[NL10] BB K2s 3bet vs BTN.

• Rasi4R
      Rasi4R
      Stříbro
      Registrace: 13.11.2014 Příspěvky: 468
      Full Tilt Poker $10.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2803219
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

Hero (BB): $13.46 - VPIP: 21, PFR: 17, 3B: 5, AF: 2,1, Hands: 135887
      UTG: $9.22 - VPIP: 15, PFR: 10, 3B: 7, AF: 0,0, Hands: 40
      MP: $8.98 - VPIP: 14, PFR: 14, 3B: 0, AF: 0,0, Hands: 7
      CO: $10.35 - VPIP: 20, PFR: 16, 3B: 4, AF: 2,6, Hands: 176
      BTN: $13.07 - VPIP: 23, PFR: 19, 3B: 7, AF: 4,5, Hands: 293
      SB: $15.35 - VPIP: 23, PFR: 19, 3B: 8, AF: 2,3, Hands: 883

Pre Flop: ($0.15) Hero is BB with K :heart: 2 :heart:
      3 folds, BTN raises to $0.20, 1 fold, Hero raises to $0.75, BTN calls $0.55
      K2s je tu můj default 3bet v polarizované rangi, problém je tu že nevím jestli když trefím tu 2, jestli to zařadit na druhý barrel a cílit na střední parý atd.
      [sb]Flop:[/b] ($1.55) T :club: 6 :heart: 2 :spade: (2 players)
      Hero bets $0.85, BTN calls $0.85

Turn: ($3.25) 9 :spade: (2 players)
      Hero checks, BTN checks

River: ($3.25) 9 :heart: (2 players)
      Hero checks, BTN checks
  • 6 odpovědí
    • Pyanda
      Pyanda
      Bronz
      Registrace: 15.04.2013 Příspěvky: 288
      Fold PF
    • Guteres
      Guteres
      Bronz
      Registrace: 07.08.2010 Příspěvky: 1,044
      mě se taky nelíbí K2s 3betovat, to už je lepší callnout a X/r flop na nízkých boardech. Jinak flop jdu X/c a zbytek fold.... možná už i flop by šel zahodit, když máš K2 jako bluff kartu.....
    • Rasi4R
      Rasi4R
      Stříbro
      Registrace: 13.11.2014 Příspěvky: 468
      Zapomněl jsem uvést že jeho RFI na BTN je 45%. Ft3bet měl 4 foldy z 8 případů, je možná na diskuzi jestli jsem neměl použít lineární 3bet range, potom bych šel K2s call. Nakonec jsem se přiklonil k polarizované rangi, protože obecně lidí na rychlých variantách víc foldují. Mě jde hlavně o postflop play, napadá mě použít tuto kombinaci na ch. raise.
    • fazol
      fazol
      Bronz
      Registrace: 10.01.2010 Příspěvky: 204
      PF záleží, jak máš sestavenou range, ale určitě bych vs minraise nefoldoval. Call i 3b budou v pohodě, záleží, jak si věříš postflop a co je za hráče na BTN. Nemáš na něj moc velký vzorek, abys koukal třeba na fold to 3b, ale přece jenom, když i na tak malém vzorku bude mít např 80%+, tak bych byl radši pro 3b a snažil se vyhrát pot preflop. As played jdu bet flop se sizingem okolo 40% potu pro thin value z různých brodway karet 87s, 98s a Ax. Na turnu bych bareloval 2, K a srdce. Na tomto konkrétním bych šel check/fold. Máme v rangi lepší ruce na check/call a pokud se supeř rozhodne bluffovat, tak na riveru jdeme stejně na jakékoliv kartě kromě K a 2 fold a zbytečně mu přidáváme do potu dead money. Na riveru bych šel znova check/ fold. Když soupeř chekne na turnu back, tak má většinou nějakou showdown value handu typu AQ-AJ, 98s,QT, JT, 88, 77, 76s možná 65s a AQ-AJ vsázet na riveru nebude a zbytek nás poráží.

Rasi4R původně napsal
      Zapomněl jsem uvést že jeho RFI na BTN je 45%. Ft3bet měl 4 foldy z 8 případů, je možná na diskuzi jestli jsem neměl použít lineární 3bet range, potom bych šel K2s call. Nakonec jsem se přiklonil k polarizované rangi, protože obecně lidí na rychlých variantách víc foldují. Mě jde hlavně o postflop play, napadá mě použít tuto kombinaci na ch. raise.
      V tom případě bych použil linear range a šel call. Flop bych šel check/call. Value range (na tomle boardu asi jen sety, možná T6s) na takhle dry flopu nebudeš nejspíš raisovat nebo jo? Pokud to byla teda poznámka ke hře, kdy bys šel PF jen call. Pokud bys chtěl jít check/raise v tom 3b spotu, tak je to zajímavá myšlenka a moc se s tímhle nesetkávám, že by měl někdo v 3bet spotu na tomhle dry flopu check/raise range. Uvidíme, co k tomu napíše Katri.
    • Pyanda
      Pyanda
      Bronz
      Registrace: 15.04.2013 Příspěvky: 288
      Jo sorry, K2 mám taky v calling rangi :f_biggrin:
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Rasi4R,

PF může být call i 3b. Pokud má hodně vysoký open a nízký fto3b, tak 3betuji lineárně a toto calluji. Pokud má vysoký fold to 3b, tak klidně můžeme 3betnout i tuto handu. Příp.čím méně má leaků postflop/čím vyšší má cbety/barrely, tím spíš budu chtít 3betovat tyto těsnější ruky, protože mi nedovolí realizovat potřebnou EQ. Určitě bych tu handu ale nikdy vs mR nevyhodil a rozhodoval se mezi 3b a call.

Postflop - no ten board pro něj není nějak extra dobrý, takže betovat F pro protekci/thin value z Ahighs a vyfoldování lepších ruk jako 44 mi nevadí. Na dalších streets se mi to zdá jako okish spot na barrel-off. nějaké naše 89s apod.handy se vylepšily a K2s má celkem fajn blockery. Neblokujeme floaty typu AJ/AQ, neblokujeme PPs, které může vyhodit na T/R a naopak blokujeme 22/příp. nějaké KT apod. Určitě mi teda další barrely s touto handou nevadí.