BLOG: Změna je život, SORRY JAKO !!! (Ic3 na CG)

• Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Bronz
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,356
      Ahoj,

část z Vás mě tu už zná jako STT 6-max SnG coache a HandJudge, pamětníci dokonce ještě jako moderátora, ti kteří mě neznají, mohou si najít záznamy tréninků a videa o 6maxech zde na pokerstrategy v sekci video.
      Asi tak v půlce září jsem se po menším průzkumu rozhodl, že je čas na změnu formátu za nějaký lukrativnější. Volba padla celkem jasně na SPIN&GO. Samozřejmě jsem do toho nemohl skočit po hlavě bez předchozích HU zkušeností, takže jsem hledal někoho kdo by mě koučoval na long term deal. Nakonec jsem byl po přijímacím pohovoru přijat do elitní skupiny HU regů, věnující se momentálně SPIN&GO formátu.
      Jako hráč bez předchozích HU zkušeností jsem naskočil nejprve na 7 USD limit, který jsem úspěšně zdolal a nyní se chystám pokořit 15s. Do Vánoc bych rád seděl na 30s. Naštěstí roll zajišťuje skupina, takže jediným kritériem pro move-up je dobrá cEV. Nemusím se tedy bát žádného downswingu. Cílem budou nejvyšší stakes co SPIN&GO nabídnou, momentálně 100s, v budoucnu věřím v otevření 200s. Zatím se ale budu samozřejmě plně soustředit na stakes které mi v tuto chvíli přísluší.
      V tomto blogu budu postovat náhodně co se mi zrovna bude chtít a když se mi bude chtít. Pravidelnost ani řád příspěvků nečekejte. Bude to tu trochu taková blogová anarchie, oproti často velmi upraveným blogům kolegů. Doufám že tento blog bude alspoň lehké oživení SnG sekce a že někoho navnadí se také pustit do tohoto velmi profitabilního formátu.
      Ic3
  • 86 odpovědí