[SH] AKs na missnutem boardu

• Lahmen
      Lahmen
      Bronz
      Registrace: 16.07.2013 Příspěvky: 63
      Ahoj. Mělo tady cenu se po flopu vůbec do něčeho pouštět? Nejsem si touto handou vůbec jistý, tak do mě! :f_thumbsup:

Poker Stars, $0.01/$0.02 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $2.17 (108.5 bb)
      BB: $7.59 (379.5 bb)
      Hero (UTG): $2.05 (102.5 bb)
      MP: $2.17 (108.5 bb)
      CO: $2 (100 bb)
      BTN: $6.06 (303 bb)

Preflop: Hero is UTG with K A
      Hero raises to $0.08, MP calls $0.08, 4 folds

Pre klasika OR s AKs.

Flop: ($0.19) 4 9 5 (2 players)
      Hero bets $0.13, MP calls $0.13

Na flopu mám jen BD/FD. Měl jsem tady Cbetovat?
      Můj názor: Cbet by mohl být OK. MP si preflop nacalluje hodně pocketpárů. Myslím si, že tak polovinu z nich by foldoval a já poberu deadmoney a bude tam hodně callovat preflop i něco jako AT-AQ, KJ, KQ, QJ a k tomu by tam mohl mít pár nějakých FD. Cbetoval jsem s plánem, že snad vyfolduju jeho vysoký kary, nízký PP a dorovná mi něco jako 44, 99, 55, TT, JJ no a pár těch FD, které tam může mít.

Turn: ($0.45) 2 (2 players)
      Hero bets $0.28, MP calls $0.28

River mě trochu přilepšil. Mám FD a dvě overkarty. Mohl jsem tady vypálit druhej barel, nebo už jsem měl raději zvolnit a jen checkovat?

River: ($1.01) Q (2 players)
      Hero checks, MP checks

Results:
      $1.01 pot ($0.04 rake)
      Final Board: 4 9 5 2 Q
      Hero showed K A and lost (-$0.49 net)
      MP showed T T and won $0.97 ($0.48 net)
  • 5 odpovědí
    • zoldi19
      zoldi19
      Bronz
      Registrace: 07.11.2011 Příspěvky: 85
      imo:
      na flope nemas co reprezentovat kedze minul tvoju open range a to ze mas AK, neznamena ze mas najlepsie karty a navyse si OOP.
      Ja by som to pravdepodobne check/calloval flop a podla turnu bud c/r alebo c/f.

Ale nech sa vyjadria skusenejsi, to je len mho.
    • Lahmen
      Lahmen
      Bronz
      To, že je AK na missnutém flopu trash samozřejmě vím a nikde jsem ani nezmiňoval, že mám nejlepší karty :f_drink: . Spíš bych rád věděl, jestli je tam nějaká možnost to hrát tak, aby to bylo v long runu profitově. Přece jen tam mám dost outů. A nebo lepší se do takových věcí raději vůbec nepouštět?
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      AK neni trash a měli bysme je buď betovat na flopu, nebo zahrát jednu streetu x/call. Tady bych betoval flop právě díky BDFD a na turnu bych na malej kartě hrál x/fold, na vysokej nebo káru cbet stejně jako jsi hrál.

Jediný co můžeš udělat jinak je třetí bluff na riveru, on má zřejmě pár a dáma na riveru a třetí barrel se mu hodně nebude líbit.
    • Lahmen
      Lahmen
      Bronz
      Jo byl jsem během té hry docela zmatenej. Jak jsem se na to díval zpětně říkal jsem si že to byla celkem dobrá pozice pro třetí barrel. Příště budu moudřejší. Každopádně díky za názor :)
    • vinni48
      vinni48
      Bronz
      Registrace: 17.09.2012 Příspěvky: 4,699
      Třetí barel na tomto flopu by myslím moc nezabral. Set 999 by jsme mohli mít, ale co dál..
      Ani bych necbetoval tu naši BDFD. Nemáme moc co reprezentovat Z UTG. Snad OP, to by šlo, ale to by opravdu chtělo ty 3 barely