[NL5] QQ vs AA,KK ??

• Sembinator
      Sembinator
      Bronz
      Registrace: 30.11.2014 Příspěvky: 20
      Poker Stars $5.00 No Limit Hold'em - 5 players

SB: $5.00 - VPIP: 24, PFR: 20, 3B: 12, AF: Infinity, Hands: 45
      BB: $5.00 - VPIP: 15, PFR: 14, 3B: 10, AF: 2.2, Hands: 111
      UTG: $4.70 - VPIP: 40, PFR: 27, 3B: 0, AF: 0.3, Hands: 15
      Hero (CO): $5.05
      BTN: $5.00 - VPIP: 18, PFR: 15, 3B: 6, AF: Infinity, Hands: 114

Pre Flop: ($0.07) Hero is CO with Q :diamond: Q :club:
      1 fold, Hero raises to $0.15, BTN calls $0.15, 1 fold, BB raises to $0.45, Hero calls $0.30, 1 fold

Flop: ($1.07) 6 :club: 2 :diamond: 4 :spade: (2 players)
      BB bets $0.55, Hero calls $0.55

Turn: ($2.17) 5 :spade: (2 players)
      BB bets $1.08, Hero calls $1.08

River: ($4.33) 5 :club: (2 players)
      BB bets $2.92, Hero calls $2.92

PF: Zahrál jsem raise-call, ale mám pocit že už jsem to zahrál špatně preflop CO vs BB kdy BB má 3bet 10%, měl jsem 4betovat ?
      - V jeho range může být JJ+, AK, Axs handy, pravděpodobně i suited konektory
      F: Na flopu vsází 1/2 potu, tady jsem mohl re-raisnout a zkusit sílu jeho handy
      T: Opět sází 1/2, nevím jestli takhle ještě bude hrát AK, Ax handy, otevřela se tu taky straight draw
      R: Tady jsem to zahrál asi úplně nejhůř, vlastně moje celá hra Flop-river se mi vůbec nelíbí jen calluju to co on vsadí, river bych asi zpětně give upnul, nemyslím si že bude bluffovat, vidím to na JJ+,78s

Celkově se mi nelíbí jak jsem to zahrál, měl jsem 4betovat preflop nebo re-raisovat flop ? popřípadě giveupovat v průběhu ?
      Tyhle handy mi dělají velký problém kdy soupeř raisuje a já nejsem schopnej foldnout nebo re-raisnout.
  • 4 odpovědí
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Cau
      na 100 handách ten 3b stat nic neříká. Ale jinak vypadá tight, tak na těhle pozicích můžem čekat sqz linear něco jako jj
      AQ AJs.
      Tak asi OK call, jestli 4betuješ KK+ tak lepší handu na riveru prostě nemáš.
    • Sembinator
      Sembinator
      Bronz
      Chápu dobře že flop-river takto jde zahrát ? Já jen, že se mi to zdálo špatně zahraný tak si nejsem jistej jak to mám brát
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      na CO by som defaultne QQ stackoffoval. squeeze nie je veľmi veľký, takže by som nechcel dávať dobré odds BTN callerovi. proti 4betu hovoria nitty staty hráčov, ale tá vzorka zatiaľ nie je super veľká

as played: na flope nemá veľký zmysel raisovať. board je dry a nepotrebuješ sa defendovať. turn v podstate to isté. na river je otázka, či súper pôjde 3barrel ako bluff. súhlasím, že na river máš jeden z najlepších bluffcatcherov. tieto nízke boardy nie je dobré hrať agresívne s valuehandami, pretože potom veľmi oslabuješ svoju calling range (čo by ti ostali v range za handy, ak by si overpáry raisoval na flope alebo turne? samé Ax. teda ak uvidíš u súperov raisovať flop napr. s JJ, tak ich môžeš ľahko na neskorších streets vyfoldovať z ich overkariet)
    • Sembinator
      Sembinator
      Bronz
      Díky za dodatečný rozepsání situace, takhle mi to stačí :f_thumbsup: