[NL25] FR 65s

• lukasek09
      lukasek09
      Zlato
      Registrace: 29.12.2010 Příspěvky: 831
      PokerStars - $0.25 NL - Holdem - 5 players
      Hand converted by PokerTracker 4

Hero (UTG): 100.2 BB
      CO: 90.24 BB (VPIP: 13.25, PFR: 9.87, 3Bet Preflop: 5.71, Hands: 236)
      BTN: 100 BB (VPIP: 15.76, PFR: 12.91, 3Bet Preflop: 5.24, Hands: 1,706)
      SB: 79 BB (VPIP: 32.99, PFR: 14.43, 3Bet Preflop: 2.56, Hands: 97)
      BB: 109.92 BB (VPIP: 17.43, PFR: 12.56, 3Bet Preflop: 3.77, Hands: 6,562)

SB posts SB 0.4 BB, BB posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.4 BB) Hero has 6:club: 5:club:

Hero raises to 3 BB, CO calls 3 BB, fold, fold, BB calls 2 BB

Flop: (9.4 BB, 3 players) 3:club: J:spade: 2:club:
      BB checks, Hero checks, CO bets 4.48 BB, BB calls 4.48 BB, Hero calls 4.48 BB

Turn: (22.84 BB, 3 players) 4:club:
      BB checks, Hero checks, CO checks

River: (22.84 BB, 3 players) Q:club:
      BB bets 14.16 BB, Hero raises to 36 BB, fold, BB raises to 102.44 BB and is all-in, Hero calls 56.72 BB and is all-in

Preflop: CO + BTN tight hráči. SB fish. BB pasiv. Proto loose open raise.

Flop: S touto rukou mě napadají dvě možnosti:

1) Jít bet bet a teoreticky i třetí bet OTR s nízkým sizingem pro vyfoldování lepších FDs - mám equity když mne callnou, můj bet multiway vypadá více strong obzvlášť OTT. + CO by v rangi nemusel mít 22,33 a BB by nemusel mít naopak JJ + nikdo tu nemá moc dvoupárů. Ten bet OTR by šel, protože s 65 neblokuji moc jejich FDs, které budou často vyšší karty.

2) Hrát potkontrol, protože i když trefím flush tak to nebude žádný money make + CO je docela pasiv, takže od něj čekám častý check back a nechá mne zdarma realizovat equity.

Co je tedy lepší play ? (A nebo přímo fold preflop jelikož BB to bude často lepit když dorovná SB ? Nadruhou stranu budeme mít pozici.)

Díky za komentáře
  • 2 odpovědí
    • PriceOfSuccess
      PriceOfSuccess
      Bronz
      Registrace: 23.03.2013 Příspěvky: 613
      Ahoj,
      aj po tvojich argumentoch by som takutu ruku radsej zlozil PF , my ked nehitneme takto board tak hrajeme ch/f na drvivej vecsine boardu....ako ako si uz aj spominal ked hitnes tu flush tak je tak mala ze po nejakej vecsej akcii budemw pozadu vzdy.
      Radsej tu range rozsirujem o vsetky AXs, nejake silnejsie suited conectory 89s,9Ts a potom ofsuited broadways.

As played volim moznost 2
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj lukasek09,

já 65s otevírám celkem často, pokud to není teda vyloženě UTG1 na FR. Má imo výbornou postflop hratelnost/realizovatelnost EQ a pro kvůli nějaké board coverage není špatné ji mít rangi, pokud vyloženě nemáme velký sample a nemáme ověřené, že nám nízké SC nevydělávají. Pokud nemáme teda nějaké loose hráče na CO/BTN, tak bych otevíral.

Postflop - za mě cbet. Tight hráče by ten board nemusel moc hitovat (22-33 nemusí mít, teda jediné z 2p+ má JJ) a BB by měl callovat dost loose, ale ne až tak loose, aby tam měl nějaké 2Ps, teda proporčně by měl mít dost airu v rangi. Tím teda chci říct, že board by měl být určitě nejlepší pro nás a chctěl bych ho cbetovat často. Když už check, tak s combodraw jsem i za c/r, ale c/c je taky ok. Asp se to hraje tak nějak samo :) .