dá buď zahrát rangově (callovat s takovými freq, aby soupeř nemohl betovat s airem ziskově), nebo exploitativně. Exploitativně v tom smyslu, že věříme, že tady ten malý bet T + velký bet R je nějaký pattern u soupeře a že tak většinou hraje value.

Já všeobecně dávám kredit na těchto limitech, když někdo zvýší z T na R sizing. Hlavně proto, že malý sizing je imo málokdy bluff a většinou to je nějaký protection bet se SDv, kterou většinou nebude na R otáčet na bluff. Ale je možné, že někdo bude v tom spotu přemýšlet úplně jinak a že někdo bude malým sizingem jen udržovat naší range wide, aby mohl bluffovat R do slabší range. Příp.se dá přihlédnout na nějaké timing telly (foldovat víc pokud betne rychle). Pokud s ním hraješ častěji, tak by se nám call mohl vyplatit alespoň dlouhodbě, i když třeba nebude ziskový okamžitě. Čistě proto, abychom v budoucnu věděli, jak proti tomuto hrát a dělali přesnější rozhodnutí.
    • msnek
      msnek
      Bronz
      Diky za odpovedi. Na ten flop a turn mam stejny nazor jako vsichni, co jste odpovedeli. River jsem foldnul. Ale kdyz jsem se mu pozdeji out of table snazil priradit nejakou range s tim, ze by takhle mohl zahrat i nejaky Jx, tak mi ten call tesne vychazel. Takze mozna toto + fakt, ktery zminil Katrisone, ze se nam bude hodit do budoucna (zjistime napr., ze tady vazne takto nesmyslne zahral napr. JT apod. a je to kandidat na poznamku, ze nechape SDV), by mohlo vest nakonec ke callu. Co myslite ?

Zase je otazka, zda si muzu dovolit o unknown tvrdit, ze by tam mohl takhle ty Jx handy zahrat ... co myslite ?
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      No já mám názor stále stejný, netuším s jakými freq co dělá a proto bych si uměl call představit a píšu note, která mi pomůže dělat přesnější rozhodnutí :) . Nebo to byla otázka na ostatní?
    • msnek
      msnek
      Bronz
      Hehe, otazka to byla na kohokoli, ale diky za odpoved. Ja jsem se chtel jakoby ujistit :)