[NL10] facing turn x/r with 2.nd pair

• Brejci
      Brejci
      Bronz
      Registrace: 04.08.2011 Příspěvky: 294
      Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 5 players

BB: $10.00
      UTG: $19.21
      CO: $12.83
      Hero (BTN): $28.65
      SB: $18.19

BB - 1,3k hands, 21/13/4,5 , stats ma dost divoke, ale nie velka vzorka... :f_biggrin:
      F - fold vs flop cbet ma 52% , checkujem back, ale niekedy by som cbetoval takyto flop...
      T - cbet for value/protection a dostavam x/r, ktory mi takmer vobec nedava zmysel, hlavne kvoli tomu aky celkom wet je ten board, myslim ze Jx by betol sam, takisto 3x si myslim, ze by betol, takze mozno nejaka divne zahrana draw, max. 99 maybe ? :D
      R - Kedze mi turn nedaval zmysel, mal som v plane callovat skoro vsetky rivre a teda callujem...navyse ak sa snazi repovat QT, celkom to blokujem

WTSD/W$SD ma 21/45 co boli asi najsmerodajnesie stats co som pouzil v tejto hande...
      Moze byt ? :f_drink:

Pre Flop: ($0.15) Hero is BTN with T :diamond: T :club:
      2 folds, Hero raises to $0.30, 1 fold, BB calls $0.20

Flop: ($0.65) 3 :diamond: J :diamond: 9 :club: (2 players)
      BB checks, Hero checks

Turn: ($0.65) 3 :spade: (2 players)
      BB checks, Hero bets $0.45, BB raises to $1.50, Hero calls $1.05

River: ($3.65) 8 :heart: (2 players)
      BB bets $2.20, Hero calls $2.20
  • 2 odpovědí
    • Pyanda
      Pyanda
      Bronz
      Registrace: 15.04.2013 Příspěvky: 288
      Možná je to moc tight ale zahodil bych radši na river
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Brejci,

někteří hráči rádi tyto 2./3. spárované karty c/r-ují, protože je hráči na Tvém místě budou často delayed cbetovat a snažit se reprezentovat trips. Proto mi tu celkem dává smysl zakládat si x/r range za něj. Jinak - pokud byl postflop nějak crazy, klidně jdu xbeh T znovu a dám mu prostor bluffovat R. I když je fakt, že možná trochu ztrácím value v těchto pozicích. Po c/r-u - no máme celkem okish blockery, možná ještě lepší by bylo něco jako T9s, takže se mi to nezdá nějak špatné. Pokud byl passive postflop, nebo to byl nějaký 10tibling ABC hráč, tak b/f T.