Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL50] KJo TP vs fish

• Marffi97
      Marffi97
      Bronz
      Registrace: 15.04.2015 Příspěvky: 677
      Party, $0.25/$0.50 No Limit Hold'em Cash, 7 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $47.75 (95.5 bb)
      BB: $51.25 (102.5 bb)
      MP1: $48.21 (96.4 bb)
      MP2: $50 (100 bb)
      MP3: $79.57 (159.1 bb)
      CO: $73.07 (146.1 bb)
      Hero (BTN): $128.20 (256.4 bb)

Preflop: Hero is BTN with K J
      MP1 calls $0.50, 3 folds, Hero raises to $2, 2 folds, MP1 calls $1.50

Flop: ($4.75) 5 4 K (2 players)
      MP1 bets $6.50, Hero calls $6.50

Turn: ($17.75) T (2 players)
      MP1 bets $5.50, Hero raises to $14.95, MP1 raises to $24.40, Hero folds

Results:
      $47.65 pot ($2.38 rake)
      Final Board: 5 4 K T
      MP1 mucked and won $45.27 ($21.82 net)
      Hero mucked K J and lost (-$23.45 net)

villian je 74/9 fish za 65h
      PF - std
      F - overdonk jsem teda ještě moc neviděl, ale tak s TPGK je call snad ok :f_biggrin:
      T - kvůli sizingu mi jeho play v tuto chvíli nedává moc smysl a viděl bych ho na nějaké draw, možná slabšího K nebo i nějaké Tx které bluffoval a ted hitnul nějakou SD value či co... (nejsem moc optimistický?) Mám v plánu se s ním stacknout. (Kdyby betoval OB, tak bych se spíš přikláněl k foldu btw)
      jenže on ještě min reraisnul, což je u fishů vždy silná value, takže jsem to nakonec ještě zahodil (lol)
      Dává moje play aspoň trochu smysl?
  • 2 odpovědí
    • JohnyC1337
      JohnyC1337
      Bronz
      Registrace: 27.05.2011 Příspěvky: 6,043
      hral bych stejne... vs 3/4 - pot bych jen callnul
    • TheLastNail
      TheLastNail
      Black Member
      Registrace: 30.05.2008 Příspěvky: 6,038
      ten T raise mi nepride logicky.

OTF ti super dava na javo nejaku polarizovanu hru, skoro jedine co by sa dalo imo s velkou freq vylucit su 'decent drawy'. od teba (ak pouzivas standardne sizingy) dostane bud mensi bet, alebo check a super ktory je generally on a more passive side, by si napriek tomu chcel zadrawovat za takuto 'cenu' wut?! . to, ze by nejaku fd alebo oesd sam takto overbetol OTF je imo blizke tomu povedat, ze generuje random betsizingy s random rukami, proste clovek so strategiou vyplyvajucou podla jeho PF statu (pozriet sa na co najviac flopov za malo) takto draw jednoducho nebetne ~ nikdy.

=> tvoja T hra: si voci rangu: supersilny (skoro vzdy) alebo nieco nahodne v zmysle, tiltujem, potrebujem vyhrat pot (ano v tomto rangi mozu byt nejake drawy, ale to je parlay 2 kondicii --> 1, je v tilte 2, ma tu cast rangu (stale je ovela lahsie mat inu cast rangu vzhladom na sirku jeho celkoveho rangu

all in all, je lakave asi callnut, ale tiez i foldnut (ak pripustime ze super hra OTF relativne random ruky s malo eq takto OTF, tazko vidiet ze s nimi pokracuje za takyto sizing tbh)

btw F si myslim ze je skor fold, i ked ingame by som tiez vacsinu casu callol :) . vyplyva to zo superovej strategie: callovat wide, za cheap videt vela flopov.. pokial nemas dovod verit, ze je nejak emocionalne nesvoj, tak plan tychto ludi bezne NIE JE snazit sa ta obohrat (exploitovat) .. proste hra si to sposobom 'ruletka a moje policko' (moje karty a hitnem/nehitnem.. ty ho +- vobec nezaujimas)