Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

AJ 2p vs dry board

• Sojap
      Sojap
      Bronz
      Registrace: 19.01.2015 Příspěvky: 82
      Pacific, $0.03/$0.06 No Limit Hold'em Cash, 7 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $8.54 (142.3 bb)
      BB: $5.52 (92 bb)
      Hero (MP1): $6 (100 bb)
      MP2: $1.14 (19 bb)
      MP3: $6.47 (107.8 bb)
      CO: $5.82 (97 bb)
      BTN: $6 (100 bb)
      Ahoj,rád uvidím vaše názory na tento spot a jaký je dle vás nejlepší postup jak ho zahrát.

Preflop: Hero is MP1 with J A
      Hero raises to $0.18, MP2 folds, MP3 raises to $0.30, 2 folds, SB calls $0.27, BB folds, Hero calls $0.12
      Preflop myslím celkem standart,3 bet je za malý sizing,Aj o bych tam možná 4bet/foldoval,Ajs má lepší hratelnost na call.

Flop: ($0.96) 5 J 8 (3 players)
      SB checks, Hero checks, MP3 bets $0.48, SB folds, Hero calls $0.48
      Flop mě trefuje,board je dry takže se mi jeví nejlepší strategie ch/c.

Turn: ($1.92) A (2 players)
      Hero checks, MP3 bets $0.96, Hero calls $0.96
      Turn mi dává 2P,tady když se dívám zpětně tak se mi více líbí Ch/r,tipuju mu range TT+,AT+,KQ+ což by mi mohl zaplatit.

River: ($3.84) K (2 players)
      Hero checks, MP3 bets $1.92, Hero folds
      A přichází pro mě nepříjemná karta,která mu doplňuje AK,KK.Zpětně když se dívám tak je to ale na call,Equilab mi vyhodil dle jeho range 74% EV,co myslíte? =)

Results:
      $3.84 pot ($0.22 rake)
      Final Board: 5 J 8 A K
      Hero mucked J A and lost (-$1.74 net)
      MP3 mucked and won $3.62 ($1.88 net)
  • 2 odpovědí
    • Horrigan1
      Horrigan1
      Bronz
      Registrace: 14.06.2014 Příspěvky: 349
      Na tomhle limitu, vidíš 3 barrely pořád stejný, co alespoň já mám zkušenost, tak mají overpáry, v našem případě QQ+, pius set koňů (což by asi zahrál jinak, navíc toho posledního držíš, takže asi je nemá), k tomu může bušit nějaký vysoký esa, řekněme A9+, teď mně+ ještě napadá ty sety tam může mít všechny, 55 i 88, pěkně mu ty odds vycházejí....
      Takže tam má sety, má tam obv (pro tebe) Ax handy, může tam mít slabšího koně (KJ, QJ, JT))....
      Jsem línej to házet do ekvilabu, ale za mně taky jasný call, je-li unknown, tak jsi předpokládám ve flipu nebo lepší, a to ti za těch pár drobných by mělo stát už podle odds
    • Sojap
      Sojap
      Bronz
      Registrace: 19.01.2015 Příspěvky: 82
      Souhlasím,zpětně bych zahrál call.