[NL25] BB CC vs BU on T43s

• dsaver
      dsaver
      Stříbro
      Registrace: 21.11.2009 Příspěvky: 596
      PKR $25.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 2804112
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

[b]Hero (BB): $25.00 - VPIP: 27, PFR: 21, 3B: 8, AF: 2,8
      UTG: $36.21 - VPIP: 46, PFR: 15, 3B: 5, AF: 1,6
      CO: $24.65 - VPIP: 19, PFR: 5, 3B: 2, AF: 2,9
      BTN: $39.38 - VPIP: 23, PFR: 19, 3B: 7, AF: 3,0
      SB: $25.10 - VPIP: 20, PFR: 15, 3B: 5, AF: 2,4

Pre Flop: ($0.35) Hero is BB with J :heart: T :spade:
      2 folds, BTN raises to $0.50, 1 fold, Hero calls $0.25

Flop: ($1.10) T :club: 4 :heart: 3 :club: (2 players)
      Hero checks, BTN bets $0.55, Hero calls $0.55

villain mal 49% open z BU a cbet 60%

zaujima ma, ako si konstruovat range, PFA bude na tomto boarde (jedna high karta a dve nizke do 6) vela cbetovat for thin value a protection PPs, weak Tx ruky, FD -> to znamena, ze mozem c/r svoje silne Tx ruky for value?

Dost ma zaujal snowie, ktory:

A) na 2/3 cbet ma 41% x/r range a iba 13% x/c range

v x/r range okrem Tx ruk, ma aj FDs, pair+FD (Ac4c,Kc4c,5c4c), niektore 4x, 3x ruky, GS

pair+FD: napr. Ac4c,Kc4c,5c4c x/r s planom all in na reraise :)

B) na 1/3 cbet 15% x/r range a 49% x/c range

C) na 1/2 cbet ma 8% x/r a 44% x/c

nejako to nechapem :) dovod je viac dead money v pote pri 2/3 cbete?

Tiez ma napadlo, ci ako PFA mozem na tejto strukture cbetovat so sizingom 1/3 celu range napr. 75% a potom separovat range OTT?

Turn: ($2.20) Q :diamond: (2 players)
      Hero checks, BTN checks

River: ($2.20) 9 :club: (2 players)
      Hero checks, BTN checks
  • 1 odpověď
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj dsaver,

ano, určitě budu za soupeře betovat i většinu středně silných ruk for protection/thin value.

Ad Tx - raisovat všechny by byla celkem katastrofa pro Tvoje c/c range, takže určitě část ano, část bych hrál stále c/c a protektoval si i pasivní linie. Dokud nebudeš mít range splitnuté pouze do c/f a c/r, tak si musíš i nějak zohledňovat c/c.

Ad snowie - ano já tomu nerozumím, tbh jsem od snowieho už opustil a mby do budoucna zvážím spíš nějaké trochu propracovanější GTO solvery. Tím myslím software, který je schopný poradit mi, jak hrát moji vlastní range. Každopádně jsou určitě coachové, kteří doporučují mít v těchto spotech i 30%+ c/r, no já jsem se k tomu ještě nějak nedopracoval. Určitě tu c/r-uji více, ale ne až tak extrémně, pokud si chci zachovat rozumnou c/c range.

Ad R - myslím si, že to měl být vbet z Tvé strany imo v těchto pozicích. Navíc protektovat si range vůči b-x-b není moc důležité, obzvlášť na těchto stakes. On by flush ani Qx mít neměl a je dost možné, že i ruku jako AT/JJ betne na T, protože majorita Tvé range určitě nejsou Qx.