[NL25] KK 3betp na monoboardu

• Marffi97
      Marffi97
      Bronz
      Registrace: 15.04.2015 Příspěvky: 676
      Party, $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $25.81 (103.2 bb)
      Hero (BB): $25.25 (101 bb)
      UTG: $7.50 (30 bb)
      MP: $61.08 (244.3 bb)
      CO: $26.86 (107.4 bb)
      BTN: $25.17 (100.7 bb)

Preflop: Hero is BB with K K
      3 folds, BTN raises to $0.50, SB folds, Hero raises to $1.75, BTN calls $1.25

Flop: ($3.60) 7 J 4 (2 players)
      Hero bets $2.28, BTN folds

Results:
      $3.60 pot ($0.18 rake)
      Final Board: 7 J 4
      Hero mucked K K and won $3.42 ($1.67 net)
      BTN mucked and lost (-$1.75 net)

BTN - 26/18 za 150h. Zatím hraje docela agro

Nevím, jak mám hrát na flopu. Vs raise jsem ve foldu ne? Jenže když checknu nepůjde soupeř příliš často checkback?
      Taky bych se chtěl zeptat, jestli by se to nedalo vyřešil nějakým 1/3betem. Moji soupeři na těchto strukturách overfoldují a myslím, že jako bluff 1/3 bet je tu super a s KK bych pak mohl callovat vs raise v těchto sizincích..
  • 5 odpovědí
    • Tyradiel
      Tyradiel
      Bronz
      Registrace: 22.06.2013 Příspěvky: 753
      v single raise potu to řeším tím 1/3 cbet 100% případu a myslím si že je to hodně dobrý ale v 3bet strukturách si tak jistej nejsem dost často na to přijde raise i od nesmyslů nebo co mám zatím z toho pocit já ale může to být vzorkem co mám zatím protože mám samozřejmě mnohem míň ruk na mono strukturach v 3bet potech. takže bych zahrál jak ty b/f ale naopak s větším sizingem
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Marffi97,

Matuško tyto boardy hrává s malým (~1/3-2/5p) sizingem. Dává to smysl, protože je to určitě struktura, kde budeme chtít betovat hodně pro protekci a zároveň to dělá dost velký tlak na soupeře, aby zůstal uncapped, čehož můžeme zneužívat častým barrelováním T/R s vysokými sizingy. Je to i exploitativně dobré, protože hráči budou dost inelastic na F na těchto boardech a často většinu hand bez clubu zahodí (alespoň teda slabší made handy a nějaké Ahighs etc.). Jestli to vyjde na 100%, to asi záleží na konstrukci naší range, ale určitě bych cbetoval často a c/c na F neřešil.
    • Marffi97
      Marffi97
      Bronz
      Jj 1/3 je super a uz to tak i hraji :)
      A OTT by jsi pak na bankách betoval řekněme 4/5 a R taky 4/5? A mužů se ještě zeptat, když přijde club OTT kolik by jsi měl Cca v těchto spotech cbet?
      Jeste si to zkusím zanalyzovat, ale třeba se setem bych šel spis c/c (?). Tím pádem ty barel OTT frekvence půjdou hodně dolů ne? Nebyla by option 100% check?
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Na T potom betuji s takovým sizingem, abych se mohl do R dostat do AInu, teda většinou při 100bb deep hře budu betovat close to pot. jinak na clubech - nevím, jestli je to best strategie, ale většinou checkuji 100%. Hrozně těžké se udefendovat po checku, pokud budeme cbetovat např. AcXx a ostatní checkovat. Po checku soupeře strašně často overbluffuji R s nějakým ~2/5p sizingem OTR. Point je ten, že hodně hráčů a) separuje svoje range OTT tím, že betne silné flushe a ostatní checkne beh, b) necallují down moc jiných hand kromě těch s clubem, teda je zbytečné bluffovat nějakým overbetem etc. Co jsem se díval, tak hráči v těchto spotech mají většinou tak vysoké foldy, že je higher ev betnout prakticky cokoliv horšího než TP. Už jsem teda ofc dostal občas od někoho call s TP, ale hodně hráčů to bude perceivovat dost valueheavy aka "please call me" bet od slabších flushí a foldnou i TP imo.
    • Marffi97
      Marffi97
      Bronz
      wow, dík:) :f_thumbsup: :f_thumbsup: :f_love: